quote:Ik heb net een heks afgeleverd voor de carnaval op René en Cas hun oude school, ben helemaal trots op mn resultaat
joh, voor je het weet isset weer voorbijquote:Op dinsdag 24 februari 2009 13:55 schreef huuphuup het volgende:
sla-olie! als het goed is gaat daar allerlei verf mee van huid af enzo of het ook voor schmink geldt weet ik niet thoughhaha.
Ik moet straks naar Leiden maar ik heb geen zinben echt zo erg geneigd om niet te gaan... maarja, het is maar voor 2 uurtjes dus k ga maar gewoon wel, t is vast zo voorbij.
quote:Op dinsdag 24 februari 2009 13:56 schreef Vicky het volgende:
[..]
joh, voor je het weet isset weer voorbij
idd.. als je les hebt van een saaie piet die monotoon vertelt duurt 2 uur wel 4 uur, maar als het gezellig is is het voorbij voor je er erg in hebt!quote:Op dinsdag 24 februari 2009 13:59 schreef huuphuup het volgende:
[..]
ja vast wel, ik denk het ook![]()
en nu maar hopen dat k een beetje weg kan duiken achter iemand anders ofzo![]()
1 voordeel, de lessen van de docente van vandaag zijn vaak wel erg leuk en gezellig. Leuk mens is ze. Dat scheelt echt enorm.
wat studeer je eigenlijk?quote:Op dinsdag 24 februari 2009 13:59 schreef huuphuup het volgende:
[..]
ja vast wel, ik denk het ook![]()
en nu maar hopen dat k een beetje weg kan duiken achter iemand anders ofzo![]()
1 voordeel, de lessen van de docente van vandaag zijn vaak wel erg leuk en gezellig. Leuk mens is ze. Dat scheelt echt enorm.
Ohh wat een goede ! Ik ga m gelijk weer naar buiten sturen om een tak te vinden !!quote:Op dinsdag 24 februari 2009 16:42 schreef Faja-Lobi het volgende:
neem een tak uit de tuin, tover er wat zilverfolie om en voila een toverstok is geboren. Een echte toverstok is natuurlijk niet recht maar een beetje gebogen
lekker!!quote:Op dinsdag 24 februari 2009 16:50 schreef RockabeIIa het volgende:
Huuphuup studeert grieks
(oidiig waar men lekker eets!)
Stoofvlees staat op. Straks heerlijk boontjes erbij en aardappeltjes...
Het ruikt hier verrukkelijk!
Hier hollands pannetje met hamlapjes, sperciebonen, uitjes en champignonnetjes..... *en puree*quote:Op dinsdag 24 februari 2009 16:50 schreef RockabeIIa het volgende:
Stoofvlees staat op. Straks heerlijk boontjes erbij en aardappeltjes...
Het ruikt hier verrukkelijk!
Hij is toch vermoedelijjk longpatient en astma dus. Vandaar ook de astma aanval afgelopen woensdag. Ik heb nu een afspraak gemaakt bij een kinderlongarts in het emma kinderziekenhuis voor 26 maart. Dus ik hoop dat we vanaf dan iets kunnen gaan doen aan zijn weerstand opbouwen. Hij liep tot nu toe bij een algemeen kinderarts maar om nou te zeggen dat dat echt iets heeft opgeleverd. Zal het je sterker vertellen, we hebben hier in de buurt 2 ziekenhuizen zitten. Het Lucas en het Slotervaart. Hij liep bij het slotervaart en dat was ook niet ver van de HAP. De HAP is nu in het Lucas ziekenhuis ingebouwd en automatisch wordt je dan door gestuurd naar de eerste hulp in het lucas. Ik belde dus vandaag met het slotervaart omdat hij zo ziek is en daar zei zijn kinderarts dat ze hem niet wou zien omdat hij al 2 keer deze week naar het Lucas was geweest. Kortom vandaag weer naar het Lucas en ik ga een klacht indienen tegen die arts.quote:Op dinsdag 24 februari 2009 16:48 schreef DaviniaHR het volgende:
[..]
wat studeer je eigenlijk?
faja, wat rot dat nathan een longotnsteking heeft
zijn jullie ook in de "molen" om de oorzaak van eht gekwakkel te zoeken?
kan ie gelijk de stoep effe aanvegenquote:Op dinsdag 24 februari 2009 16:54 schreef Stout het volgende:
[..]
