Ik ben al een beetje rossig van mezelf (goud blond) en wil liever dat het blond is dan dat het nog rooier wordtquote:'zodat je haren een subtiel rode glans krijgen'
quote:
Je hebt pb.quote:Op maandag 23 maart 2009 21:53 schreef Shan_Savan het volgende:
@Cat ik heb nog een 1/2 snowdrops, ik vond die van mij totaal niet mintig ruikenweet niet of zo'n half ding door de brievenbus past?
Ik heb trouwens nog een pot Bare Naked Lady met ‘prachtige glittertjes’, misschien iets voor kleine nichtjes? Kan zo kleine xenos bakjes opsturen voor wie wil? Ik ga dat toch niet gebruiken vanwege de glitters
quote:Op maandag 23 maart 2009 21:57 schreef oh-oh het volgende:Ik kreeg vandaag een testertje Angels on Bare Skin van een vriendin.
Wat een heerlijk spul zeg!
Oh ja zeker weten, ik vind hem echt hemels!quote:Op maandag 23 maart 2009 22:13 schreef Shan_Savan het volgende:
[..]
Vind ik echt helemaal niets, heb nog een potje staan (met 60 gram dacht ik) voor de liefhebber, zit wel tegen de houdbaarheidsdatum aan (9-4-2009).
Dus liefhebbers?
Echt, die skinny dip vond ik de miskoop van de eeuw, fijn dat jij hem fijn vindt!quote:Op maandag 23 maart 2009 22:39 schreef rac het volgende:
@ Shan Probeer gentle in ieder geval een keertje uit misschien is het toch wel wat voor jou. maar moet ik wel een stukje the blond voor en tricioma (?) voor je snijden? kan ik van jou een wat angels on bare skin proberen.
Wanneer gaat dip weer bestellen eigenlijk? want dan wil ik absoluut skinny dip bestellen. Die vind ik heel fijn vooral bij het scheren. (dank nog voor je proefje Oh-Oh en ik vind almond and coconut-smoothy ook)
Ik vind de Karma Komba echt lekker ruiken (en zo'n blok gaat er toch best hard doorheen als je het telkens gebruiktquote:Op maandag 23 maart 2009 21:53 schreef Shan_Savan het volgende:
@Rac dat is hartstikke lief van jede hybrid wil ik sowieso 'hebben' dus die bestel ik gewoon met Dipkip mee. Hard heb ik zelf
vind ik behoorlijk stinken, maar had ik ook met Karma Komba, maar dat is nu mijn favoriet
![]()
Ik zou wel een bakje willen om de geur te proberenquote:Op maandag 23 maart 2009 21:53 schreef Shan_Savan het volgende:
Ik heb trouwens nog een pot Bare Naked Lady met ‘prachtige glittertjes’, misschien iets voor kleine nichtjes? Kan zo kleine xenos bakjes opsturen voor wie wil? Ik ga dat toch niet gebruiken vanwege de glitters
Ja hoor, zou 9 euro 61 zijn met de coco. Hoe dreamwash is weet ik niet, maar het geurtje klinkt minder lekker dan de coco.quote:Op dinsdag 24 maart 2009 12:58 schreef rac het volgende:
ooh dipkip .......
Mag ik dan nog bestellen?
Skinny Dip en Creamed almond en Coco nut smoothy (of zou dream wash toch lekkerder zijn?)
Ik vind Dreamwash niet lekker.quote:Op dinsdag 24 maart 2009 13:23 schreef Dipkip het volgende:
[..]
Ja hoor, zou 9 euro 61 zijn met de coco. Hoe dreamwash is weet ik niet, maar het geurtje klinkt minder lekker dan de coco.
Forum Opties | |
---|---|
Forumhop: | |
Hop naar: |