En? Lekker klaargekomen?quote:Op maandag 4 mei 2009 07:35 schreef MrKawada het volgende:
[..]
krijg je nou korting als je je hele inboedel bij ikea koopt?
Flauw, Ewelina studeert nog en heeft een volledig zelf ingerichte studio, dat is meer dan ik kon zeggen al studerende..quote:Op maandag 4 mei 2009 07:35 schreef MrKawada het volgende:
[..]
krijg je nou korting als je je hele inboedel bij ikea koopt?
volgens mij gign het niet om het huisje van ewelina, maar om die van car0nlinequote:Op maandag 4 mei 2009 21:55 schreef Ml-etje het volgende:
[..]
Flauw, Ewelina studeert nog en heeft een volledig zelf ingerichte studio, dat is meer dan ik kon zeggen al studerende..
Volgens mij bedoelt ze het huis van CarOnlinequote:Op maandag 4 mei 2009 21:55 schreef Ml-etje het volgende:
[..]
Flauw, Ewelina studeert nog en heeft een volledig zelf ingerichte studio, dat is meer dan ik kon zeggen al studerende..
lol heb jij dat gedaan? triestquote:Op maandag 4 mei 2009 20:55 schreef Debsterr het volgende:
[..]
Krijg je nou meer zelfvertrouwen als je een lening afsluit om je spullen niet bij IKEA te kopen?
quote:Op maandag 4 mei 2009 21:55 schreef Ml-etje het volgende:
[..]
Flauw, Ewelina studeert nog en heeft een volledig zelf ingerichte studio, dat is meer dan ik kon zeggen al studerende..
Tijd om naar bed te gaan dat is nu wel duidelijkquote:Op maandag 4 mei 2009 21:57 schreef Ewelina het volgende:
[..]
Volgens mij bedoelt ze het huis van CarOnlineMaar lief dat je het voor me opneemt.
Ik heb alleen het idee dat deze user een beetje jaloers is op mensen die complimentjes krijgen.
Dank je, ik ben er nog steeds erg blij mee!quote:Op maandag 4 mei 2009 22:03 schreef Ml-etje het volgende:
[..]
Tijd om naar bed te gaan dat is nu wel duidelijk
Maar desondanks graag gedaan, blijf het knap vinden.
Nee, was dat maar waar.quote:Op maandag 4 mei 2009 07:35 schreef MrKawada het volgende:
[..]
krijg je nou korting als je je hele inboedel bij ikea koopt?
Nee, want wij hebben alles bij IKEA gekocht en iedereen die hier komt vindt ons huis geweldigquote:
G.J. van Heekstraat, vlak bij de Sanders / Snackbar Toontjequote:Op zaterdag 30 mei 2009 20:35 schreef CarOnline het volgende:
Haa wat gaaf!
Kan je dat niet kopen?![]()
Ik dacht al dat het me bekend voorkwam maar tis dus in Enschede?
Maar ik kan alleen niet plaatsen wáár dan.
Is dat bij eh.. in de buurt van deeee... even denken.... Zweringweg?
Die kant op?
Ah ja, die kant op ken ik het niet zo goed. Wel gek dat ik dan meteen verwachtte dat het in Enschede stondquote:Op zaterdag 30 mei 2009 20:38 schreef wobbel het volgende:
[..]
G.J. van Heekstraat, vlak bij de Sanders / Snackbar Toontje
Er miste btw een foto bij het vooraanzicht, die staat er nu bij
Ik woon er samen met mijn vriendinquote:Op zondag 27 september 2009 15:14 schreef Mender het volgende:
Hey Wobbel, mooi anti-kraak pand. Met hoeveel mensen moet je dat pand delen? En moet je daar nou nog iets voor betalen als ik vragen mag?
Ik heb een half jaar alleen in een groot huis gewoond, het stond die tijd te koop. (van familie) En hoefde niets te betalen.Maar de reden dat ik nu iets huur is omdat bij anti-kraak je het pand bijna altijd met andere mensen moet delen. En het lijkt me niks om bijvoorbeeld te badkamer en keuken enzo te moeten delen.
Forum Opties | |
---|---|
Forumhop: | |
Hop naar: |