Die laatste zin klinkt een beetje alsof je op korte termijn van plan bent bij hem weg te gaan?quote:Op dinsdag 3 maart 2009 22:45 schreef uniekhoorn het volgende:
Nog steeds honger
En financiele crisis.. ben gvd 300E aan boodschappen kwijt, dat is inclusief blikvoer enzo... elke keer als zijn kinderen er zijn draai ik voor de kosten op.. wil ik niet meer, ik wil een aparte rekening... Hij ook wel maar wat is nou voor wie?
Ik woon bij zijn huis in.. WOZ, rioolrechten dat wil ik voor de helft meebetalen maar nieuwe trapbekleding niet.. da's nooit van mij en zal van mij, met verkoop van het huis, nooit voor mij zijn.
Pfffffffffffffffffffffffffffffffffffffff
Het was een luchtig garpje dearquote:Op dinsdag 3 maart 2009 22:54 schreef uniekhoorn het volgende:
Whehe, laten we daar op juichen
Haha, zo ernstig is het nou ook niet maar ik betaal sowieso de helft van de vaste lasten en dus veel te veel boodschappen
Aparte rekening gaan we dus deze week nog regelenNiks aan de hand dus eigenlijks maar ik heb nu niks meer op de lopende rekening en dat heb ik nou nog nooit gehad
Tink, nee, het gaat niet goed. Geestelijk wel, want haar humor en spirit waarmee ze iedereen om zich heen weet op te fleuren is een niet-aflatende bron van verbazing en bewondering voor mij.quote:Op dinsdag 3 maart 2009 21:34 schreef Tinkepink het volgende:
[..]
Hoe is het met haar? Houdt ze de moed er nog een beetje in? Lijkt de opleving door te zetten?
You're kiddin' right???quote:Op dinsdag 3 maart 2009 23:04 schreef sigme het volgende:
Ik lever gewoon alle inkomsten in bij mijn lief. En in ruil ervoor krijg ik zakgeld. Al jaren te weinig
![]()
Ben jij gek! Niet schamen, ik verbied het je!quote:Op dinsdag 3 maart 2009 23:08 schreef uniekhoorn het volgende:
Ja maar ik was gewoon te snel met ergeren
Wij gaan die rekening ook openen om uit eten te gaan, lekker hotelletje te pakken enzo.. dus da's alweer klaar![]()
![]()
Zo klein zijn mijn problemen dus... ik weet dat er grotere zijn en ik schaam mij
En wat Greys zegt: Verder hebben we óók een gezamenlijke rekening waar ik elke maand geld op stort en hij het dubbele van mijn bedrag. Daar betalen we de hypotheek, de boodschappen en al die hoerige rioolrechten, waterschapsbelasting, afvalstoffenheffing, WOZ enzo van.
datte
Nee hoorquote:
Wat mooi en lief dat Stan die video heeft gemaakt zeg..quote:Op dinsdag 3 maart 2009 23:08 schreef Vivi het volgende:
[..]
Tink, nee, het gaat niet goed. Geestelijk wel, want haar humor en spirit waarmee ze iedereen om zich heen weet op te fleuren is een niet-aflatende bron van verbazing en bewondering voor mij.
Maar fysiek gaat het erg, erg slecht. Zo slecht dat ze een datum voor euthanasie wil gaan prikken, binnenkort. Ze houdt totaal geen voedsel meer binnen, haar lever is ernstig vergroot en eergisteren is er 2,5 liter vocht uit haar buik gehaald met een drain. En de tumoren schieten als paddestoelen omhoog in d'r lijfje.
Ik zal d'r zo missen straks..zelfs de gesprekken waarvan je normaliter denkt "Pfff...jaahaaahhh, maaaahhh!"
Kutkloteziekte. Ik snap gewoon niet dat ze mensen op de maan kunnen zetten en niks aan die ziekte kunnen doen.
