Dat vond ik juist zo goed eraan. Het effect is duidelijk prominent aanwezig en niet naar de achtergrond gedrukt waardoor het beeld op zich al interessant genoeg is om naar te kijken en er niet eens een verhaal nodig isquote:Op maandag 29 maart 2004 14:26 schreef Jordy-B het volgende:
Ik vond de animaties eigenlijk behoorlijk tegenvallen... Het is iets te duidelijk zichtbaar welke dingen zijn overgetekend en welke delen niet... En dat merk je ook duidelijk aan de kwaliteit van de animaties...
Erg storend, imo...
Wellicht een verschil in perceptie (een van de fundamentele punten in de film.quote:Op zondag 20 juni 2004 21:35 schreef sweek het volgende:
Hmm, Seborik, ik vond net de overvloed aan informatie ontzettend leuk. Het is niet zo zeer de bedoeling dat je er echt diep op ingaat, alhoewel het zeker een mogelijkheid is. Daarvoor is de snelheid te hoog. Ik vind de film eerder relaxerend werken, met heel veel leuke "weetjes", bijna. Gewoon interessante gedachtegangen die leuk zijn om even te volgen.
Het is zelfs niet echt de belangrijk dat je alles volgt, je kunt af en toe gewoon relaxeren en genieten van de beelden, zonder op de inhoud te letten, en wat verderdoor de draad weer even oppikken bij een nieuwe ontmoeting.
quote:Op vrijdag 16 december 2005 00:13 schreef HAL9000S het volgende:
Prachtige film dit... zowel visueel als inhoudelijk, een echte aanrader!
Volgens mij kun je 'm alleen via internet kopen of via een winkel die dvd's importeert vanuit Engeland. Ik heb 'm zelf ooit via play.com gekocht.quote:Op woensdag 27 september 2006 21:20 schreef jogy het volgende:
Ik kan dit ding niet vinden, waar kan ik de dvd kopen? Ja ik ben ouderwets.
Moet je zeker een creditcard voor hebben?quote:Op woensdag 27 september 2006 23:34 schreef Mike het volgende:
[..]
Volgens mij kun je 'm alleen via internet kopen of via een winkel die dvd's importeert vanuit Engeland. Ik heb 'm zelf ooit via play.com gekocht.
Hier niet: Boudisquequote:Op woensdag 27 september 2006 23:49 schreef jogy het volgende:
[..]
Moet je zeker een creditcard voor hebben?
Bedankt. deze gaat in mijn favoritesquote:
Misschien wel ja, maar deze zal ik alleen gebruiken als ik niets kan vinden op de grotere sites, prima aanvulling dusquote:Op donderdag 28 september 2006 00:12 schreef California het volgende:
[..]
Goeie winkel, maar meestal gierend duur.
Whehe...ja, dat vergeet je niet meer.quote:Op woensdag 4 oktober 2006 22:16 schreef jogy het volgende:
Stoere film trouwens, aan het einde van de film moest ik even het licht testen of het nog wel reageerde.
Het grappige is dat ik vanaf jongs af aan in mijn dromen het licht test of naar digitale klokjes kijk om te controleren of ik droom of niet. Ja, goede film, heerlijk om naar te kijken maar je moet wel even wennen aan het camera/tekenwerk. Zodra je erin zit is dat juist weer een toevoegingquote:Op woensdag 4 oktober 2006 22:17 schreef Mike het volgende:
[..]
Whehe...ja, dat vergeet je niet meer.
|
|
| Forum Opties | |
|---|---|
| Forumhop: | |
| Hop naar: | |