heeft die Wamberto zoveel pingels verdient danquote:Op woensdag 18 maart 2009 18:20 schreef fathank het volgende:
Iemand de nieuwe VI al binnen? Staat een leuk artikel in met de vrouw van Wamberto. Die gast had gewoon op z'n 17e al 2 kinderen
. Maar voor de rest was het een puik artikel. O.a. over een school die die opgericht heeft waar arme kinderen gratis naar toe kunnen. Dat ie bussen huurt om met alle mensen uit de buurt naar bijvoorbeeld concerten te gaan.
quote:Op woensdag 18 maart 2009 18:26 schreef Hoogstaande het volgende:
Na het falen van het te laat willen kopen van kaartjes moet ik maar in een café kijken
Leuke spot voor het Leidseplein anyone?
Als niet-EU speler pak je minimaal 3,5 ton euro ongeveer ( Was 8 ton in guldens) per jaar..quote:Op woensdag 18 maart 2009 18:47 schreef Landgeld het volgende:
[..]
heeft die Wamberto zoveel pingels verdient dan
Hehe mooi he. Ze verteld het ook zo droog. "hij is toen even langs huis gekomen en toen ben ik zwanger geraakt" "ja en toen was ik even bij hem op bezoek in Belgie en was ik zwanger van de derde.quote:Op woensdag 18 maart 2009 18:20 schreef fathank het volgende:
Iemand de nieuwe VI al binnen? Staat een leuk artikel in met de vrouw van Wamberto. Die gast had gewoon op z'n 17e al 2 kinderen
. Maar voor de rest was het een puik artikel. O.a. over een school die die opgericht heeft waar arme kinderen gratis naar toe kunnen. Dat ie bussen huurt om met alle mensen uit de buurt naar bijvoorbeeld concerten te gaan.
quote:Op woensdag 18 maart 2009 19:30 schreef DirkZz het volgende:
Is er nog een lekkere knokpartij geweest in Amsterdam??
In Enschede was het toen nét niet, (ME was er op tijd bij).
AT5.quote:Supporters van Olympique Marseille en Ajax zijn aan het begin van de avond met elkaar op de vuist gegaan bij het Amstelstation.
Daarbij zijn over en weer rake klappen gevallen, maar de politie had de situatie snel onder controle. Ajax speelt vanavond in de Uefacup tegen Olympique Marseille,
en de hele week al worden er op internet door de fans bedreigingen geuit. Burgemeester Cohen had dan ook extra veiligheidsmaatregelen afgekondigd. Ook vanmiddag dreigde er een confrontatie; op de Martelaarsgracht probeerde beide supportersgroepen elkaar te ontmoeten, maar de politie kon op tijd tusenbeide komen.
Fans van Marseille werden door de ME opgevangen en gescheiden gehouden van Ajax-supporters. De Fransen zijn in bussen gezet en naar de Arena vervoerd.
quote:
Valt me dan nog niet tegen van ajax, dat ze nog meer durfen dan spandoeken jatten van de Graafschap.quote:
Haast elke kroeg zal het toch wel uitzenden?quote:Op woensdag 18 maart 2009 19:37 schreef Hoogstaande het volgende:
[..]
![]()
ik heb nog steeds geen café om Ajax te kijken
quote:Op woensdag 18 maart 2009 19:38 schreef DirkZz het volgende:
[..]
Valt me dan nog niet tegen van ajax, dat ze nog meer durfen dan spandoeken jatten van de Graafschap.
moet natuurlijk wel een gezellige kroeg zijn!quote:Op woensdag 18 maart 2009 19:40 schreef Luco het volgende:
[..]
Haast elke kroeg zal het toch wel uitzenden?
Dude, zeg nou welke kroeg in Damskoquote:Op woensdag 18 maart 2009 19:57 schreef Bullebak het volgende:
Zo, naar de kroeg rennen![]()
Laaaaaaaaaaaater.
De opstellingen die de Telegraaf geeft kloppen alleen meestal voor geen meter, dus ik wacht wel tot ik het bij de NOS zie.quote:Op woensdag 18 maart 2009 20:08 schreef Black-Death het volgende:
Opstellingen:
Ajax:Vermeer; Silva, Oleguer, Alderweireld, Schilder; Enoh, Anita, Aissati; Suárez, Sulejmani, Emanuelson.
Olympique Marseille:Mandanda; Taiwo, Rodríguez, Hilton, Cheyrou; Mears, M'Bami, Zenden, Valbuena; Niang, Koné.
Ging toch best wel wat dreiging van Zenden uit vorige week, opletten dus..
Dit stond op Voetbalprimeur (quote:Op woensdag 18 maart 2009 20:09 schreef Frankz0rz het volgende:
[..]
De opstellingen die de Telegraaf geeft kloppen alleen meestal voor geen meter, dus ik wacht wel tot ik het bij de NOS zie.
Leuk commentaar op Radio 1 netquote:Er staat geen groot Ajax op het veld nu
Die Aisatti is echt een verrijking op het middenveldquote:Op woensdag 18 maart 2009 21:43 schreef Black-Death het volgende:
Snap toch nog steeds niet waarom Cvitanich er niet aan staat. Maar er wordt wel okee gecombineerd
Dubbel S, één T.quote:Op woensdag 18 maart 2009 21:45 schreef Urquhart het volgende:
[..]
Die Aisatti is echt een verrijking op het middenveld
Forum Opties | |
---|---|
Forumhop: | |
Hop naar: |