En Dean, hij is zo gek op oma en wil d'r elke dag bellen. Nu zal hij nooit op woensdagmiddag taartjes met oma kunnen gaan eten oid. En hij is nog te klein om hem echt iets uit te leggen, maar niet klein genoeg om niet te merken dat oma straks *weg* is. Ik probeer het wel hoor, vertellen dat oma ziek is en straks naar de hemel gaat, maar ik betwijfel of hij er ook maar iets van begrijpt.
Stan is wel echt mijn rots momenteel, dat is superfijn. Hij heeft een hele mooie film gemaakt over mijn moeder voor op d'r uitvaart en is een middag alleen bij haar geweest om haar te "interviewen". Ze heeft voor ons (ik en mijn broertje en Dean) ook nog allerlei dingen gezegd op video, maar die krijgen we "later" pas. Stan was helemaal geemotioneerd toen ie thuiskwam, zo lief.
Geeft niks joh, er valt ook niks nuttigs op te zeggenquote:Op dinsdag 3 maart 2009 23:12 schreef sigme het volgende:
Aargh wat is leven toch klote.
Sorry Vivi. Ik wou dat ik wat nuttigers kon zeggen.
Ik hoop dat MoBlo's schoonmoeder er beter af komt.
Weet je, dat helpt eigenlijk best welquote:Op dinsdag 3 maart 2009 23:12 schreef kwakveense het volgende:vivi, dat vind ik zó mooi van die film... meer kan ik eigenlijk niet zeggen tegen je. ik denk aan je, best vaak. maar ja, dat helpt niet echt he?
We hadden toevallig laatst een discussie over Dean wel of niet meenemen naar de uitvaart, aan de ene kant leek mij het "verwerkingsgewijs" misschien wel goed omdat het voor hem dan misschien beter te bevatten valt.quote:Op dinsdag 3 maart 2009 23:19 schreef loveli het volgende:
Vivi, ik krijg er kippevel van. Voor wat het waard is, ik was net drie toen mijn oma overleed. Ik heb nog best sterke herinneringen aan haar. Toen ze was overleden heb ik haar nog een kus en een knuffel gegeven en ik begreep het heel goed toen m'n moeder vertelde dat ze in de hemel was.
En zeker met de films die gemaakt zijn, maak je de herinneringen van Dean sterker. Zoals ik het me herinner is het voor een kind een stuk makkelijker om met sterfgevallen om te gaan. Voor jou ben ik blij dat je Stan hebt. Zo te horen doet hij precies de goede dingen voor jullie.
Waarom eet je niet wat dan?quote:Op dinsdag 3 maart 2009 23:27 schreef uniekhoorn het volgende:
Nou dan vertrek ik richting douche en naar bed..
Weltrusten lieve dames en heren
* uniekhoorn heeft nog steeds honger
Mooi, genoeg over jou. Dan gaan we het nu weer over mij hebbenquote:
heb je zin in je nieuwe baan of hik je er een beetje tegenaan?quote:Op dinsdag 3 maart 2009 23:29 schreef sigme het volgende:
Volgende week haak ik af; bijlezen is geen optie bij dagen van 12 uur van huis.
De mengeling van onzin, zaken van leven en dood, ergernissen, problemen en af en toe iets over eten maakt dit een leuke reeks. Vind ik.
Lief gezegd van je!quote:Op dinsdag 3 maart 2009 23:33 schreef Chicolate het volgende:
Ik weet niet wat ik moet zeggen Viev, zo mooi vind ik je stuk. Zit hier met kippenvel, van hoe vreselijk de situatie eigenlijk is, en van hoe mooi dingen als die video zijn. Sprakeloos gewoon, te zien aan het gebrek aan smileys in mijn post. Voel me niet verplicht om er iets over te zeggen, maar het doet me wat. Nu zal ik er ook over ophouden, zoals je vroeg.
bij de crematie van mijn oom waren er ook kindjes bij (zn nichtjes en neefje van zn vrouw's kant). Die kids waren wel verdreitig, maar vonden het ook fijn om erbij te zijn. En... eigenlijk was het vooral voor de volwassenen erg fijn dat ze er waren. Mn tante had er eentje op schoot, die haar helemaal heeft ondergesnotterd, maar ze zei later dat de het heel fijn vond als afleiding zeg maar, ze had dat kind vast, en was zelf daardoor heel sterk.quote:Op dinsdag 3 maart 2009 23:28 schreef Vivi het volgende:
[..]
