tinoz | zondag 8 maart 2009 @ 13:18 |
Dit is de tweede keer dat ik het snelrecht aanhaal. De vraag is op de eerste plaats gestelt aan mensen die er weet van hebben en die er verstand van hebben . Op de tweede plaats wil ik intelligente eerlijke en inovatieve mensen de mogelijkheid geven hun inbreng te doen door te speculeren over hoe het snelrecht op een zo een ideaal mogelijke manier zou kunnen werken.
Als je denk dat ik deze topic zomaar plaats om een praatje ergens over te maken omdat ik gewoon informatie of publiciteits geil ben dan kom je bedrogen uit.
Ik vraag antwoord op enkele zorgbarende vragen die voor mij al jaren onbeantwoord zijn gebleven. Vragen waarvan ik bijna zeker ben dat de eerste de beste burger met een zeer hoge mate van waarschijnlijkheid en verzekerheid verkeerd zou beantwoorden.
Ten eerste : Huisvredebreuk , wat is daar voor nodig?
Ten tweede het neersprayen van een ongewapend niet agressief oogend, wel geschrokken iemand , is dat legaal ?
Ten derde : Iemand tegen zijn of haar wil opnemen in een psychiatrisch ziekenhuis door middel van een machtiging zonder duidelijke voldoening aan vereiste punten. Is dit mogelijk?
Ten vierde snelrecht wie heeft dat uitgevonden en wanneer is het legaal dit te gebruiken?
Ten vijfde : Informatie voorziening en inlichting beklaagde, is hier een terwijn voor, of moet hiervoor aan bepaalde eisen worden voldaan ?
Ten zesde : De communicatie tussen advocaat en beklaagde moet die aan bepaalde eisen of termeinen voldoen ?
Ten zevende : Is er een bepaalde handhaving van aanpak als het gaat om overtuiging van de beklaagde wanneer deze dan wel niet door voorgekomen feiten verwardt is geraakt en geen vertrouwen blijkt te hebben over het oordeel over zijn of haar geestelijke gesteldheid ?
Ten achste : De ontastbaarheid van het lichaam, door naalden en / of chemische realiteits verstorende middelen. Is er een wet die dit verbied , is er een wet die dit mogelijk maakt en wat komt daar allemaal bij kijken ?
Ten negende : Tot op welke hoogte dient een rechter geinformeerd te worden over de medische toestand van een burger wanneer deze rechter uitspraak moet doen over het wel of niet volgen van het advies van een arts?
Ten tiende : Dat er richtlijnen bestaan voor het diagnoseren van mensen weet ik maar zijn hier eikbare waarden voor die verbonden zijn aan wettelijk geregelde activiteiten om de desbetreffende mens heen ?
Dat was het eventjes voor nu ..... ben erg benieuwd naar jullie kennis en jullie antwoorden of meningen  |
Bafnek | zondag 8 maart 2009 @ 13:21 |
het is tig |
porsche1 | zondag 8 maart 2009 @ 13:22 |
TT fail. |
spijkerbroek | zondag 8 maart 2009 @ 13:38 |
quote: Nergens voor nodig, zelfs strafbaar.quote:Ten tweede het neersprayen van een ongewapend niet agressief oogend, wel geschrokken iemand , is dat legaal ? Nee, tenzij je politie/ME/Marechaussee bent en je vindt dat de persoon wel agressief was.quote:Ten derde : Iemand tegen zijn of haar wil opnemen in een psychiatrisch ziekenhuis door middel van een machtiging zonder duidelijke voldoening aan vereiste punten. Is dit mogelijk? Mogelijk? Het zal vast wel eens voorkomen, maar het zou niet mogen.quote:Ten vierde snelrecht wie heeft dat uitgevonden en wanneer is het legaal dit te gebruiken? Een of andere minister. Het is legaal als het aan bepaalde voorwaarden voldoetquote:Ten vijfde : Informatie voorziening en inlichting beklaagde, is hier een terwijn voor, of moet hiervoor aan bepaalde eisen worden voldaan ? Jaquote:Ten zesde : De communicatie tussen advocaat en beklaagde moet die aan bepaalde eisen of termeinen voldoen ? Jaquote:Ten zevende : Is er een bepaalde handhaving van aanpak als het gaat om overtuiging van de beklaagde wanneer deze dan wel niet door voorgekomen feiten verwardt is geraakt en geen vertrouwen blijkt te hebben over het oordeel over zijn of haar geestelijke gesteldheid ? Jaquote:Ten achste : De ontastbaarheid van het lichaam, door naalden en / of chemische realiteits verstorende middelen. Is er een wet die dit verbied , is er een wet die dit mogelijk maakt en wat komt daar allemaal bij kijken ? Jaquote:Ten negende : Tot op welke hoogte dient een rechter geinformeerd te worden over de medische toestand van een burger wanneer deze rechter uitspraak moet doen over het wel of niet volgen van het advies van een arts? Totdat de rechter een degelijke en goed onderbouwde uitspraak kan doen.quote:Ten tiende : Dat er richtlijnen bestaan voor het diagnoseren van mensen weet ik maar zijn hier eikbare waarden voor die verbonden zijn aan wettelijk geregelde activiteiten om de desbetreffende mens heen ? Kun je alsjeblieft een beetje onduidelijker zijn? Ik snap je zin te goed...
