quote:Op maandag 23 maart 2009 10:23 schreef YPPY het volgende:
Knappe Thies!!
De auto is kapot, ik ga weer gillen in een leenauto, maar... er is ook goed nieuws. We waren bij het CB en...
*tromgeroffel*
Anna zit niet meer onder het alleronderste lijntje.
11700 gram en 88 cm. Super, ze is nu bijna helemaal bijgegroeid. En lekker kletsen en druk doen daar.
*vervolg tromgeroffel*
Mikael is toch al 1,5 jaar zindelijk?quote:
O dat is wel fijn nieuws!quote:Op maandag 23 maart 2009 12:46 schreef RockabeIIa het volgende:
[..]
Brent is vanochtend weer goedgekeurd bij de oogarts.![]()
Er is wel sprake van een afwijking maar dit jaar hoeft ie nog geen brilletje (of het moet opeens heel gek worden maar ze verwacht het iig).
Moeilijk he, wij zijn met Fons gaan kijken. Hij keek meteen weg en voelde dat er iets niet in orde was met zijn pépé. Nu kijkt hij regelmatig nog eens naar de fotootjes van hem...quote:Op maandag 23 maart 2009 14:45 schreef Vivi het volgende:
Helaas snapt ie ondanks "Kikker en het vogeltje" en "dag lieve oma Pluis" nog niet zoveel van de dood. Hij wil steeds "oma belle".
Tja, dat zou ik ook wel willen.
och Vivi...quote:Op maandag 23 maart 2009 14:45 schreef Vivi het volgende:
Leuk Karin, Dean is ook erg into fantasie, hij is de hele dag een tijger, een baby-hondjeof een ander beest die hij dan nadoet. Of zijn beesten moeten in bad. Of hij gaat de bloemetjes "schoonmaken". Toen dacht ik even:
(water geven met zijn gietertje).
Helaas snapt ie ondanks "Kikker en het vogeltje" en "dag lieve oma Pluis" nog niet zoveel van de dood. Hij wil steeds "oma belle".
Tja, dat zou ik ook wel willen.
Mja, daar heb ik ook nog over getwijfeld (gaan kijken) maar uiteindelijk niet gedaan.quote:Op maandag 23 maart 2009 15:00 schreef Bass-Miss het volgende:
[..]
Moeilijk he, wij zijn met Fons gaan kijken. Hij keek meteen weg en voelde dat er iets niet in orde was met zijn pépé. Nu kijkt hij regelmatig nog eens naar de fotootjes van hem...
Ik weet het ook niet hoor, heb de hele week getwijfeld en zijn op de allerlaatste moment toch nog geweest.quote:Op maandag 23 maart 2009 15:06 schreef Vivi het volgende:
[..]
Mja, daar heb ik ook nog over getwijfeld (gaan kijken) maar uiteindelijk niet gedaan.
Ik was bang dat hij het misschien eng zou vinden maar misschien is dat ook wel mijn eigen projectie hoor, kinderen zijn daar veel onbevangener in dan wij natuurlijk. Misschien dat ze dan idd "instinctief" aanvoelen dat er wat mis is en ze het beter snappen, ik weet het niet.
Graag, maar zijn die ook geschikt voor kindjes van 2? ik vind het een erg moeilijke leeftijd, wat dat betreft. Ze zijn te groot om niks te merken en net te klein om echt iets uit te kunnen leggen.quote:Op maandag 23 maart 2009 17:39 schreef _evenstar_ het volgende:
Vivi ik weet niet of je er behoefte aan hebt, maar als je wilt dan kan ik je misschien wat tips geven die ik van de kinder psych had voor arwen ivm het overlijden van haar papa toen.
Sterkte
| Forum Opties | |
|---|---|
| Forumhop: | |
| Hop naar: | |