Kan ik me voorstellen. Ken het zelf nietquote:Op donderdag 5 maart 2009 21:03 schreef Stormqueen het volgende:
[..]
omdat ik er een minderwaardigheidscomplex aan over zou houden. Ik spreek uit ervaring.
Ook niet echt, in mijn geval dan.quote:Op donderdag 5 maart 2009 21:05 schreef Stormqueen het volgende:
Voor vrouwen telt dat nog iets zwaarder dan voor mannen, omdat mannen meer waarde hechten aan het gelijk halen.
Nee, eigenlijk wel heel 2009 van je. Alhoewel wij dan nooit een match zouden wordenquote:Op donderdag 5 maart 2009 21:04 schreef Techno het volgende:
[..]
Daar zou ik geen problemen mee hebben. Vind je dat vreemd?
Daar ben ik het niet mee eens. Mijn ervaring is juist dat mannen het fijn vinden om ook eens een gesprek op niveau te kunnen voeren. Zonder over alles tot in detail uit te hoeven leggen wat ze nou precies bedoelen.quote:Op donderdag 5 maart 2009 21:05 schreef Stormqueen het volgende:
overigens is het voor mensen met een hoog IQ zonder meer lastig om aan een partner te komen. Voor vrouwen telt dat nog iets zwaarder dan voor mannen, omdat mannen meer waarde hechten aan het gelijk halen. En als je allebei zeker weet dat je gelijk hebt, wordt het lastig
Moet je er weer tegenin gaan?quote:
"om eens", je zegt het al. Maar voor de rest van hun leven de intellectuele discussie aangaan? Dat valt voor veel mannen (dus niet alle mannenquote:Op donderdag 5 maart 2009 21:08 schreef DR34M3R het volgende:
[..]
Daar ben ik het niet mee eens. Mijn ervaring is juist dat mannen het fijn vinden om ook eens een gesprek op niveau te kunnen voeren. Zonder over alles tot in detail uit te hoeven leggen wat ze nou precies bedoelen.
quote:Op donderdag 5 maart 2009 21:05 schreef Stormqueen het volgende:
overigens is het voor mensen met een hoog IQ zonder meer lastig om aan een partner te komen. Voor vrouwen telt dat nog iets zwaarder dan voor mannen, omdat mannen meer waarde hechten aan het gelijk halen. En als je allebei zeker weet dat je gelijk hebt, wordt het lastig
Dat wil niet zeggen dat ik per se thuis wil zitten, alleen dat ik er geen probleem mee heb.quote:Op donderdag 5 maart 2009 21:08 schreef heksehiel het volgende:
Nee, eigenlijk wel heel 2009 van je. Alhoewel wij dan nooit een match zouden worden
En de rol van 'huisman/vader'?quote:Op donderdag 5 maart 2009 21:04 schreef Litpho het volgende:
[..]
Ik heb teveel plezier in mijn werk om echt helemaal te willen stoppen, maar een vrouw die het overgrote deel van het budget binnenbrengt? Geen probleem.
quote:
Met bijv. twee daagjes in de week freelancen? In principe geen probleem mee. Zonder dat denk ik dat ik wat ga missen.quote:
Nou, nou, nou... ben je nu niet een beetje negatief?quote:Op donderdag 5 maart 2009 21:09 schreef Stormqueen het volgende:
[..]
"om eens", je zegt het al. Maar voor de rest van hun leven de intellectuele discussie aangaan? Dat valt voor veel mannen (dus niet alle mannen) best zwaar
Maar ik hoef ook niet altijd alleen maar intellectuele gesprekken te voeren hoor. Gewoon flauw melig doen is ook erg leuk op zijn tijd. En gewoon knuffelen, of over muziek praten (en nog beter: er naar luisteren!) en zo.quote:Op donderdag 5 maart 2009 21:09 schreef Stormqueen het volgende:
[..]
"om eens", je zegt het al. Maar voor de rest van hun leven de intellectuele discussie aangaan? Dat valt voor veel mannen (dus niet alle mannen) best zwaar
Razend vooralquote:Op donderdag 5 maart 2009 21:05 schreef heksehiel het volgende:
[..]
Ai , dat klinkt behoorlijk kut. Als je daar niet razend van wordt of zwaar onzeker, dan weet ik het ook niet. Mooi dat je van hem afbent, hopelijk heb jij die keus gemaakt
Spuit11quote:Op donderdag 5 maart 2009 21:10 schreef MNR het volgende:
[..]
Nou, nou, nou... ben je nu niet een beetje negatief?
met thuis zitten zou ik problemen hebben.quote:Op donderdag 5 maart 2009 21:09 schreef Techno het volgende:
[..]
Dat wil niet zeggen dat ik per se thuis wil zitten, alleen dat ik er geen probleem mee heb.
misschien heb ik wel gewoon erg slechte ervaringenquote:Op donderdag 5 maart 2009 21:10 schreef MNR het volgende:
[..]
Nou, nou, nou... ben je nu niet een beetje negatief?
ow, met mij ook wel hoorquote:Op donderdag 5 maart 2009 21:11 schreef DR34M3R het volgende:
[..]
Maar ik hoef ook niet altijd alleen maar intellectuele gesprekken te voeren hoor. Gewoon flauw melig doen is ook erg leuk op zijn tijd. En gewoon knuffelen, of over muziek praten (en nog beter: er naar luisteren!) en zo.
Vandaar mijn "om eens". Je kunt met mij alle kanten op
Dat kan ook.quote:Op donderdag 5 maart 2009 21:12 schreef Stormqueen het volgende:
[..]
misschien heb ik wel gewoon erg slechte ervaringen
En wat als je toekomstige vriendin nou hetzelfde plan heeft?quote:Op donderdag 5 maart 2009 21:10 schreef Litpho het volgende:
[..]
Met bijv. twee daagjes in de week freelancen? In principe geen probleem mee. Zonder dat denk ik dat ik wat ga missen.
Dat was ook de vraag, de vrouw werken, de man thuis/parttime.quote:Op donderdag 5 maart 2009 21:12 schreef rival het volgende:
met thuis zitten zou ik problemen hebben.
geen probleem als zij het geld binnen brengt tho..
dan heb ik 8 uur per dag meer tijd om aan hobby's te besteden.
Die wil parttime werken, dus vermoedelijk blijf ik bij de 40 uur.quote:Op donderdag 5 maart 2009 21:14 schreef heksehiel het volgende:
[..]
En wat als je toekomstige vriendin nou hetzelfde plan heeft?
| Forum Opties | |
|---|---|
| Forumhop: | |
| Hop naar: | |