En verder: doe eens iets aan je spelling. |
tinoz | zondag 8 maart 2009 @ 14:05 |
Ten vijfde : Informatie voorziening en inlichting beklaagde, is hier een termijn voor, of moet hiervoor aan bepaalde eisen worden voldaan ?
welke dan ? een advocaat komt hier een kwartier van te voren of neemt hoogstens een dag op voorhand contact met me op, doorloopt voor de zitting haastig door wat we aan de rechter zouden kunnen vragen en daar blijft het bij....
Hij heeft zelfs een keer tegen de rechter gezegd dat de aanvraag van de machtiging over mij aan de wet voldeden en sloot hiermee de zitting zelf af.
Ten achtste : De onaantastbaarheid van het lichaam, door naalden en / of chemische realiteits verstorende middelen.
Is er een wet die dit verbied ?
is er een wet die dit mogelijk maakt en wat komt daar allemaal bij kijken ?
Ten tiende : Dat er richtlijnen bestaan voor het diagnosticeren van mensen weet ik maar zijn hier eikbare waarden voor, die verbonden zijn aan wettelijk geregelde activiteiten om de desbetreffende mens heen ?
uhm .... hoe leg ik dit uit .....
kijk , als een psychiater zegt : "patiënt is zijn contact met de werkelijkheid volledig kwijt" zou dan een psychiater dan niet een oud stoffig boek uit zijn of haar kast horen te moeten pakken, dat via een anamnese, de psychiater de situatie in kaart laat brengen ?
dingen zoals :
" herkent familie en vrienden" "gelooft niet meer in de politie" "is er van overtuigd dat ik in een derde graads complot zit"
etc.
[ Bericht 15% gewijzigd door tinoz op 08-03-2009 15:56:18 ] |
porsche1 | zondag 8 maart 2009 @ 14:07 |
En de vraag is, waar heeft TS dit voor nodig?  |
tinoz | zondag 8 maart 2009 @ 14:15 |
Nou dat zou zo onderhand wel duidelijk moeten zijn , : ik wil de GGZ overnemen  |
aaipod | zondag 8 maart 2009 @ 15:05 |
Huiswerk topic |
porsche1 | zondag 8 maart 2009 @ 15:07 |
 |
PP. | zondag 8 maart 2009 @ 15:09 |
quote: Lees voor de gein de geschiedenis van TS eens door joh. |
Biancavia | zondag 8 maart 2009 @ 15:30 |
TinozVindPost |
aaipod | zondag 8 maart 2009 @ 15:53 |
quote: I see your point  |
tinoz | zondag 8 maart 2009 @ 16:03 |
quote:Alle rechtbanken in Nederland krijgen de voorziening om snelrecht toe te passen. Er komt een voorziening van supersnelrecht bij grote evenementen, grootschalige ordeverstoringen, gerichte alcoholcontroles en risicowedstrijden bij voetbal. sowee , dan vinden ze me wel héél eng  |
tinoz | zondag 8 maart 2009 @ 16:10 |
quote:Er zijn evenwel ook belangrijke nadelen aan deze vorm van snelrecht. Omdat de volledige zaak niet meer in het openbaar ter zitting komt, maar alleen de deal aan de rechter wordt voorgelegd, wordt de rechtspraak minder doorzichtig. Het slachtoffer kan er moeite mee hebben dat zijn zaak niet publiekelijk wordt behandeld; openbare terechtzitting heeft immers een belangrijke psychologische betekenis voor de verwerking van een misdrijf door het slachtoffer. Nonde Djuu |
tinoz | zondag 8 maart 2009 @ 16:14 |
