Haha, zo'n strip die je langs de muur kon halen.quote:Op donderdag 5 maart 2009 21:32 schreef Remzz het volgende:
Ja dat was vet, ja had altijd 2 verschillende soorten munitie. Zo'n hele rits op een rol die je ook langs de muur kon halen en zo'n rondje met 8 'gaatjes'.
Daar kreeg je op een gegeven moment een zere duim van van het langs de muren schaven en dan 'knapte' er een niet en was je pissed offquote:
Ja.quote:Op donderdag 5 maart 2009 21:35 schreef Rosbief het volgende:
Die rollen waren de shit! Bestaan ze nog?
Ow jaquote:Op donderdag 5 maart 2009 21:36 schreef SiGNe het volgende:
Die rollen kon je ook mooi om een knikker heen rollen (knalkant naar binnen) en inwikkelen met plakband, dan het je een Ninjabom.
God ja, inderdaad, zat er ineens zo'n platte tussen die maar niet wou afgaan. En ik maar schaven.quote:Op donderdag 5 maart 2009 21:35 schreef PiraatPiet het volgende:
[..]
Daar kreeg je op een gegeven moment een zere duim van van het langs de muren schaven en dan 'knapte' er een niet en was je pissed off
Dat was het echte werk. En dan wie de meeste pijlen in open ramen kon schieten.quote:Op vrijdag 6 maart 2009 03:18 schreef sig000 het volgende:
Bij gebrek aan geld hebben we daarna het pijltjes schieten uitgevonden met stuk pvc buis en wat tijdschriftpapier.
En daar ga jij een boek over schrijven?quote:Op vrijdag 6 maart 2009 05:26 schreef sig000 het volgende:
het liep soms wel uit de hand, een gozert bij ons in de buurt raakte zo zijn oog kwijt.
quote:Op vrijdag 6 maart 2009 05:33 schreef Specularium het volgende:
[..]
En daar ga jij een boek over schrijven?
Ik combineerde beide hobbies door voorin de pijlen een klein spijkertje te doen, met de platte kop naar voren, waar ik dan zo'n plastic klappertje overheen schoof. Paste precies en de knal gaf een leuk schrikeffect als je het tegen een muur schoot, bv. bij mensen die lekker in hun tuin van de zon en de stilte zaten te genieten.quote:Op vrijdag 6 maart 2009 03:18 schreef sig000 het volgende:
Bij gebrek aan geld hebben we daarna het pijltjes schieten uitgevonden met stuk pvc buis en wat tijdschriftpapier.
|
|
| Forum Opties | |
|---|---|
| Forumhop: | |
| Hop naar: | |