Of minder omslachtig: zorg dat je op msn met hem aan het cammen bent terwijl je de anonieme mail stuurt.quote:Op zondag 1 maart 2009 12:06 schreef Kahlen het volgende:
[..]
![]()
eigenlijk moet je dan nog een verborgen camera ophangen in zijn computerhoek en hier de beelden posten als hij dit bericht leest
Nee, daar zal haar zus gelukkig van worden. Haar man gaat vreemd én iemand uit de omgeving weet het, maar je weet niet wie. Dan kun je dus niemand meer vertrouwen.quote:Op zondag 1 maart 2009 12:21 schreef Krentenbol. het volgende:
Als je niet wilt dat ze erachter komen dat jij het weet, print de advertenties uit en gooi ze bij ze in de brievenbus.
Die vent is in elk geval sowieso niet te vertrouwen.quote:Op zondag 1 maart 2009 12:23 schreef BasEnAad het volgende:
[..]
Nee, daar zal haar zus gelukkig van worden. Haar man gaat vreemd én iemand uit de omgeving weet het, maar je weet niet wie. Dan kun je dus niemand meer vertrouwen.
quote:Op zondag 1 maart 2009 11:55 schreef Lord_Vetinari het volgende:
Zoals al eerder in het topic gevraagd: Waar bemoei je je mee? Je kunt hier alleen maar als verliezer uitkomen. Laat dit zichzelf oplossen.
Dat staat toch allemaal los van het feit dat mensen hem ZOUDEN kunnen herkennen. Misschien heeft iemand hem wel herkent aan de vorm van zijn billen.quote:Op zondag 1 maart 2009 12:21 schreef Lord_Vetinari het volgende:
[..]
Van hoeveel mensen in jouw straat weet je hoe het interieur eruitziet? TS geeft aan dat ze daaraan gezien heeft dat het haar zwager is. Van hoeveel mensen in de straat weet je de details van hun sexleven? Dus of ze in zijn voor swingen? Van hoeveel mensen in de straat weet je of de vrouw misschien frigide is en haar man toestemming heeft gegeven buiten de deur te hutseflutsen?
Jezus man, wat maakt dat uit? Als dat zo is haalt zuslief d'r schouders op en neukt lekker verder... no harm done.quote:Op zondag 1 maart 2009 12:24 schreef Lord_Vetinari het volgende:
Wie weet gaat de zus ook wel vreemd. is het een reactie van haar man op de ontdekking dat zij buiten de deur neukt. Heeft TS al gezocht of haar zus ook op sites staat? Je kent maar 1 kant van het verhaal...
"Ja maar, ze heeft onder dwang een foto van mijn naakte pielemuis gemaaktquote:Op zondag 1 maart 2009 12:27 schreef alors het volgende:
Ik zou sowieso voor wat bewijslast zorgen, voordat hij onraad ruikt en de boel gaat deleten. Dan kan hij voor je zus een mooi verhaaltje ophangen en ben jij de gebeten hond.
Pas ook op dat hij het niet zo kan draaien dat jij de advertenties hebt gezet om hem zwart te maken bijvoorbeeld.
Jawel, dan krijg waarschijnlijk ruzie. Die zus vraagt hoe weet je dat en waar bemoei je je mee!!quote:Op zondag 1 maart 2009 12:31 schreef Swetsenegger het volgende:
[..]
Jezus man, wat maakt dat uit? Als dat zo is haalt zuslief d'r schouders op en neukt lekker verder... no harm done.
Nouja sommige vrouwen staan nogal onder de invloed van hun man en geloven alles.quote:Op zondag 1 maart 2009 12:32 schreef MaLo het volgende:
[..]
"Ja maar, ze heeft onder dwang een foto van mijn naakte pielemuis gemaakt. "
Denk dat je voor het omdraaien niet zo bang hoeft te zijn.
Maar inderdaad wel voor bewijslast zorgen!
En ik zou het mijn zus gewoon eerlijk vertellen. Bij voorkeur samen met de andere zus het nieuws brengen, zodat je met je drieën steun aan elkaar hebt.
Zus heeft dan geen recht van spreken, als alles openbaar op internet staat. Dan mag ze enkel blij zijn dat haar zusje het beste met haar voor heeft.quote:Op zondag 1 maart 2009 12:33 schreef BasEnAad het volgende:
[..]
Jawel, dan krijg waarschijnlijk ruzie. Die zus vraagt hoe weet je dat en waar bemoei je je mee!!
En het verhaal van de mailbox komt boven.
Dat is theorie. In de praktijk kan het een hoop gezeik opleveren.quote:Op zondag 1 maart 2009 12:36 schreef Ladidadida het volgende:
[..]
Zus heeft dan geen recht van spreken, als alles openbaar op internet staat. Dan mag ze enkel blij zijn dat haar zusje het beste met haar voor heeft.
quote:Op zondag 1 maart 2009 12:36 schreef Ladidadida het volgende:
[..]
Zus heeft dan geen recht van spreken, als alles openbaar op internet staat. Dan mag ze enkel blij zijn dat haar zusje het beste met haar voor heeft.
a no niemquote:Op zondag 1 maart 2009 12:33 schreef BasEnAad het volgende:
[..]
Jawel, dan krijg waarschijnlijk ruzie. Die zus vraagt hoe weet je dat en waar bemoei je je mee!!
En het verhaal van de mailbox komt boven.
TS mag toch best internetsites afstruinen? Áls het al iets is wat hij doet met haar wetenschap, dan hebben ze er zelf voor gekozen om zo op internet te staan en nemen ze daarmee de kans dat familieleden het bericht en de foto's zien. Logisch gevolg is dat familieleden zich gaan afvragen of mevrouw in kwestie op de hoogte is.quote:Op zondag 1 maart 2009 12:38 schreef BasEnAad het volgende:
[..]
Dat is theorie. In de praktijk kan het een hoop gezeik opleveren.
Wat deed zij dan op die datingsite? En ze heeft ingebroken in zijn mailbox.
lees eerst eens voor je postquote:
Forum Opties | |
---|---|
Forumhop: | |
Hop naar: |