quote:Menselijk gedrag is geleerd. In de psychologie wordt bestudeerd op welke wijze gedrag wordt geleerd. Straffen spelen daarbij een rol. In dit hoofdstuk wordt ingegaan op de twee experimenteel psychologische stromingen die voor inzicht in het leren van gedrag van belang zijn, namelijk: het behaviorisme en de cognitieve psychologie. Verder wordt de sociaal-leertheorie besproken, waarin kennis uit beide stromingen wordt gecombineerd. Leerprocessen vinden plaats in verschillende lagen in de hersenen. Dit heeft consequenties voor het leren van gedrag. Daarom wordt eerst ingegaan op de gelaagde bouw van de hersenen en de implicaties die daaruit voortvloeien voor het leren van gedrag. Daarna wordt het empirisch onderzoek naar het effect van de snelheid op de effectiviteit van de straf besproken. Tenslotte wordt besproken hoe laboratoriumexperimenten zich verhouden tot de praktijk en wat de betekenis van de onderzoeksresultaten in de psychologie is voor de snelheid van straffen in het strafrecht. hm hm... |
tinoz | zondag 8 maart 2009 @ 16:15 |
quote:4.1 Het leren van gedrag Voor het verklaren van het leren van gedrag zijn in de experimentele psychologie twee stromingen belangrijk: het behaviorisme en de cognitieve psychologie. Het behaviorisme bestudeert het gedrag aan de hand van uiterlijk waarneembare en daardoor ook controleerbare processen. Het uitgangspunt van het behaviorisme is dat gedrag wetmatig is en onder controle staat van zijn gevolgen. Voor het verklaren van menselijk gedrag is het operant leren binnen het behaviorisme de belangrijkste vorm van leren. Het operant leren sluit aan bij de in hoofdstuk 2 besproken afschrikkende werking van het strafrecht. De wetmatigheid tussen gedrag en gevolgen van dat gedrag bij het operant leren kan worden verstoord door cognitieve processen. Mensen reageren meestal niet direct op stimuli, maar op de betekenis die ze aan die stimuli toekennen. De cognitieve psychologie bestudeert de cognitieve processen, die zich uiterlijk niet waarneembaar in de black box afspelen. Het cognitief leren sluit aan bij de in hoofdstuk 2 besproken normerende werking van het strafrecht. Nadat de belangrijkste punten van het operant leren en het cognitief leren zijn besproken, wordt ingegaan op de sociaal-leertheorie, die kennis van het behaviorisme en de cognitieve psychologie over het leren van gedrag op elkaar afstemt. |
tinoz | zondag 8 maart 2009 @ 16:29 |
quote:* De wet op de jeugdbescherming wordt hervormd. Bijzondere aandacht gaat naar daders van zinloos geweld, naar minderjarige veelplegers en naar psychiatrisch gestoorde jongeren. De capaciteit wordt uitgebreid. (08/04/'08) |
tinoz | zondag 8 maart 2009 @ 16:36 |
quote:Psychotisch is men als men, gedurende een maand, door verstoring van de waarneming (hallucinaties), het denken (verstoorde gedachtegang en wanen) en/of het gedrag (schokkerige bewegingen, zich terugtrekken, verwaarlozing), het contact met de realiteit (ten dele) verliest. |
tinoz | zondag 8 maart 2009 @ 16:37 |
quote:Verstoorde gedachtegang blijkt direct wanneer we iemand niet meer kunnen volgen omdat wat gezegd wordt onlogisch is, onsamenhangend of verward. Het is een heel nare ervaring om te merken dat op deze manier geen echt contact meer mogelijk is. Wanen zijn denkbeelden of overtuigingen die onjuist zijn. Iemand is er bijvoorbeeld van overtuigd dat hij of zij afgeluisterd wordt door de televisie of dat de dingen die men op de televisie ziet een speciale boodschap voor betrokkene inhouden. |
tinoz | zondag 8 maart 2009 @ 16:38 |
quote:Bij verstoord sociaal gedrag leeft de patiënt vaak teruggetrokken en dreigt men sociaal geïsoleerd te raken. Ook zelfverwaarlozing en vervuiling zou je hier onder kunnen rekenen. Zwerven over straat, in zichzelf lopen te praten of juist zomaar tegen iemand beginnen te schreeuwen is ook verstoord sociaal gedrag. Voor familieleden en vrienden is het meestal snel duidelijk of iemand "verstoord" gedrag heeft.
