Nixx, ga jij es slapenquote:Op zondag 1 maart 2009 01:05 schreef nixxx het volgende:
[partypooper] calorieloze taart bestaat niet[/partypooper]
als reinie ook gaatquote:
Jepsquote:
quote:Op zondag 1 maart 2009 08:44 schreef YPPY het volgende:
J. en Anna liggen nog in bed en daar ga ik van profiteren door een maskertje op te doen. Dat kan niet al ze erbij is, want dat gaat ze gillen en lachen om m'n gezicht en dan moet ik ook lachen en dan valt die zooi op de vloer.
quote:Op zondag 1 maart 2009 08:49 schreef freecell het volgende:
Wat op zich natuurlijk ook wel weer grappig is
quote:Op zondag 1 maart 2009 08:44 schreef YPPY het volgende:
J. en Anna liggen nog in bed en daar ga ik van profiteren door een maskertje op te doen. Dat kan niet al ze erbij is, want dat gaat ze gillen en lachen om m'n gezicht en dan moet ik ook lachen en dan valt die zooi op de vloer.
Die zijn juist leuk. Alles eraf onder de douche.quote:Op zondag 1 maart 2009 09:25 schreef E.T. het volgende:
volgende keer een masker nemen dat niet hard wordt
de zondag is om uit te slapenquote:Op zondag 1 maart 2009 09:33 schreef YPPY het volgende:
[..]
Die zijn juist leuk. Alles eraf onder de douche.En inmiddels zijn ze overigens aan het ontbijten. Niet dat jullie denken dat ze om half 10 op zondagochtend nog in bed liggen. En ik ga het er weer afhalen.
bij ons stond er een 3deling op de brief andersquote:Op zondag 1 maart 2009 10:12 schreef Rewimo het volgende:
Maar eh huup: alle huishoudens van meer dan 1 persoon worden aangeslagen als 3-persoons. Dus ook als je met zijn tweetjes bent.
hoe wordt jullie afval water dan geloosd ? Septic tank ?quote:Op zondag 1 maart 2009 10:30 schreef Rewimo het volgende:
Deed ik ook altijd. Maar hier krijgen we geloof ik een aanslag van 18 euro voor de grond of zoAfval is wel iets hoger maar dat is alleen voor vuilnis ophalen. En dat gaat naar het soort en aantal bakken dat je hebt. Aansluiting op het riool hebben we niet dus daar betalen we ook niet voor.
SPOILEROm spoilers te kunnen lezen moet je zijn ingelogd. Je moet je daarvoor eerst gratis Registreren. Ook kun je spoilers niet lezen als je een ban hebt.Most people don't listen with the intention to understand, they listen with the intention to reply.
<a href="http://bijenzonderzorgen.nl/" target="_blank" rel="nofollow">http://bijenzonderzorgen.nl/</a> beslist geen BIJ-zaak!
Hier ook nooit uitslapenquote:Op zondag 1 maart 2009 09:41 schreef Popples het volgende:
de zondag is om uit te slapen![]()
behalve hier dan
quote:Op zondag 1 maart 2009 10:40 schreef Rewimo het volgende:
Gewoon dit:
[ afbeelding ]SPOILEROm spoilers te kunnen lezen moet je zijn ingelogd. Je moet je daarvoor eerst gratis Registreren. Ook kun je spoilers niet lezen als je een ban hebt.![]()
zo zag ik ooit es een funda-advertentie van een huis "volledig in originele staat, verouderd maar netjes onderhouden, sanitair moet aangelegd worden"bleek, bij het bekijken van de foto's dat dat oude mannetje dus zo'n hokje in zn achtertuin had staan nog
![]()
uitslapen...... dat zou fijn zijn jaquote:Op zondag 1 maart 2009 09:41 schreef Popples het volgende:
[..]
de zondag is om uit te slapen![]()
behalve hier dan
quote:Op zondag 1 maart 2009 11:31 schreef Rewimo het volgende:
Wij gaan wat tuindingen doen denk ik. Dat wil zeggen dat ik aanwijs welke planten qltel waar in moet spitten
koter aan de diaree?quote:
Het is BE maar hoorquote:Op zondag 1 maart 2009 13:12 schreef Lois het volgende:
Straks komt BE met Sasha
![]()
![]()
![]()
Dus... ik ga even als een razende dweilen, stoffen, strijken en de was doen
Dit kan aanleiding geven tot heeeeeeeeeeeeel rare ideeenquote:Op zondag 1 maart 2009 15:39 schreef bixister het volgende:
[..]
misschien verwacht ze tussen de lakens te belanden.
quote:Op zondag 1 maart 2009 15:39 schreef bixister het volgende:
[..]
misschien verwacht ze tussen de lakens te belanden.
Heuj das ook mijn durp. Wat trouwens een heel mooi stadje is heur!quote:Op zondag 1 maart 2009 11:07 schreef huuphuup het volgende:
Goodmurning![]()
oeh trouwens Pinq! ik ben gister nog twee keer langs je durp gereden*gezwaaid heeft
Ooh! *terugzwaai*quote:Op zondag 1 maart 2009 11:07 schreef huuphuup het volgende:
Goodmurning![]()
oeh trouwens Pinq! ik ben gister nog twee keer langs je durp gereden*gezwaaid heeft
ja nou, we gingen naar Bemmel... jaja....quote:Op zondag 1 maart 2009 18:13 schreef pinquit het volgende:
[..]
Ooh! *terugzwaai*dat durp is een stad hoor
![]()
![]()
waar ging je naartoe dan?
ik ben weer thuis na een supergezellige dag![]()
![]()
eerst in DH bij die tante geweest
en daarna nog even door naar Monster naar de dochter+kleindochter van haar en lekker daar t strand op geweest met hun hond. lekker gegeten en het was echt zo fijn
ik had het echt gemist. (sinds de scheiding van mn ouders ga ik niet zo vaak meer naar mn vaders familiekant, terwijl dat eigenlijk altijd t leukst was..)
Forum Opties | |
---|---|
Forumhop: | |
Hop naar: |