nouja dat bedoelde ik dusquote:Op donderdag 5 maart 2009 20:59 schreef Dakota het volgende:
Maeve op zijn Gealic of Welsh is toch echt Meev hoor
en als wat spreek je dat uit?quote:En tessie ..die namen zijn niet moeilijk uit te spreken hoor..je schrijft het gewoon moeilijk (maar mooi) Je hebt zelfs namen zoals SADBHBD, RLY!
Doe dan Fee als je dat leuk vind!quote:Op donderdag 5 maart 2009 21:56 schreef huuphuup het volgende:
Maeva op zn frans is Mai-vah![]()
ik vind het heel mooi en feeïg klinken
quote:Op donderdag 5 maart 2009 21:56 schreef Dakota het volgende:
ik wil de Elin eerst ook als Eolinn of aibhlin maar dat vond mijn vriend teveel poespas
quote:
quote:Op donderdag 5 maart 2009 20:50 schreef bixister het volgende:
(ik krijg vooral de neiging om m'n kin in centebakkenstand te zetten en 'm à la het tweekoppige sesamstraat monster van links naar rechts te bewegen tijdens het uitspreken van Maeve).
Leuk!quote:Op vrijdag 6 maart 2009 09:49 schreef Dakota het volgende:
De naam Elin heb ik door dit liedje gekozenooit door mijn beste viend op een Lanparty gevonden.
We leerden elkaar kennen in een jeugd medezeggenschapsraad en kwamen elkaar later tegen in de kroeg, jwe bleken bij elkaar om de hoek te wonen,beide op kamers.(ik 1 hij 2) Op een gegeven moment belde hij mij of ik hem voor koffie om 4 uur in de nacht of we zwalkten gewoon door de straten..en hadden lolen na een tijdje zat ik zo vaak bij hem dat ik daar maar ben gaan wonen. We voerden niets maar dan ook niets uit
Het enige dat we deden was wijn zuipen en op het dak liggen (zomer) terwijl we tour of duty cd's luisterden en dit nummer..dus dat was de ultieme zomerhit van ons
(geheel onbekend verder) Het was ongeveer de beste zomer van mijn leven [/romantiseer]
En gebruikersnaam heeft een zoon die Senna heet.quote:Op donderdag 5 maart 2009 15:32 schreef miss_sly het volgende:
De onze staat er wel tussen alleen dan met een 'h' achteraan, maar ik weet eigenlijk niet van welke fokker dat is.
Fé, als afkorting voor Felinequote:
Whehehehe ik moest er echt 3 minuten over nadenken voor 'm snaptequote:Op donderdag 5 maart 2009 14:30 schreef Dakota het volgende:
[..]
Linde en Eik (sorry, te flauw)
ghehe en dan de derde Tina
Forum Opties | |
---|---|
Forumhop: | |
Hop naar: |