[ Bericht 0% gewijzigd door tinoz op 08-03-2009 16:40:03 (schoonheids foutje) ] |
tinoz | zondag 8 maart 2009 @ 16:41 |
quote:Om goed in kaart te brengen om welke ziekteverschijnselen (symptomen) het gaat onderscheidt men zgn. positieve- en negatieve symptomen. Positieve symptomen zijn verschijnselen die aanwezig zijn en er niet horen te zijn, de psychotische verschijnselen zoals:
* wanen * hallucinaties * vreemd gedrag
Negatieve symptomen zijn verschijnselen die ontbreken waar ze wel zouden moeten zijn. Hieronder vallen:
* gevoelsmatige betrokkenheid * spontane deelname aan een gesprek * vermogen om initiatieven te nemen * wilskracht, doorzettingsvermogen * vermogen om ergens plezier aan te beleven * deelname aan sociale interacties * aandacht en concentratievermogen
Negatieve symptomen kunnen aan een eerste psychose vooraf gaan. Ze worden dan vaak niet herkend als symptomen van schizofrenie. De diagnose "schizofrenie" kan pas worden gesteld als er een psychotische episode van een maand (geweest) is en iemand minstens een half jaar minder goed kan functioneren. lekker verder zoeken in de brei van google naar de detailsz ..... lekkah in men eentje  |
tinoz | zondag 8 maart 2009 @ 16:42 |
quote:De diagnose wordt gesteld aan de hand van geldende criteria binnen de psychiatrie. Onder diagnostiek wordt ook verstaan dat informatie wordt vergaard over de voorgeschiedenis, de gezins- en woonsituatie, school en eventueel werk, cultuur en religie en er moet een inventarisatie plaatsvinden van vaardigheden en beperkingen. Hierbij kan een beroep gedaan worden op professionals zoals (neuro-) psychologen, ergotherapeuten en mensen uit de directe omgeving, bijvoorbeeld leraren. Een opname in een psychiatrisch ziekenhuis heeft pas zin als de familieleden en andere mensen die de patiënt goed kennen bij de behandeling betrokken kunnen worden. Tijdens de fase van onderzoek vindt vaak al wel (antipsychotische) behandeling met medicijnen plaats. Instelling op antipsychotische medicijnen vereist tijd. Een krachtig middel moet na een paar dagen wel werken maar soms zijn er een paar weken nodig voordat het middel een goed antipsychotisch effect heeft. Als na 3 tot 4 weken een medicijn niet helpt tegen de psychose moet een ander middel geprobeerd worden. Dit geldt voor alle klassieke antipsychotica. *
[ Bericht 4% gewijzigd door tinoz op 08-03-2009 16:52:09 ] |
tinoz | zondag 8 maart 2009 @ 16:43 |
quote:De diagnose wordt gesteld aan de hand van geldende criteria binnen de psychiatrie. Onder diagnostiek wordt ook verstaan dat informatie wordt vergaard over de voorgeschiedenis, de gezins- en woonsituatie, school en eventueel werk, cultuur en religie en er moet een inventarisatie plaatsvinden van vaardigheden en beperkingen. Hierbij kan een beroep gedaan worden op professionals zoals (neuro-) psychologen, ergotherapeuten en mensen uit de directe omgeving, bijvoorbeeld leraren. Een opname in een psychiatrisch ziekenhuis heeft pas zin als de familieleden en andere mensen die de patiënt goed kennen bij de behandeling betrokken kunnen worden. Tijdens de fase van onderzoek vindt vaak al wel (antipsychotische) behandeling met medicijnen plaats. Instelling op antipsychotische medicijnen vereist tijd. Een krachtig middel moet na een paar dagen wel werken maar soms zijn er een paar weken nodig voordat het middel een goed antipsychotisch effect heeft. Als na 3 tot 4 weken een medicijn niet helpt tegen de psychose moet een ander middel geprobeerd worden. Dit geldt voor alle klassieke antipsychotica. |
tinoz | zondag 8 maart 2009 @ 16:50 |
quote:Bijzonder aspect van het Doorbraakproject Schizofrenie is dat ervaringsdeskundigen een steeds grotere rol spelen, zowel in de zorg zelf als in het doorbraakteam. |
tinoz | zondag 8 maart 2009 @ 16:54 |
quote:Volgens het Trimbos-instituut werkt de aanpak zo goed dat alle naar schatting honderdduizend patiënten in Nederland er gebruik van moeten kunnen maken. De kosten daarvan zijn weliswaar hoog, maar zonder de nieuwe aanpak vallen meer Schizofrenie patiënten terug en moeten ze dus vaker worden opgenomen in dure klinieken.
De nieuwe aanpak houdt helaas geen rekening met het door de medicatie geïnduceerde terugvals percentage. Uit eerdere studies is gebleken dat schizofrenie patiënten vaker, sneller en heftiger terugvallen door de medicijnen die ze toegediend krijgen. Studies tonen aan dat het met ten minste 40% van alle schizofrenie patiënten veel beter zou gaan indien zij nooit aan psychiatrische medicijnen zouden zijn blootgesteld. |
Flashwin | zondag 8 maart 2009 @ 16:57 |
Goed topic. |
tinoz | zondag 8 maart 2009 @ 16:58 |
quote:Eén delinquent met tbs kost de samenleving dagelijks meer dan 500 euro. De overheid trekt voor een bewoner van een verpleeghuis 170 euro per dag... |
Wheelgunner | zondag 8 maart 2009 @ 17:00 |
Domme gestoorde drugsverslaafden, zeer vermakelijk, tot ze voor je deur staan te tieren... |
tinoz | zondag 8 maart 2009 @ 17:03 |
quote:Psychiatrisch patiënten zitten te lang in ziekenhuis Vier op de tien langdurig psychiatrische patiënten verblijven langer dan een jaar in een ziekenhuis. Dat blijkt uit een studie van het Federaal Kenniscentrum voor de Gezondheidszorg (KCE), dat de overheid bijstaat voor beslissingen rond gezondheidszorg en ziekteverzekering. Het KCE betwijfelt of al die patiënten daar thuishoren.
