Nee dat zeker niet. Maar als je hem er dan uit wilt halen, dan wissel je hem toch voor Koevermans. Knakkerquote:Op zondag 15 maart 2009 13:54 schreef onlogisch het volgende:
[..]
Idd. Toivonen is toch de man van de wedstrijd
Iedereen ging aan de haal met jouw uitspraken.quote:
Die is even niet inzetbaarquote:Op zondag 15 maart 2009 13:55 schreef vitessezuid113 het volgende:
Laat de man van 4 miljoen maar warm lopen en invallen zodat ie weer een mooie voorzet kan geven op Lazovic.
Wat een gejank hele tijd over de wedstrijd man, is dat mode ofzo? Gemiddelde eredivisie wedstrijd is echt wel slechter dan dit.quote:
quote:Op zondag 15 maart 2009 13:55 schreef vitessezuid113 het volgende:
Laat de man van 4 miljoen maar warm lopen en invallen zodat ie weer een mooie voorzet kan geven op Lazovic.
Die jongen heeft nog 4 jaar te gaan. Vraagprijs was 5 miljoen, dus ja 1,25 miljoen per jaar is veel te veel.quote:Op zondag 15 maart 2009 13:56 schreef DatMeenJeNiet het volgende:
De volgende die op zijn hoofd word geraakt.
Maarja, hij is al een jaar of 26 he...! Eigen schuld. xD!
Dit zou meer dan een gemiddelde Eredivisiewedstrijd moeten zijn...quote:Op zondag 15 maart 2009 13:57 schreef Espabilado het volgende:
[..]
Wat een gejank hele tijd over de wedstrijd man, is dat mode ofzo? Gemiddelde eredivisie wedstrijd is echt wel slechter dan dit.
Tja, dat zegt meer over die mensen dan over mij. Ik kijk gewoon naar de wedstrijd. In dit geval naar het wisselbeleid. En dan kan ik niet anders constateren dat het een typische psv-wissel is. PSV zou toch moeten willen winnen van dit feyenoord. Maar ze zijn blijkbaar tevreden met een 0-0.quote:Op zondag 15 maart 2009 13:56 schreef Zwansen het volgende:
[..]
Iedereen ging aan de haal met jouw uitspraken.
"Dat er nog spelers voor PSV willen scoren zeg". Nadat PSV tegen Twente scoorde. Etc.
| Forum Opties | |
|---|---|
| Forumhop: | |
| Hop naar: | |