Maar ik verdien er meer dan genoeg aan.quote:STAAT OP DE TRANSFERLIJST
Deadline: 28-02-2009 14:28
Vraagprijs: 850 000 ¤
Hoogste bod: 1 584 000 ¤ door Tafas
Het bieden is geëindigd!
Ik heb hem binnen ja.quote:Op zaterdag 28 februari 2009 15:04 schreef FrituurVetPet het volgende:
Ah je hebt Denny gehaald koekje
Voor 1000 kun je een redelijke uithalen.quote:Op zaterdag 28 februari 2009 22:53 schreef Puala het volgende:
Jerry Reijerkerk
Helaas, op het punt van verdedigen zakte hij van matig naar zwak.
![]()
Mjah, boeiend, hij presteert me best.quote:Op zaterdag 28 februari 2009 23:07 schreef RealBizkit666 het volgende:
[..]
Voor 1000 kun je een redelijke uithalen.
10. Michael den Bieman (MF) (185890070)quote:Op dinsdag 24 februari 2009 21:58 schreef NelisZ het volgende:
[..]
Het eerste volgende topic nadat hij weer gezond is lijkt me een mooie voor een naamtopicIets als 'Waarin Den Bieman weer topfit is'
Je bent wel lid van de fed. Ik denk dat Gijs dat nog moet updaten.quote:Op zaterdag 28 februari 2009 22:04 schreef Clesar03 het volgende:
Ik zie trouwens op de federatiesite dat ik geen officieel lid ben. Hoe zit dat precies?
quote:04-02-2009
Clesar03 is lid geworden van de federatie.
Clesar03 heeft gesolliciteerd om lid te worden of om een bepaalde baan binnen de federatie te krijgen.
Ik heb eigenlijk al teveel Vleugel verdedigers in mn Jeugd team maar goed ik kan deze niet weigeren.quote:Bel Yannick Waasdorp
| Gegroet Outpost76! Hoog tijd dat we eens even met elkaar praten…
Wij hebben een interessante kandidaat te bespreken. Zacharias van der Meer is zijn naam. Volgens zijn gegevens is hij 16 jaar.
Deze speler is matig in Verdedigen op dit moment in zijn loopbaan. Als dit joch de kans krijgt om zijn vaardigheden op het gebied van Vleugelspel te verbeteren, dan zou hij daarin wel eens redelijk kunnen worden.
Geven we hem een contract, baas?
quote:Teunis Hakvoort (237208571)
17 jaar en 39 dagen, volgende verjaardag: 13-05-2009
Nederland
redelijk in vorm, conditie zwak
Een sympathiek persoon die evenwichtig en oneerlijk is.
Hij heeft waardeloos ervaring en is een rampzalig leider.
Eigenaar: RKDEO
(sinds 01-03-2009 (5/38), )
Total Skill Index (TSI): 220
Loon: 270 ¤/week
Waarschuwingen: 0
Fysiek: fit
Specialiteit: Krachtig
Huidige vaardigheden
Conditie: zwak Keepen: rampzalig
Positiespel: slecht Passen: zwak
Vleugelspel: matig Verdedigen: zwak
Scoren: slecht Spelhervatting: slecht
Hopen dat ie nog wat verdedigen heeft, dan kan het wel wat worden.quote:Volgens mij heb ik een talentje voor je ontdekt! Zijn naam is Odde Bultsma en hij is 16 jaar.
Deze speler is zwak in Passen op dit moment in zijn loopbaan. Train dit jongetje goed en je krijgt een spelertje dat in 'no time' goed op het gebied van Passen wordt!
Hij heeft de lichaamsbouw van een volwassene - het levert hem voordeel op om zo krachtig te zijn.
Wat vind je ervan, geven we hem een kans?
quote:01-03-2009Overzicht uptime
09:44 Van: Hattrick
De afgelopen maand was Hattrick stabiel en was er 100% uptime. Dit betekent dat we deze keer niets voor je te compenseren hebben, sorry.
Nee, serieus, bedankt voor jullie steun. Dat maakt het voor ons mogelijk om het spel te beheren en te blijven ontwikkelen.
Wat geeft de transfervergelijking aan?quote:Op zondag 1 maart 2009 10:31 schreef GeneraalUli het volgende:
M'n jeugdpull:
[ afbeelding ]
[..]
Hopen dat ie nog wat verdedigen heeft, dan kan het wel wat worden.
Probeerde ik vorig seizoen in mn tweede wedstrijd ook. Had hem erg verkeerd ingeschat. resultaat: 7-1 verliesquote:Op zondag 1 maart 2009 13:13 schreef TheVulture het volgende:
Ik ga vanavond proberen om met een tactische aanpassing de koploper te verschalken
quote:
Je hebt al eens van een bot verloren...quote:Op zondag 1 maart 2009 13:27 schreef Puala het volgende:
vanavond tegen de nummer 8 en dat is ook nog is een botje
quote:Op zondag 1 maart 2009 13:30 schreef RealBizkit666 het volgende:
[..]
Je hebt al eens van een bot verloren...
Normaal gesproken.quote:Op zondag 1 maart 2009 13:40 schreef borisz het volgende:
Mijn nummer 7 is wel online maar heeft in vier duels 0 punten. Normaal gesproken hoor ik dit duel te winnen.
Normaal gesproken is het tweekamp in duel 7 en 8 echt weer voor het kampioenschap..
De kans dat ik win schat ik ook niet heel hoog in, maar heb de enige kans die ik heb tactisch gezien en opstellingsgewijs ingevoerd. Nu maar hopen dat de ME me een keer gunstig gezind is dit seizoenquote:Op zondag 1 maart 2009 13:23 schreef FrituurVetPet het volgende:
[..]
Probeerde ik vorig seizoen in mn tweede wedstrijd ook. Had hem erg verkeerd ingeschat. resultaat: 7-1 verlies
quote:Op zondag 1 maart 2009 12:17 schreef RealBizkit666 het volgende:
[..]
Wat geeft de transfervergelijking aan?
quote:Mediaangemiddelde prijs 209 000 ¤
Gemiddelde prijs 330 800 ¤
quote:Henri Pieper
Om eerlijk te zijn, ik denk dat ik een toekomstige ster heb ontdekt. Hij zegt dat hij Henri Pieper heet en 16 jaar oud is.
Zonder verdere training denk ik dat hij slecht zal blijven in Scoren. Als dit joch de kans krijgt om zijn vaardigheden op het gebied van Verdedigen te verbeteren, dan zou hij daarin wel eens redelijk kunnen worden.
Nog pas een jochie, maar zijn bouw is krachtig. We zouden zijn moeder eens moeten vragen wat ze hem te eten geeft...
Kan ik hem een plek in ons jeugdteam aanbieden?
Ratings?quote:Op zondag 1 maart 2009 16:03 schreef Xummon het volgende:
vanavond wel of niet mots spelen wie helpt me?
Forum Opties | |
---|---|
Forumhop: | |
Hop naar: |