Ohh wat een goede ! Ik ga m gelijk weer naar buiten sturen om een tak te vinden !!
uhh nee dat is niet echt normaal.. ik betaal 39 euro per maand.quote:Op dinsdag 24 februari 2009 16:56 schreef huuphuup het volgende:
Davinia ik studeer Chinees in Leiden
en ik ben dus niet geweestnja, het was toch naar iemand anders' spreekbeurtje luisteren dus ach.
volgende keer beter.
Even heel wat anders, ik snap er ff helemaal niets meer van, wij kregen net de polis van de autoverzekering binnen en daar staat in dat we een maandbedrag van 350,- aan premie moeten gaan betalen. Das idioot toch? Zeg me dat dat niet normaal is ofzo![]()
van dat geld kan ik elke 2 maanden een 'nieuwe' auto kopen
quote:Op dinsdag 24 februari 2009 16:50 schreef RockabeIIa het volgende:
Huuphuup studeert grieks
(oidiig waar men lekker eets!)
quote:Op dinsdag 24 februari 2009 16:59 schreef huuphuup het volgende:
Wat een schetig Harry Pottertje![]()
en Fajawat een gedoe met Nathan, vervelend van zn longontsteking.
Rocka, hahaja Grieks had ook gekund, eten is wel mn hoofdhobby ik heb mn studie erop geselecteerd
Lief hangt met verzekering aan de lijn nu, het bedrag klopt en mevrouw is verbaasd dat we dan op willen zeggen
Ja, super, ik ben dol op veren in m'n reetquote:Op dinsdag 24 februari 2009 17:02 schreef huuphuup het volgende:
Oeh Innepin fijn van je scriptie!leuk hč? die veren in je reet?
mijn scriptiebegeleider heeft toendertijd hele stukken uit mijn scriptie in zn boek gebruikt
wel met vermelding gelukkig, haha.
Ik heb ook honger Ingrid!wij eten zelfgemaakte pizza. Of ja zelfgemaakt, je weet wel, zo'n kant-en-klare bodem en dan volgooien met alles wat lekker is.
ik betaal per jaar 149.87.... Bij klaverbladverzekeringen..quote:Op dinsdag 24 februari 2009 16:58 schreef Vicky het volgende:
[..]
uhh nee dat is niet echt normaal.. ik betaal 39 euro per maand.
Is het niet gewoon de jaarpremie?
ik las kadaververzekeringquote:Op dinsdag 24 februari 2009 17:05 schreef Stout het volgende:
[..]
ik betaal per jaar 149.87.... Bij klaverbladverzekeringen..
zeggg uuu kun je niet ff langs komen....quote:Op dinsdag 24 februari 2009 17:05 schreef Vicky het volgende:
krijgen jullie hier nog meer honger van?
[ afbeelding ]
het bedrag van je verzkering ligt ook aan het gewicht en de leeftijd van je auto en natuurlijk aan het soort verzekering dat je afsluit. Wij ehbben 80 of 85% no claim, collectiviteitskorting, pakketkorting en we hebben een all-risk verzekering.
je woont te verquote:Op dinsdag 24 februari 2009 17:09 schreef Stout het volgende:
[..]
zeggg uuu kun je niet ff langs komen....
* Stout gaat morgen appelbollen bakken
ja.quote:Op dinsdag 24 februari 2009 17:10 schreef lady-wrb het volgende:
hoe werkt dat met die appelbollen?
zit daar een hele appel in?
ikook niet. Moet eerst de kip nog snijden en dat vind ik zo irritant..quote:
Huup, kijk eens bij Independer, daar kun je vergelijkenquote:Op dinsdag 24 februari 2009 17:08 schreef huuphuup het volgende:
[..]
ik las kadaververzekering![]()
tijd voor een bril...
ja we zijn nu een beetje rond aan het kijken, waarschijnlijk wordt het iets van delta lloyd ofzo of achmea. We kijken wel, alles behalve dit...
eerst de bezem voor het grove, dan de stofzuiger voor het fijne en dan een dweil...quote:Op dinsdag 24 februari 2009 17:18 schreef Fannie het volgende:
ow lekker Vicky, eerst dus de stofzuiger dr door?......bleegghh
Ik moet een bloemkool in stukkies snijden en aardappels, karbonaadjes zijn ontdooid al......
En jullie moeten nie zo schnell typen, ik hou het nie bij(terwijl ik vroeger zo snel was op forums, ik wor oud
![]()
)
Sjeej, en dan nog kokenquote:Op dinsdag 24 februari 2009 17:18 schreef Vicky het volgende:
[..]
eerst de bezem voor het grove, dan de stofzuiger voor het fijne en dan een dweil...
