Ja he?quote:
Check je PMquote:Op dinsdag 16 februari 2010 09:04 schreef oh-oh het volgende:
[..]
Ja he?
Is er iemand die mij een kopietje van die dvd zou willen bezorgen?
![]()
Oh ja die, echt, zelden zo een solo gezien, en al helemaal niet van Miss Dulferquote:
quote:Op maandag 25 januari 2010 18:53 schreef Bluezz het volgende:
[..]
En had je tijd? Het was een uitverkochte kleine zaalNee sorry het was me niet gelukt. Ik ben hier ook een tijd niet geweest, zie nu pas je bericht. Hoe was het?SPOILEROm spoilers te kunnen lezen moet je zijn ingelogd. Je moet je daarvoor eerst gratis Registreren. Ook kun je spoilers niet lezen als je een ban hebt.@ Frozen : Bij Daily motion staan sowieso nog wel wat gouwe ouwe
http://www.patriots.com - New England Patriots - 6-Time Super Bowl Champions XXXVI, XXXVIII, XXXIX, XLIX, LI, LIII
Die is fantastisch, die kende ik ook nog niet. Ik wist wel dat Kevin Smith daar was.quote:Op dinsdag 16 februari 2010 14:06 schreef Suikeroom het volgende:
Ik had dit trouwens nog nooit gezien, kwam het laatst tegen.. Kevin Smith 1 of andere regisseur had een docu met Prince gemaakt die nooit het licht heeft gezien, hij vertelt op een schitterende manier over de week met Prince.. kijk wat ie bij 9:10 vertelt, dat Prince 50 video's heeft voor liedjes die niemand kent, en dat is denk ik nog maar het topje van de ijsberg, hoeveel zou er uit gaan komen als Prince dood is? als ie uberhhaupt dood gaat want Prince heeft het eeuwige leven volgens mij, anyway bij 9:10 dus
Heb ze inmiddels allemaal van youtube afgehaald.quote:Op dinsdag 16 februari 2010 14:52 schreef One_conundrum het volgende:
Sowieso aan te raden om dat hele stuk over prince te kijken. Mooi verhaal
Ik kijk Nu naar deel 2quote:Op dinsdag 16 februari 2010 16:15 schreef Days-Of-Wild het volgende:
[..]
Heb ze inmiddels allemaal van youtube afgehaald.
Nu weet ik weer precies waarom ik fan ben van dit genie...waanzinnig gewoonquote:Op dinsdag 16 februari 2010 19:10 schreef devl1nsect het volgende:
Hier de volledige live versie van Purple Rain uit 84 en niet de edit uit de film/ single.
Little Red Corvette was het zaadje.quote:Op dinsdag 16 februari 2010 20:05 schreef AnnaStesia het volgende:
[..]
Nu weet ik weer precies waarom ik fan ben van dit genie...waanzinnig gewoon,met dit nummer begon het voor mij in 1984,het is nooit meer overgegaan!
Alweer offlinequote:Op dinsdag 16 februari 2010 20:05 schreef AnnaStesia het volgende:
[..]
Nu weet ik weer precies waarom ik fan ben van dit genie...waanzinnig gewoon,met dit nummer begon het voor mij in 1984,het is nooit meer overgegaan!
Nu dat je het zo zegt...jajajajaa de corvette...daar begon het mee,mijn vriend heeft ook een corvette ,geen rode maar toch hahahaquote:Op woensdag 17 februari 2010 14:10 schreef Days-Of-Wild het volgende:
[..]
Little Red Corvette was het zaadje.
Purple Rain de regen (jaja) die het deed groeien.
Het concert van Syracuse de bloem die nog steeds bloeit.
quote:Op woensdag 17 februari 2010 18:51 schreef oh-oh het volgende:
Days of Wild is niet alleen een van mn favo Prince nummers, tis ook echt een van de liefste Fokkers ever, thank you![]()
![]()
86 was ik net te laat. Ik hoorde pas dat ie kwam toen het derde extra concert aangekondigd werd. Daar had ik toen wel kaarten voor.quote:Op woensdag 17 februari 2010 19:33 schreef AnnaStesia het volgende:
[..]
