Het lukte ook bij al die andere bands die ik gezien heb!quote:Op dinsdag 3 november 2009 16:47 schreef OM-NOM-NOM het volgende:
Gast hoe kun je een beetje aan de bar hangen als er een band als DI/ABRB speelt?Ik sloop de tent daar, daarom ga ik naar shows
Nee, helaas kerel.quote:Op woensdag 4 november 2009 22:46 schreef OM-NOM-NOM het volgende:
[..]
Ik neem aan dat je me toe lacht.
Tegenwoordig valt er weinig meer te slopen tijdens dat soort shows, hoogstens een kapsel van een hippe alto. Sowieso heeft de term 'de tent slopen' een hoog gniffel-gehalte.quote:Op dinsdag 3 november 2009 16:47 schreef OM-NOM-NOM het volgende:
[..]
Gast hoe kun je een beetje aan de bar hangen als er een band als DI/ABRB speelt?Ik sloop de tent daar, daarom ga ik naar shows
Nou, ik bedoelde het ook niet echt serieusquote:Op donderdag 5 november 2009 09:50 schreef Orbeatle het volgende:
[..]
Nee, helaas kerel.
Termen als "ik sloop de tent daar" vind ik altijd erg lachwekkend. Sorry.
Mits je natuurlijk een gast bent van 2 meter 10 hoog en breed, dan zou ik 't nog wel serieus kunnen nemen.
quote:Op donderdag 5 november 2009 11:57 schreef UntilMyEnd het volgende:
[..]
Tegenwoordig valt er weinig meer te slopen tijdens dat soort shows, hoogstens een kapsel van een hippe alto.
Ja je ziet soms wel kapsels voorbij komen waar je plaatsvervangende schaamte van krijgt...quote:Op donderdag 5 november 2009 11:57 schreef UntilMyEnd het volgende:
[..]
Tegenwoordig valt er weinig meer te slopen tijdens dat soort shows, hoogstens een kapsel van een hippe alto. Sowieso heeft de term 'de tent slopen' een hoog gniffel-gehalte.
Een van de twee had wel een enorme porno snor!quote:Op maandag 9 november 2009 09:51 schreef Orbeatle het volgende:
Bovendien zijn die zangers echt sukkels. Mijn mening.
Ik vond het juist wel lachen! Wel enorm kut dat die chick ziek was!quote:Op maandag 9 november 2009 09:51 schreef Orbeatle het volgende:
IWABO was kut. Als je zangeres mexicaanse griep heeft en je besluit toch te gaan spelen hou 't dan instrumentaal en laat niet allerlei sukkeltjes het podium op klimmen.
Ik vond dat magere kereltje van een jaar of 16 die wel 20 stage dives deed wel grappigquote:Op maandag 9 november 2009 10:00 schreef SicSicSics het volgende:
[..]
'Fantastisch, leuk dat jullie er zijn maar het zou nog beter zijn als er nu 50 man het podium opkwam en allemaal backflips gingen doen!'
Wat? Zeg ik iets verkeerd? Het spijt me zo als ik iets gezegd heb wat niet kan of mag!quote:
quote:Op dinsdag 17 november 2009 12:41 schreef UntilMyEnd het volgende:
PTW heeft voor mij maar 1 goed album uitgebracht en dat is The Opposite Of December.
| Forum Opties | |
|---|---|
| Forumhop: | |
| Hop naar: | |