Emo's willen tenminste graag bloedenquote:
Wie is de vader trouwens?quote:Op maandag 16 maart 2009 15:14 schreef fluitbekzeenaald het volgende:
[..]
Ik haat je!
Fluoriserend groen trouwens.
Dat is waar.quote:Op maandag 16 maart 2009 15:16 schreef fluitbekzeenaald het volgende:
[..]
Emo's willen tenminste graag bloeden
Wist ik het maar. Misschien dat de huidskleur van het kind een hint kan zijn, maar dat moeten we even afwachten.quote:Op maandag 16 maart 2009 15:18 schreef tijnbrein het volgende:
[..]
Wie is de vader trouwens?
Arm kind met zo'n baby kamer.
Ja.quote:[..]
Dat is waar.
Groen is rustgevend.quote:Op maandag 16 maart 2009 15:34 schreef fluitbekzeenaald het volgende:
Groen heeft trouwens een positief effect op de leergierigheid van mensen. Mijn koter moet natuurlijk wel cum laude afstuderen. Verder is het de kleur van nieuw leven, en vrede
En het CDA, maar dat vergeten we maar even.
Tuurlijk weet ik dat wel.. daarom klaag ik toch!quote:Op maandag 16 maart 2009 12:58 schreef KingOfPop het volgende:
Ik kan me niet aan de indruk ontrekken dat de TS niet weet dat ze zich in KLB bevindt..
Ja ik zit niet 24/7 achter Fok!quote:
niet? als je een topic opent moet je een dag vrij nemen om de responses af te handelenquote:Op maandag 16 maart 2009 15:59 schreef Alices het volgende:
Uwhl wat een smerige wending heeft mijn topic gemaakt
[..]
Tuurlijk weet ik dat wel.. daarom klaag ik toch!![]()
[..]
Ja ik zit niet 24/7 achter Fok!
Tevens: stormlooptopic!!
Vergelijk het met de geheime kamer.quote:Op maandag 16 maart 2009 15:59 schreef Alices het volgende:
Uwhl wat een smerige wending heeft mijn topic gemaakt
[..]
Tuurlijk weet ik dat wel.. daarom klaag ik toch!![]()
[..]
Ja ik zit niet 24/7 achter Fok!
Tevens: stormlooptopic!!
quote:Op maandag 16 maart 2009 15:31 schreef fluitbekzeenaald het volgende:
[..]
Wist ik het maar. Misschien dat de huidskleur van het kind een hint kan zijn, maar dat moeten we even afwachten.
[..]
Ja.
|
Forum Opties | |
---|---|
Forumhop: | |
Hop naar: |