Eg nieeeeequote:Op dinsdag 24 februari 2009 17:19 schreef RockabeIIa het volgende:
Fannie, vroeger zat je waarschijnlijk ook maar met 5 mensen op 1 forum
SPOILEROm spoilers te kunnen lezen moet je zijn ingelogd. Je moet je daarvoor eerst gratis Registreren. Ook kun je spoilers niet lezen als je een ban hebt.
Ik denk wel na voor ik wat zeg, maar dan nogquote:Op dinsdag 24 februari 2009 17:12 schreef Fannie het volgende:
Innepin, klinkt lekker zo van je stagebegeleider, ach en tact, ben je een flapuit? ff 2 x nadenken voordat je wat zegt en heel die cursus is niet nodig
![]()
quote:Op dinsdag 24 februari 2009 18:10 schreef Asyniur het volgende:
Huup, hebben jullie iets getekend? Anders kan ze jullie volgens mij helemaal niks maken!
Even ter vergelijking:Getekend niets, maar we hebben een telefonisch consult gehad en daar is in gezegd tegen mijn lief dat het maandbedrag nooit boven de 100 euro uit zou komen.SPOILEROm spoilers te kunnen lezen moet je zijn ingelogd. Je moet je daarvoor eerst gratis Registreren. Ook kun je spoilers niet lezen als je een ban hebt.
Goh, een Rolls, ik wist niet dat ik et hadhaha.
Nouja we zien het morgen wel als we weer gaan bellen...
ik heb die de vorige keer ook gehad na 2 happen ook weggegooidquote:Op dinsdag 24 februari 2009 18:19 schreef Stout het volgende:
Zo, het Hollandspannetje ligt in de groene bak...... GETVER wat zout... t was eetbaar maar we zijn halverwege overgegaan op brood.. .BAH
ja maar hun zeiden maximaal 100 euro per maand en nu word het gewoon 3,5 keer zoveel dus dan klopt het niet. trouwens dan hebben ze een voicelog nodig. maarja bij sommige bedrijven moet je geen ja zeggen want dat plakken ze gewoon een voicelog inelkaar.quote:Op dinsdag 24 februari 2009 19:39 schreef moussy het volgende:
Eigenlijk is het beter niet op eigen houtje een brace te gaan kopen/dragen. Bij de ene blessure is het beter om te bewegen, bij de ander weer niet.
Huuphuup, koop op afstand is het dan evengoed toch ook? En anders gewoon nóg een keer bellen en hopen dat je een ander aan de lijn krijgt die je wel uitleg kan geven hoe of wat.
Wij vlogen vrijdagochtend heel vroeg met Easyjet. Huurauto opgehaald en we waren tegen 12 uur 's midddags aan het rijden. Wij zaten de eerste nacht in een andere plaats. Zaterdag weer op ons gemak richting Milaan gereden, onderweg her en der gestopt, we waren om ongeveer 3 uur in het hotel. Met ov naar de stad en daar tot 's avonds laat gebleven.quote:[b]Op dinsdag 24 februari 2009 07:48
Snoopy, ik had het met mijnover een weekendje Milaan en vliegen enzo, waarop hij zegt: dan heb je alleen zaterdag in Milaan want de rest hang je op het vliegveld...
![]()
Is dat zo? Vertel eens ff...
Er is vandeweek een onderzoek gepresenteerd waaruit bleek dat kinderen te vetarm eten inderdaad. Ouders zijn allemaal zo bang om te dikke kinderen te krijgen dat ze light geven. Maar ja, die vetten zijn wel nodig voor de ontwikkeling van de hersenen....quote:Op dinsdag 24 februari 2009 21:20 schreef Brighteyes het volgende:
Zie nu net een reclame voor optimel chocomelk, met dan een kind die dat drinkt. 0% vet.
Ik mag toch aannemen dat je het ze niet elke dag voor zet en dan kan een normaal glas, evt. halfvolle, chocolademelk toch ook ok?
Ik vind dit allemaal zo doorslaan...
Heb ik netzo.quote:Op dinsdag 24 februari 2009 21:20 schreef Brighteyes het volgende:
Zie nu net een reclame voor optimel chocomelk, met dan een kind die dat drinkt. 0% vet.
Ik mag toch aannemen dat je het ze niet elke dag voor zet en dan kan een normaal glas, evt. halfvolle, chocolademelk toch ook ok?
Ik vind dit allemaal zo doorslaan...
SPOILEROm spoilers te kunnen lezen moet je zijn ingelogd. Je moet je daarvoor eerst gratis Registreren. Ook kun je spoilers niet lezen als je een ban hebt.Ik heb een blauw snoepje en ik heb een roze snoepje
Forum Opties | |
---|---|
Forumhop: | |
Hop naar: |