nee hoor daar ben je beslist niet de enige inquote:Op donderdag 19 maart 2009 10:49 schreef TheVulture het volgende:
Ben ik de enige die ooit een splitsecond heeft gedacht dat het allemaal een grote setup was zoals de Donorshow van BNN in combinatie met een Tara Singh Varmaatje
quote:JADE Goody’s eldest son was driven to her bedside after crying to see his dying mother.
Five-year-old Bobby was collected from dad Jeff Brazier’s home by Jade’s mum Jackiey.
He then stayed with Jade, 27, at the family home in Upshire, Essex.
Jade, who has another son Freddie, four, had told loved ones not to let her boys witness her fading away.
But the dash — late on Wednesday night — came after Bobby repeatedly asked why he couldn’t see his mummy.
A close family friend said: “Bobby is just old enough now to understand he doesn’t have long with mummy.
“He has been asking why they are not staying at the house with her and he just wants to see his mum.”
Well-wishers left more flowers and notes outside the cancer-stricken Big Brother star’s home yesterday.
Jackiey, 51, took a brief break from nursing Jade to visit a beauty salon for a fake tan.
On her return, she told a woman who handed her flowers: “I’m feeling better now I’m brown.” Later Jackiey spoke of the emotional turmoil at Jade’s bedside.
She said: “We laugh, we cry, we laugh, we cry.”
Dat was zondag.quote:Op zondag 15 maart 2009 13:19 schreef Copycat het volgende:
Het gaat nu schijnbaar heel snel:
[..]
It is now a matter of hours
Jade deteriorated overnight and is close to the end
quote:Op vrijdag 20 maart 2009 10:53 schreef Ericr het volgende:
Denk dat ze Goede Vrijdag wil halen om met Pasen een wederopstanding te maken.
Hoe kóm je erop.quote:
Vier posts erboven stond dezelfde opmerking; misschien zo?quote:Op vrijdag 20 maart 2009 14:55 schreef Gert het volgende:
[..]
Hoe kóm je erop.![]()
Maar de familie van Jade is dus "extremely grateful for the support that OK! has provided during this distressing period". Een excuus is dus wel op z'n plaats, voor al het gefoeter op dit magazine.. Sorry OK!![]()
raar genoeg heb ik die nog niet eens gezienquote:Op vrijdag 20 maart 2009 16:45 schreef Poeke het volgende:
[..]
Vier posts erboven stond dezelfde opmerking; misschien zo?
Jij herkent sarcasme als de beste hè.quote:Op vrijdag 20 maart 2009 16:45 schreef Poeke het volgende:
[..]
Vier posts erboven stond dezelfde opmerking; misschien zo?
Zo is dat! Zij weet alvast wat dood gaan betekend, dat kunnen de meesten hier niet zeggenquote:Op vrijdag 20 maart 2009 22:18 schreef APK het volgende:
Laat dat mens toch.
ze heeft in haar leven meer bereikt dan andere vette huisvrouwen die nu in dit topic posten en hopen dat ze maar snel mag overlijden.
Volgens mij sprak ze haar aan als 'popadom' (of hoe dat gerecht ook mag heten) oid, geen zin om het op te zoeken.quote:Op vrijdag 20 maart 2009 23:47 schreef shmoopy het volgende:
En kan iemand me vertellen waar in godesnaam ze racistisch is geweest in BB tegen Shilpa, want ik zie het niet.
| Forum Opties | |
|---|---|
| Forumhop: | |
| Hop naar: | |