quote:
quote:Jan Riedstra uit Jelsum heeft namelijk de Mercedes SLR Sterling Moss besteld, met een prijskaartje van maar liefst 1,2 miljoen euro.
Een patser in Jelsum...quote:Ach, die wagen had ik een jaar geleden al besteld", lacht de multimiljonair.
Hoe lang ga je dat volhoudenquote:Op vrijdag 6 maart 2009 17:59 schreef Bradley33 het volgende:
Euh gewoon zin om een nieuwe te maken. Had het gehad met die andere. Daarom.
Patser is ie absoluutquote:
Jullie zijn goede vrienden begrijp ik?quote:Op vrijdag 6 maart 2009 18:36 schreef Alexxxxx het volgende:
[..]
Patser is ie absoluutWat die aan auto's in zijn boerderij heeft staan is echt niet normaal meer
Net zoiets als jij maar dan dure auto's die ook nog kunnen rijdenquote:Op vrijdag 6 maart 2009 18:36 schreef Alexxxxx het volgende:
[..]
Patser is ie absoluutWat die aan auto's in zijn boerderij heeft staan is echt niet normaal meer
Ik houd deze username voorlopig.quote:
Klinken bekend zulke dingen.quote:Op vrijdag 6 maart 2009 18:44 schreef JH87 het volgende:
Zo, papa en mama JH87 waren in Groningen vandaag. De vloerbedekking ligt, ik heb ondertussen lampen en douchegordijn opgehangen.
Ik had een stofzuiger van hier meegenomen, wilde m'n moeder daarmee aan de slag om die nieuwe vloer schoon te maken, schoot die voet er vanaf en kwam er een dik pak stof uit dat apparaat, alles kneiters vies.![]()
Is m'n moeder woest naar de Mediamarkt gegaan om als vervroegd verjaardagscadeau een stofzuiger voor me te kopen.
Nee, hij is een lokale bekendheid.quote:Op vrijdag 6 maart 2009 18:38 schreef Grulez het volgende:
[..]
Jullie zijn goede vrienden begrijp ik?
Meer zoiets als mn broerquote:Op vrijdag 6 maart 2009 18:38 schreef maok het volgende:
[..]
Net zoiets als jij maar dan dure auto's die ook nog kunnen rijden
Dat is toch een makelaar? Hoe heet die knakker...quote:Op vrijdag 6 maart 2009 19:01 schreef Alexxxxx het volgende:
[..]
Nee, hij is een lokale bekendheid.Hij is ook de belangrijkste geldschieter voor Cambuur bijvoorbeeld
Dat lijkt me ook. Ben je al met je rijlessen begonnen?quote:Op vrijdag 6 maart 2009 18:43 schreef DevilsAndDust het volgende:
In een topic met zó'n TT moet ik natuurlijk gepost hebben.
Nee, een vastgoedhandelaarquote:Op vrijdag 6 maart 2009 19:04 schreef Bradley33 het volgende:
[..]
Dat is toch een makelaar? Hoe heet die knakker...
Ik weet hetquote:Op vrijdag 6 maart 2009 19:11 schreef DevilsAndDust het volgende:
[..]
Alex!.
Je eet echt veel te veel suikers..
| Forum Opties | |
|---|---|
| Forumhop: | |
| Hop naar: | |