Nu dat je het zo zegt...jajajajaa de corvette...daar begon het mee,mijn vriend heeft ook een corvette ,geen rode maar toch hahaha
Syracuse heb ik grijs gedraaid op video,kon er geen genoeg van krijgen, nu op dvd speel ik hem ook regelmatig af,dat is voor mij Prince,tegenwoordig vind ik het wat gladjes,wel goed natuurlijk maar toch...mijn eerste concert was in 1987,Galgenwaard,in 1986 moest ik hem helaas overslaan,mijn moeder was net voor het concert overleden.
die bovenste is door NPG Records gevonden maar hij zit nu hier:quote:Op dinsdag 16 februari 2010 13:55 schreef Suikeroom het volgende:
ja die laatste is niet van mij hoor, ik heb maar 3 Prince filmpjes op mn YouTubemaar toen ik merkte dat deze twee nu niet worden verwijderd heb ik er ook een paar op durven zetten.. anyway op deze twee channels staan echt juweeltjes
http://www.youtube.com/user/pepepurito2
http://www.youtube.com/user/groovytv80
En de titels zijn van rechts naar links te lezen,quote:Op vrijdag 19 februari 2010 13:44 schreef Suikeroom het volgende:
[..]
die bovenste is door NPG Records gevonden maar hij zit nu hier:
http://www.youtube.com/user/TAFKApepepurito2#p/u
Mmm lekkerquote:Op vrijdag 19 februari 2010 20:11 schreef devl1nsect het volgende:
http://www.dailymotion.co(...)ssessed-purple_music
Irresistible Bitch live Purple Rain tour![]()
Thanks, ik ga eens luisteren. Zijn grootste hits vind ik vaak niet zo spannend. En om nu 30 albums af te gaan op zoek naar de lekkere beats is wel heel veel werk, dus vandaar mijn vraag.quote:Op zondag 21 februari 2010 16:08 schreef oh-oh het volgende:
Black Album, Crystal Ball, Musicology, Emancipation , zn eerdere werk zul je meer pop/ rock vinden denk ik?
Ook zo'n wreed nummer dit. Je weet nooit of het Love Thy Will Be Done, One Of Us of Motherless Child is. (Met die drumtrack bedoel ik).quote:
Go dad!quote:Op maandag 22 februari 2010 14:48 schreef oh-oh het volgende:
Days of Wild, mn ouders waren gisteren bij mij , en mn ma is ook fervent fan, dus ik zette de dvd nog es op.
Zelfs mn vader die Prince normaal maar mwah vindt vond het een geweldig concert![]()
![]()
Mn vader reed ons vroeger toen ik als jong meisje van 15 met mn zusje van 13 al voor zalen ging slapen wel altijd naar huis na concerten ( we wonen in Limburg dus we kwamen dan nooit meer thuis na het ov).quote:Op maandag 22 februari 2010 18:54 schreef Days-Of-Wild het volgende:
[..]
Go dad!
Het heeft jaaaaren en jaaaaren geduurd voordat ik mijn vrouw zo ver had dat ze het leuk begon te vinden. Nu is ze al zover dat ze teksten mee kan zingen en mee wil naar concerten en het er mee eens is dat het een van de grootste performers van deze tijd is.
SPOILEROm spoilers te kunnen lezen moet je zijn ingelogd. Je moet je daarvoor eerst gratis Registreren. Ook kun je spoilers niet lezen als je een ban hebt.Op dinsdag 20 december 2011 03:07 schreef minthy het volgende:
Zelfs ik zou oh-oh doen, alleen al op basis van haar postgedrag en ui O+
'Outside of a dog, a book is man's best friend. Inside of a dog it's too dark to read.'
( Groucho Marx )
Had ik graag weer willen zien.quote:Op dinsdag 23 februari 2010 21:13 schreef thedeedster het volgende:
Tussen haakjes; under the cherry moon komt vanavond nog op tv. 23.00 op NL3.
Thnx!quote:Op woensdag 24 februari 2010 08:57 schreef devl1nsect het volgende:
[..]
Had ik graag weer willen zien.
Gemist![]()
BTW, leuke verhalen Oh-oh
| Forum Opties | |
|---|---|
| Forumhop: | |
| Hop naar: | |