jij plaatst vaak plaatjes die niemand van de aanwezige radertjes weetquote:Op zondag 15 maart 2009 12:11 schreef Scrutinizer het volgende:
Wat doet meneer Bokko hier? Mijn plaatje is nog niet geraden,
Meneer Bokko biedt zijn verontschuldigingen aan.quote:Op zondag 15 maart 2009 12:11 schreef Scrutinizer het volgende:
Wat doet meneer Bokko hier? Mijn plaatje is nog niet geraden,
Hahaquote:Op zondag 15 maart 2009 12:31 schreef Scrutinizer het volgende:
Ik wilde eerst een plaatje van een ietwat minder bekende architect dan Koolhaas doen maar was bang dat niemand die zou kennen.
Natuurlijk niet..quote:Op zondag 15 maart 2009 13:38 schreef Diaan73 het volgende:
Hee geen ruzie maken hier he?
Een oh-ja-tje, toch?quote:Op zondag 15 maart 2009 22:46 schreef Wickedangel het volgende:
Ik kan niet meer meeraden, ik heb meneer gegoogled voordat ik vannacht ging slapen
Heeft die meneer het logo van Shell ontworpen?quote:Op zondag 15 maart 2009 22:46 schreef Wickedangel het volgende:
Ik kan niet meer meeraden, ik heb meneer gegoogled voordat ik vannacht ging slapen
quote:Op maandag 16 maart 2009 22:32 schreef wyccie het volgende:
[..]
Heeft die meneer het logo van Shell ontworpen?
Meneer was industrieel ontwerper. Die trein van eerder is ook een ontwerp van hen. Hij ontwierp auto's , vliegtuigen, greyhoundbussen, koelkasten, sigarettenpakjes, logo's etc. Vaak wordt ook beweerd dat hij het klassieke Coca-cola-flesje ontworpen heeft, maar da is nie.quote:Op maandag 16 maart 2009 22:56 schreef wyccie het volgende:
Ik ken geen 'Amerikaanse' grafische vormgevers, en al helemaal niet in zwart-wit.
Hahah nee. ik denk het ook nietquote:Op maandag 16 maart 2009 23:03 schreef wyccie het volgende:
Ja, maar die is het duidelijk niet. Warhol ziet er niet uit alsof hij trambestuurder zou kunnen zijn.
Dat weet iedereenquote:Op maandag 16 maart 2009 23:10 schreef wyccie het volgende:
Ik weet wel wie de uitvinder van Cola is.
| Forum Opties | |
|---|---|
| Forumhop: | |
| Hop naar: | |