Dankuquote:
Leuk verslag, voor 7E zeker een toppertje als ik dat zo hoor, jammer dat A-lusion zo tegenviel, ik heb em nog nooit live gezien maar is toch een van m'n favo dj'squote:Op maandag 9 maart 2009 09:25 schreef ReMcOrE het volgende:
even een kort verslagje van Night Of The DJ's - Evolution Sector @ Takens:
kwamen rond 23.45 binnenzetten, Josh & Wesz waren net begonnen en wat ons opviel was dat het nog erg rustig was! normaal volle bak met kampers en ander jong stakkerig volk, maar die waren zeker allemaal naar Masters heen
paar strakke platen gehoord, waaronder Ready en Kaboom van Alphaverb, Like Thiz, 2 Donkey Rollers platen; al met al een zeer aangename set die ook nog eens tot 01.15 duurde![]()
geluid viel na 12-en wel even bijna uit, je hoorde zo goed als niks, alleen de bass bleef dreunen
maar dat was met 2 seconden gepruts weer opgelost en toen konden we weer verder
daarna 15 minuutjes B-Front, openen met Dozer - Relax, daarna nog ff nieuwe track van hemzelf. en toen was het tijd voor 'the moment i was waiting for': 2 Sidez live![]()
en ik werd zeker niet teleurgesteld, ik ben samen met 2 kameraden een half uur lang helemaal uit m'n dak gegaan, gewoon alles kwam voorbij
![]()
![]()
![]()
ik noem: Resimulated (Old Version), Grainable System Overdrive (ofzoiets
), God, Escape From Reality, Freakin' en ze sloten af met Fuck It (Extreme Hard Vocal Edit)
![]()
![]()
ik wist niet meer waar ik het had, wat een geniale ultieme onovertroffen set!! ik heb nog nooit zulke wrede kicks gehoord en dat gewoon een half uur lang, met dik geluid moet gezegd worden, dan moet je wel gassen!!
toen beetje bijgekomen en chillend naar Scope DJ geluisterdzette een mooie set neer, soort edit van Lockdown gehoord en verder ook nette set
A-lusion als afsluiter, daar had ik me meer bij voorgesteld. We Are One kon me in het echt niet bekoren, verder veel Headhunterz werk etc.
nee, dat deed het niet echt voor mij, dus iets voor 4-en weggegaan.
op de terugweg een balletje mayo gehaald in Almelo![]()
al met al een hele vette avond gehad voor ¤ 7, met dik geluid en vette sets
![]()
deze liveset van 2 Sidez was beter dan die bij Scantraxx en op mijn all-time lijst van livesets kruipt deze nu op een close 2e plek, heeeeeel dicht achter de gedeelde 1e plek van Bazz Implant @ DefQon.1 2008 / AVIO @ QuakeDance 2008![]()
![]()
![]()
![]()
gefeliquote:Op maandag 9 maart 2009 13:20 schreef Elwood1802 het volgende:
Net theorie gehaalt veur de motor
Hier mensen die de theorie nog moeten halen? [TK] Theorieboek Motor
hij was ook altijd 1 van mijn favo DJ's, maar laatste half jaar weinig van gehoord of gezien (hij was bezig met 3 nieuwe platen heb ik me laten vertellen) en dan valt zo'n 1e keer toch tegen; jammerquote:Op maandag 9 maart 2009 14:02 schreef Sc0tTy het volgende:
[..]
Leuk verslag, voor 7E zeker een toppertje als ik dat zo hoor, jammer dat A-lusion zo tegenviel, ik heb em nog nooit live gezien maar is toch een van m'n favo dj's
Wat ik weet was dat hij nieuwe platen aan het maken was. En dus een Live-Act in voorbereiding.. Mijn vraag.. Misschien een album? Het werd ook stil bij oa Zany toen hij daarmee bezig was.quote:Op maandag 9 maart 2009 14:09 schreef ReMcOrE het volgende:
[..]
hij was ook altijd 1 van mijn favo DJ's, maar laatste half jaar weinig van gehoord of gezien (hij was bezig met 3 nieuwe platen heb ik me laten vertellen) en dan valt zo'n 1e keer toch tegen; jammer
ja, die live-act is ook nog beetje vaag allemaal; weinig nieuws over tot nu toe... en een album van A-lusion, dat zou wel vet zijn! maar zie het nog niet gebeurenquote:Op maandag 9 maart 2009 15:05 schreef ElDani het volgende:
[..]