We hadden toevallig laatst een discussie over Dean wel of niet meenemen naar de uitvaart, aan de ene kant leek mij het "verwerkingsgewijs" misschien wel goed omdat het voor hem dan misschien beter te bevatten valt.
Maar Stan zei dat het hem geen goed idee leek omdat ie dan wordt geconfronteert met een hele boel volwassen emotie en verdriet waar ie nog geen raad mee weet.
Vind het heel moeilijk, zoiets.
Ik denk dat ik nu het meest neig naar niet meenemen, maar dan meer vanuit het oogpunt dat je dan zelf teveel wordt afgeleidt en geen ruimte kan en durft te geven aan het verdriet van dat moment.
Ik ben wel meegenomen (1, 2 en 6 jaar oud) en van de eerste twee kan ik me niks meer herinneren en van de laatste eigenlijk ook weinig, behalve dat ik enorm onder de indruk was van de kist die naar beneden zakte. Misschien is het juist voor jou prettig om hem mee te nemen omdat hij je een beetje kan troosten zonder dat hij het zelf weet?quote:Op dinsdag 3 maart 2009 23:28 schreef Vivi het volgende:
[..]
We hadden toevallig laatst een discussie over Dean wel of niet meenemen naar de uitvaart, aan de ene kant leek mij het "verwerkingsgewijs" misschien wel goed omdat het voor hem dan misschien beter te bevatten valt.
Maar Stan zei dat het hem geen goed idee leek omdat ie dan wordt geconfronteert met een hele boel volwassen emotie en verdriet waar ie nog geen raad mee weet.
Vind het heel moeilijk, zoiets.
Ik denk dat ik nu het meest neig naar niet meenemen, maar dan meer vanuit het oogpunt dat je dan zelf teveel wordt afgeleidt en geen ruimte kan en durft te geven aan het verdriet van dat moment.
Hmm. De nieuwe baan is, denk & hoop ik, erg leuk. Hard werken.quote:Op dinsdag 3 maart 2009 23:31 schreef Vivi het volgende:
[..]
heb je zin in je nieuwe baan of hik je er een beetje tegenaan?
Dit was een leuke spraakverwarringquote:Op dinsdag 3 maart 2009 23:37 schreef conleche het volgende:
Dat ging dus niet over jou, maar over uniekhoorn die honger had.![]()
I knowz! Daarom stelde ik ookquote:Op dinsdag 3 maart 2009 23:37 schreef conleche het volgende:
[..]
Dat ging dus niet over jou, maar over uniekhoorn die honger had.![]()
Nou, troost je. Ik heb geen idee hoe ik je zou moeten bemoedigen. Echt nietquote:Op dinsdag 3 maart 2009 23:24 schreef Vivi het volgende:
Alleen ben ik altijd wel wat huiverig om dit soort stukjes te schrijven omdat ik dan bang ben dat jullie je opgelaten voelen of verplicht om ellenlange bemoedigende stukken te schrijven
Mooi, en misschien is het best een leuke periode weer, als je een beetje in dat ritme zit eenmaal.quote:Op dinsdag 3 maart 2009 23:37 schreef sigme het volgende:
[..]
Hmm. De nieuwe baan is, denk & hoop ik, erg leuk. Hard werken.
Maar ik zie wel op tegen zoveel van huis te zijn, zo lang. Een heel jaar, 32 uur. Ik ben nu 6 maanden thuis, en het verveelt me nooit.
Maar soit. Het moet gedaan worden. Als alles goed gaat kan ik volgend jaar weer kiezen voor vrijheid. En he, ik ben gezond, al mijn geliefden zijn gezond, het leven lijkt prachtig.
Forum Opties | |
---|---|
Forumhop: | |
Hop naar: |