Onderzoek Het KCE onderzocht samen met het Intermutualistisch Agentschap (IMA) en de onderzoekseenheden van de universiteiten KU Leuven en UHasselt het profiel van patiënten die langdurig in de psychiatrische afdeling van een ziekenhuis verblijven in een zogenaamd T-bed. Uit het onderzoek bleek dat van de zowat 13.000 langdurig psychiatrische patiënten in ons land er 40 procent al meer dan een jaar in een ziekenhuis verblijven. Een derde van die groep is er al langer dan zes jaar.
Duidelijkheid Het KCE betwijfelt of al die patiënten wel in een ziekenhuis thuishoren. Er zou daarom een duidelijke omschrijving moeten komen van de opdrachten van de ziekenhuizen en andere diensten en voorzieningen. "Een onderlinge complementariteit en afstemming zijn van groot belang om de doorstroom van patiënten uit ziekenhuizen te garanderen", zegt het KCE.
Kosten Het kenniscentrum wil dat er ook een maatschappelijk debat gevoerd wordt over de kostprijs voor de gemeenschap en de patiënt. Een patiënt in een T-bed zou de gemeenschap veel meer kosten dan in een psychiatrisch verzorgingstehuis (PVT) of in een formule van beschut wonen. Volgens schattingen van het KCE kostte een patiënt in een T-bed in 2003 maandelijks gemiddeld 4.500 euro aan de gemeenschap. De laagste kostprijs is die voor beschut wonen: gemiddeld kostte dat 1.000 euro per maand per patiënt. Daartegenover staat dat de persoonlijke bijdragen het hoogst zijn in PVT en beschut wonen. De financiële impact op de patiënt zou de beslissing over zijn reïntegratie of doorverwijzing negatief beïnvloeden. |
tinoz | zondag 8 maart 2009 @ 17:44 |
vraag me af waar ik nou die wetten kan vinden waarin letterlijk staat dat ik een gestoorde drugs verslaafde ben en dat ze dat vast gesteld hebben aan mijn cognitieve functioneren of geloofs overtuigingen / verslavingsgevoeligheid. |
tinoz | zondag 8 maart 2009 @ 17:48 |
(Google)quote:Resultaten 1 - 10 van circa 37 voor criteria snelrecht en formering (0,67 seconden) (Vinden.nl)quote:Zoekresultaten voor: informatieoverdracht snelrecht -Pagina 1 van circa 50 resultaten in 0.680 sec.
En wat voor hits, voorwaar ik nog niet weet hoe een spoiler werkt hier the enclsoed file
[ Bericht 26% gewijzigd door tinoz op 08-03-2009 20:52:46 ] |
tinoz | zondag 8 maart 2009 @ 18:04 |
Dit komt me aardig bekent voor ..... kan iemand mij een adviesje geven ? |
tinoz | zondag 8 maart 2009 @ 18:22 |
Alvorens ik ga douchen meld ik even dit :
Na De Herdersjongen aan te hebben gesproken om hem (over de voor mij zo ogende plicht ) mij van informatie over het snelrecht en de GGZ ( in het algemeen ) te voorzien, kreeg ik een eenduidig antwoord : "er is op ons intranet geéén informatie te vinden over snelrecht en "waarom ga je zelf neit ff googlen"
nou , verder zeit ie :" kom je niet gewoon een beetje om aandacht ? " Waarop ik zei dat hij er zo makkelijk niet van af kwam...
nou ja ....