Wat ik weet was dat hij nieuwe platen aan het maken was. En dus een Live-Act in voorbereiding.. Mijn vraag.. Misschien een album? Het werd ook stil bij oa Zany toen hij daarmee bezig was.
Ik vind A-Lusion meer naam hebben dan Crypsis, terwijl die ook met een album komt.. Dus wat dat betreft ben ik dat met je oneens.quote:Op maandag 9 maart 2009 15:16 schreef Sc0tTy het volgende:
Ik ook niet, hij heeft naar mijn ogen nog te weinig geproduced + z'n naam is nog niet groot genoeg om een solo album te maken
Dat is heul geen trailer, ik voel me bedrogen.quote:
quote:Oplegger; een aanhangwagen die door middel van een kingpin op de koppelschotel van een trekker wordt gekoppeld
http://nl.wikipedia.org/wiki/Trailer
SPOILEROm spoilers te kunnen lezen moet je zijn ingelogd. Je moet je daarvoor eerst gratis Registreren. Ook kun je spoilers niet lezen als je een ban hebt. buurmeisje ook op de Qlimax DVD staat
11-9 Muse @ Wembley Stadium / 27-9 Brandon Flowers @ Ancient Brussel / 3-12 Simply Red @ Gelredome, Arnhem
quote:Op maandag 9 maart 2009 17:29 schreef LeonH het volgende:
Ah. Zie net dat m'nik vind haarSPOILEROm spoilers te kunnen lezen moet je zijn ingelogd. Je moet je daarvoor eerst gratis Registreren. Ook kun je spoilers niet lezen als je een ban hebt. buurmeisje ook op de Qlimax DVD staat
[ afbeelding ]
SPOILEROm spoilers te kunnen lezen moet je zijn ingelogd. Je moet je daarvoor eerst gratis Registreren. Ook kun je spoilers niet lezen als je een ban hebt.aantrekkelijkThe only limit is your own imagination
Hij staat ook in je pm toch? nja een rip..:9quote:Op maandag 9 maart 2009 17:01 schreef Just_Shut_Up het volgende:
Crypsis - Statement II
Minus is More (30 maart)
A1 - Tuatara
A2 - Highest Pressure
B1 - Oppose the Majors
B2 - Chaser
Wat een H-E-L-D!
quote:Op maandag 9 maart 2009 18:26 schreef de_huig het volgende:
[..]
ik vind haarmjah ze mag met mij bestSPOILEROm spoilers te kunnen lezen moet je zijn ingelogd. Je moet je daarvoor eerst gratis Registreren. Ook kun je spoilers niet lezen als je een ban hebt.aantrekkelijkSPOILEROm spoilers te kunnen lezen moet je zijn ingelogd. Je moet je daarvoor eerst gratis Registreren. Ook kun je spoilers niet lezen als je een ban hebt. in bedAre we human because we gaze at the stars or do we gaze at the stars because we are human ?
SPOILEROm spoilers te kunnen lezen moet je zijn ingelogd. Je moet je daarvoor eerst gratis Registreren. Ook kun je spoilers niet lezen als je een ban hebt.Rich Hall:Everybody says that the wheel is the greatest invention ever but i think it was the 2nd wheel.... have you ever seen a guy on a unicycle, what an asshole." _O_
quote:Op maandag 9 maart 2009 19:01 schreef Tha_Bartman het volgende:wat een romanticus die BartmanSPOILEROm spoilers te kunnen lezen moet je zijn ingelogd. Je moet je daarvoor eerst gratis Registreren. Ook kun je spoilers niet lezen als je een ban hebt.
Bobby Robson forever!
Stadio Oreste Granillo ---- Stadio Angelo Massimino ---- Stadio Euganeo ---- Stadio Olimpico
Forum Opties | |
---|---|
Forumhop: | |
Hop naar: |