Godver dat merk ik nu pas, wat kut is dat.quote:Op maandag 16 maart 2009 17:05 schreef Broekpaling het volgende:
[..]
[Insert zonnebril PI wat niet meer kan door die nieuwe layout van ons aller Danny]
Dat was bij een vrouw dacht ik, maar diegene mag bij ons gewoon gaan staan op een willekeurig ogenblik, dus ook verkapt. En dat valt dan echt niet meer op.quote:Op maandag 16 maart 2009 17:04 schreef Florian_ het volgende:
Je had bij Kingsen ook iets dat je moest roepen "Leve de koningin", en degene die het laatst was moet atten. Naar aanleiding waarvan moest je dat ook alweer roepen?
Sommige mensen noemen het ook Rocket Ronny ofzo.quote:Op maandag 16 maart 2009 17:06 schreef Breathtaking het volgende:
What the fuck is Kingsen, één of ander drankspel toch?
Zo te horen mis ik iets!
Ja, dat zou ik ook zeggen na zo'n domme actie.quote:
Dat soort dingen zijn er zoveel, thumbmaster, questionmaster etc. Moet je blijven opletten hèquote:Op maandag 16 maart 2009 17:07 schreef Skylark. het volgende:
[..]
Dat was bij een vrouw dacht ik, maar diegene mag bij ons gewoon gaan staan op een willekeurig ogenblik, dus ook verkapt. En dat valt dan echt niet meer op.
Je bent dommer als ik dacht.quote:Op maandag 16 maart 2009 17:07 schreef BobbyB het volgende:
[..]
Ja, dat zou ik ook zeggen na zo'n domme actie.
RIP aan de nabestaanden.quote:Op maandag 16 maart 2009 16:21 schreef afcajos het volgende:
Godverdomme mensen, ik word morgen 22nu zal ik mijn minimale leeftijdsgrens van meisjes opschroeven van 16 naar 17. Vaarwel 16 jarige meisjes
Nooit van gehoord!quote:Op maandag 16 maart 2009 17:07 schreef Paaskonijn het volgende:
[..]
Sommige mensen noemen het ook Rocket Ronny ofzo.
Althans sommige falers hier.
HAP HAPquote:
Ja inderdaad.quote:Op maandag 16 maart 2009 17:08 schreef Paaskonijn het volgende:
[..]
Dat soort dingen zijn er zoveel, thumbmaster, questionmaster etc. Moet je blijven opletten hè
EN NU HAP JIJ WEER!!!1quote:
kenkerquote:
En dan heeft de betreffende persoon niet eens quizmaster.quote:Op maandag 16 maart 2009 17:09 schreef Skylark. het volgende:
[..]
Ja inderdaad.
"DAT IS EEN VRAAG!!11 NU MOET JIJ DRINKEN"
Dat doe ik altijd als ik zat ben.
En dan is verboden woord 'jij', 'ja' of 'nee' ofzo. JA JIJ MOEST DRINKEN HOOR, JA HIJ STELDE ECHT EEN VRAAG, NEE DAT IS NIET WAAR!!!11quote:Op maandag 16 maart 2009 17:09 schreef Skylark. het volgende:
[..]
Ja inderdaad.
"DAT IS EEN VRAAG!!11 NU MOET JIJ DRINKEN"
Dat doe ik altijd als ik zat ben.
Hij heeft nog die oude layout.quote:
Ik heb nog geen knuffel gehadquote:Op maandag 16 maart 2009 17:10 schreef Breathtaking het volgende:
[..]
Jij bent ook dommer, als ik denk.
Wij hadden zo'n panjo die uit principe geen alcohol dronk, dus die moest melk drinken.quote:Op maandag 16 maart 2009 17:11 schreef Florian_ het volgende:
We hadden een keer bij een zo'n jongen de regel bedacht dat ie naast elke slok bier ook een slot dreumesmelk () moest drinken. (Lees: melk speciaal voor kleuters)
| Forum Opties | |
|---|---|
| Forumhop: | |
| Hop naar: | |