misschien leest iemand ooit dit en vallen de puzzelstukjes ooit eens op hun plaats .... ik zoek na het douchen nog maar een paar uur verder en dan stop ik er echt mee .... quote: Urgences, 1987 saluta ,
Tinoz
[ Bericht 11% gewijzigd door tinoz op 08-03-2009 18:40:11 ] |
Wheelgunner | zondag 8 maart 2009 @ 18:52 |
quote:Op zondag 8 maart 2009 18:04 schreef tinoz het volgende:Dit komt me aardig bekent voor ..... kan iemand mij een adviesje geven ? Hier is mijn advies: 'bekend' spel je met een 'd'. |
tinoz | maandag 9 maart 2009 @ 07:03 |
quote: Door dit niveau aan reacties wordt toch ieder mensen paranoia ?  |
Wheelgunner | maandag 9 maart 2009 @ 08:15 |
quote: Het grote complot der taalnazi's  |
Blind_Guardian | maandag 9 maart 2009 @ 08:46 |
quote: TS fail 
Tinoz is weer eens aan de aandacht van z'n begeleiders ontsnapt zo te lezen  |
klusfoobje | maandag 9 maart 2009 @ 08:47 |
quote: Aangezien zo'n beetje alle posting van jezelf zijn...  |
JumpingJacky | maandag 9 maart 2009 @ 09:09 |
TriesteVeelPosterij |
tinoz | maandag 9 maart 2009 @ 19:42 |
post jij maar eens wat dan .... behulpzame ziel  |
BrandBierMaaktGelukkig | maandag 9 maart 2009 @ 19:53 |
- kwatsj -
[ Bericht 40% gewijzigd door BrandBierMaaktGelukkig op 09-03-2009 20:02:38 ] |
JumpingJacky | maandag 9 maart 2009 @ 20:09 |
Oke, okequote:Op zondag 8 maart 2009 13:18 schreef tinoz het volgende:.....De vraag is op de eerste plaats gestelt aan mensen die er weet van hebben en die er verstand van hebben . Ergens weet van hebben en ergens verstand van hebben, zijn 2 verschillende zaken.quote:Op de tweede plaats wil ik intelligente eerlijke en inovatieve mensen Intelligent, eerlijk en innovatief, dat zijn een hoop kwalificaties die je zoekt bij een mens.quote:de mogelijkheid geven hun inbreng te doen door te speculeren over hoe het snelrecht op een zo een ideaal mogelijke manier zou kunnen werken. Wat is de definitie van 'ideaal' hier? Zo snel mogelijk, zo goed mogelijk, een mix van beide, in welke verhoudingen?quote:Als je denk dat ik deze topic zomaar plaats om een praatje ergens over te maken omdat ik gewoon informatie of publiciteits geil ben dan kom je bedrogen uit. En toch heb ik nog steeds die gedachte...quote:Ik vraag antwoord op enkele zorgbarende vragen die voor mij al jaren onbeantwoord zijn gebleven. Een vraag zal je geen zorg baren, hooguit het antwoord wat je op de vraag verwacht.quote:Vragen waarvan ik bijna zeker ben dat de eerste de beste burger met een zeer hoge mate van waarschijnlijkheid en verzekerheid verkeerd zou beantwoorden. Verzekerheid is geen correct nederlands woord.quote:Ten eerste : Huisvredebreuk , wat is daar voor nodig? huis·vre·de·breuk de; v(m) (jur) het wederrechtelijk binnendringen in een woning
Niet zo heel veel dus, een baksteen is voldoendequote:Ten tweede het neersprayen van een ongewapend niet agressief oogend, wel geschrokken iemand , is dat legaal ? Nee, iemand die schrikt, mag niet 'neergesprayed' worden, niet met pepperspray of andere spray, waaronder ook sprays van menselijke afkomstquote:Ten derde : Iemand tegen zijn of haar wil opnemen in een psychiatrisch ziekenhuis door middel van een machtiging zonder duidelijke voldoening aan vereiste punten. Is dit mogelijk? Ja, hoewel onwenselijk is het wel mogelijkquote:Ten vierde snelrecht wie heeft dat uitgevonden en wanneer is het legaal dit te gebruiken? Snelrecht kwam al voor in de bijbel, dus wellicht vind je het antwoord daar.quote:Ten vijfde : Informatie voorziening en inlichting beklaagde, is hier een terwijn voor, of moet hiervoor aan bepaalde eisen worden voldaan ? Wie beklaagt zich en waarom? Pas na het antwoord op die vraag is het antwoord op jouw vraag wellicht te vinden.quote:Ten zesde : De communicatie tussen advocaat en beklaagde moet die aan bepaalde eisen of termeinen voldoen ? Wellicht, maar jouw spelling zou ook aan bepaalde eisen moeten voldoenquote:Ten zevende : Is er een bepaalde handhaving van aanpak als het gaat om overtuiging van de beklaagde wanneer deze dan wel niet door voorgekomen feiten verwardt is geraakt en geen vertrouwen blijkt te hebben over het oordeel over zijn of haar geestelijke gesteldheid ? Handhaving van een aanpak?quote:Ten achste : De ontastbaarheid van het lichaam, door naalden en / of chemische realiteits verstorende middelen. Is er een wet die dit verbied , is er een wet die dit mogelijk maakt en wat komt daar allemaal bij kijken ? Men neme een lichaam en een naald, dan ben je al een eind op de goede weg.quote:Ten negende : Tot op welke hoogte dient een rechter geinformeerd te worden over de medische toestand van een burger wanneer deze rechter uitspraak moet doen over het wel of niet volgen van het advies van een arts? Geen idee, een rechter heeft bij mij nooit uitspraak gedaan of ik bijvoorbeeld mijn borsten moest laten verkleinen, hoewel mijn dokter dat wel adviseerde.quote:Ten tiende : Dat er richtlijnen bestaan voor het diagnoseren van mensen weet ik maar zijn hier eikbare waarden voor die verbonden zijn aan wettelijk geregelde activiteiten om de desbetreffende mens heen ? Wettelijk geregelde activiteiten om de desbetreffende mens heen?quote:Dat was het eventjes voor nu ..... ben erg benieuwd naar jullie kennis en jullie antwoorden of meningen Ik niet |
tinoz | dinsdag 10 maart 2009 @ 18:19 |
Ergens weet van hebben en ergens verstand van hebben, zijn 2 verschillende zaken.  |
JumpingJacky | dinsdag 10 maart 2009 @ 19:05 |
Slappe reactie |
tinoz | dinsdag 10 maart 2009 @ 22:13 |
quote: kwit ut , moar wel woardig  |
TheVotary | woensdag 11 maart 2009 @ 12:56 |
Hebben ze geen isoleercel in die instelling, mijn god! |
tinoz | woensdag 11 maart 2009 @ 14:21 |
owja , over het separeer beleid , wat hebben jullie daar over te vertellen en wat denken jullie daarover ? |
Wheelgunner | woensdag 11 maart 2009 @ 14:28 |
quote:Op woensdag 11 maart 2009 14:21 schreef tinoz het volgende:owja , over het separeer beleid , wat hebben jullie daar over te vertellen en wat denken jullie daarover ? Prima, voor je het weet haalt zo'n schizo het weer in z'n kop de busreiziger naast hem te onthoofden of in de rondte te gaan steken op een kinderdagverblijf... |
tinoz | woensdag 11 maart 2009 @ 21:45 |
Jahoor , serieus ... laten we ook de rest van de pijlstaart roggen gaan fileren dan  |
Wheelgunner | woensdag 11 maart 2009 @ 21:49 |
quote:Op woensdag 11 maart 2009 21:45 schreef tinoz het volgende:Jahoor , serieus ... laten we ook de rest van de pijlstaart roggen gaan fileren dan Ok, even serieus dan:
Ik heb geen problemen met het separeren wanneer er een vermoeden is dat iemand een gevaar voor zichzelf of anderen kan vormen. Waarom dat risico nemen? |
tinoz | woensdag 11 maart 2009 @ 22:01 |
quote:Op woensdag 11 maart 2009 14:28 schreef Wheelgunner het volgende:[..] Prima, voor je het weet haalt zo'n schizo het weer in z'n kop de busreiziger naast hem te onthoofden of in de rondte te gaan steken op een kinderdagverblijf... waarschijnlijk was het waar , internet en daarmee dus de burger is nog niet klaar voor echte daadwerkelijke informatie , dat ik onder meer daar mijn levensmissie van wil maken wilt nog niet zeggen dat ik ook het volk kan confronteren met wat erzich achter de schermen van de psychiatrie afspeelt en misschien ook wel terecht , het tis dan misschien toch ook wel een beetje zo zoals ik eerder hoorde ( vertel ik niet ) Het is niet dat jullie de moeite niet zijn om het aan uit te leggen maar het is gewoon te vroeg om te verwachten van Nederlanders dat ze degelijk en overdacht omgaan met informatie, hun mening en de invloed van hun mededelingen. Het is niet aan mij te betichten of verder mijn mening te verkondigen over zaken (ingekorte versie)
Echt, mensen hebben zich voor minder opgehangen en ik ga nu van fok af, ik heb lang genoeg bagger aan moeten horen.... Als het forum de technische vernuften en ethische belangstelling heeft (hervonden/gevonden) ben ik wanneer dit beleid getest en uitgevoerd is ben ik over te halen te retourneren.
Ik had het al moeten weten bij die 60% , veel te weinig , ik ben dan ook veel meer waard , FOK en Danny < idie vinnet wss nie eens erg
ik verlaat jullie ...
het is fijn met mensen gechat te hebben maar er is niet echt een band ontstaan tussen die mensen en mij , veelal was het eenzijdige communicatie of kortzichtigheid en overvoorzuldigheid met meningen en humor die mij brachten tot dit oordeel en deze positie....
verder vind ik dit wel een leuke site , vooral als je je verveelt, en dát gebeurd nou eenmaal veel, dus wss zal fok nog wel blijven bestaan.
op goede hoop ooit nog iets van sommige van jullie te horen,
Saluta !
Tinoz  |
Wheelgunner | woensdag 11 maart 2009 @ 22:04 |
Tsja, grootheidswaanzin, ook dat zie je vaker bij het ziektebeeld. |
Blind_Guardian | vrijdag 13 maart 2009 @ 08:26 |
quote: , tot over een paar weken/maanden  |
DonJames | vrijdag 13 maart 2009 @ 08:33 |
quote:Op woensdag 11 maart 2009 22:01 schreef tinoz het volgende:[..] waarschijnlijk was het waar , internet en daarmee dus de burger is nog niet klaar voor echte daadwerkelijke informatie , dat ik onder meer daar mijn levensmissie van wil maken wilt nog niet zeggen dat ik ook het volk kan confronteren met wat erzich achter de schermen van de psychiatrie afspeelt en misschien ook wel terecht , het tis dan misschien toch ook wel een beetje zo zoals ik eerder hoorde ( vertel ik niet ) Het is niet dat jullie de moeite niet zijn om het aan uit te leggen maar het is gewoon te vroeg om te verwachten van Nederlanders dat ze degelijk en overdacht omgaan met informatie, hun mening en de invloed van hun mededelingen. Het is niet aan mij te betichten of verder mijn mening te verkondigen over zaken (ingekorte versie) Echt, mensen hebben zich voor minder opgehangen en ik ga nu van fok af, ik heb lang genoeg bagger aan moeten horen.... Als het forum de technische vernuften en ethische belangstelling heeft (hervonden/gevonden) ben ik wanneer dit beleid getest en uitgevoerd is ben ik over te halen te retourneren. Ik had het al moeten weten bij die 60% , veel te weinig , ik ben dan ook veel meer waard , FOK en Danny < idie vinnet wss nie eens erg ik verlaat jullie ... het is fijn met mensen gechat te hebben maar er is niet echt een band ontstaan tussen die mensen en mij , veelal was het eenzijdige communicatie of kortzichtigheid en overvoorzuldigheid met meningen en humor die mij brachten tot dit oordeel en deze positie.... verder vind ik dit wel een leuke site , vooral als je je verveelt, en dát gebeurd nou eenmaal veel, dus wss zal fok nog wel blijven bestaan. op goede hoop ooit nog iets van sommige van jullie te horen, Saluta ! Tinoz Beste Tinoz,
I hate to bring it to you, maar je bent geen geniale, onbegrepen denker. Je bent gewoon een beetje gek.
Groeten, DJ |
#ANONIEM | zaterdag 21 maart 2009 @ 12:16 |
quote:Op woensdag 11 maart 2009 22:01 schreef tinoz het volgende:[..] waarschijnlijk was het waar , internet en daarmee dus de burger is nog niet klaar voor echte daadwerkelijke informatie , dat ik onder meer daar mijn levensmissie van wil maken wilt nog niet zeggen dat ik ook het volk kan confronteren met wat erzich achter de schermen van de psychiatrie afspeelt en misschien ook wel terecht , het tis dan misschien toch ook wel een beetje zo zoals ik eerder hoorde ( vertel ik niet ) Het is niet dat jullie de moeite niet zijn om het aan uit te leggen maar het is gewoon te vroeg om te verwachten van Nederlanders dat ze degelijk en overdacht omgaan met informatie, hun mening en de invloed van hun mededelingen. Het is niet aan mij te betichten of verder mijn mening te verkondigen over zaken (ingekorte versie) Echt, mensen hebben zich voor minder opgehangen en ik ga nu van fok af, ik heb lang genoeg bagger aan moeten horen.... Als het forum de technische vernuften en ethische belangstelling heeft (hervonden/gevonden) ben ik wanneer dit beleid getest en uitgevoerd is ben ik over te halen te retourneren. Ik had het al moeten weten bij die 60% , veel te weinig , ik ben dan ook veel meer waard , FOK en Danny < idie vinnet wss nie eens erg ik verlaat jullie ... het is fijn met mensen gechat te hebben maar er is niet echt een band ontstaan tussen die mensen en mij , veelal was het eenzijdige communicatie of kortzichtigheid en overvoorzuldigheid met meningen en humor die mij brachten tot dit oordeel en deze positie.... verder vind ik dit wel een leuke site , vooral als je je verveelt, en dát gebeurd nou eenmaal veel, dus wss zal fok nog wel blijven bestaan. op goede hoop ooit nog iets van sommige van jullie te horen, Saluta ! Tinoz Wel lekker makkelijk gezegd. Als je de mensen hier niet kan overtuigen ... Als je daadwerkelijk met het plan bezig bent, dan zou dit als tactische stap in je plan kunnen interpreteren?
Wilde je daarnaast nog op wijzen dat jouw eerste alinea precies het effect laat zien van het kiezen voor het hogere doel (zie permanente opname in de psychiatrie voor anderen). Wij kunnen het niet aan, maar voor jou is het wel verantwoord.
Daarnaast is de psychiatrie veel meer jouw wereld en niet de onze. Ik denk dat heel veel mensen beseffen dat er in de psychiatrie net zulke idioten werken als in de rest van de wereld, alleen doen ze wellicht wat meer hun best om elkaar te controleren en om er het beste voor de mensen binnen de psychiatrie van te maken. De wereld is nergens en nooit perfect Tinoz. Echter, als je niet terug komt, dan wens ik je het beste toe. |