Er zijn altijd mensen die je wel even een handje willen helpen met omhoog sjouwenquote:
quote:Op zaterdag 28 februari 2009 11:03 schreef SKa_BoSS het volgende:
Danko Jones zal er ook wel weer staan (http://www.dankojones.com/tour/)
[..]
bij LL idd wel. bij pinkpop helaas anders..quote:Op zaterdag 28 februari 2009 14:50 schreef xenobinol het volgende:
[..]
Ik weet niet meer of het 2003 of 2004 was, maar toen hadden ze Engelstalige security bij de ingangscontrole. Die lui trokken werkelijk alles overhoop en ik heb 8 uur voor de ingang gestaan. Daar werden zelfs LL-ers chagrijnig van. Gelukkig hebben ze ingezien dat dit een volkomen zinloze actie was en de laatste jaren is de controle tot een absoluut minimum afgezakt. Ik denk dat dit het gevolg is van het goede gedrag van de LL-ers, Waarom moeilijk gaan doen bij een happy crowd?
Arme student zonder auto?quote:Op zaterdag 28 februari 2009 18:09 schreef ebeaydojraes het volgende:
[..]
bij LL idd wel. bij pinkpop helaas anders..
maaruh, waarom zoveel sjouwuh. Als je met de auto bent gooi je toch je kofferbak vol en loop je elke ochtend ff heen en weer. heb je meteen een frisse start.
Goed idee, dat ik daar niet eerder op gekomen ben.quote:Op zaterdag 28 februari 2009 18:09 schreef ebeaydojraes het volgende:
[..]
bij LL idd wel. bij pinkpop helaas anders..
maaruh, waarom zoveel sjouwuh. Als je met de auto bent gooi je toch je kofferbak vol en loop je elke ochtend ff heen en weer. heb je meteen een frisse start.
nou van mij mag die wel wegblijven, die was er vorig jaar toch ook al? en 2 jaar daarvoor ook al, in 2006 was ik er toen ook een poosje bij, was toch wel mijn dieptepunt qua concerten @ lowlands. vervelend mannetje is het, en muziekaal vink der ook niets aanquote:Op zaterdag 28 februari 2009 11:03 schreef SKa_BoSS het volgende:
Danko Jones zal er ook wel weer staan (http://www.dankojones.com/tour/)
[..]
Huiliequote:Op zaterdag 28 februari 2009 19:04 schreef Gehenna het volgende:
[..]
nou van mij mag die wel wegblijven, die was er vorig jaar toch ook al? en 2 jaar daarvoor ook al, in 2006 was ik er toen ook een poosje bij, was toch wel mijn dieptepunt qua concerten @ lowlands. vervelend mannetje is het, en muziekaal vink der ook niets aan
Het was zo ernstig dat ik blijkbaar bij het laatste concert zijn Mountain stuk woord voor woord kon meedoen. Vrienden keken me echt verbouwereerd aan. Toen ik vertelde dat hij dat stukje al bijna 10 jaar doet (met zo nu en dan een nieuwe dooie erbij), begrepen ze het. Kijk, een leuk toneelstukje is leuk maar je mag je repertoire na zoveel jaar toch echt wel eens veranderen. Dan kan ik zo 8 nieuwe concerten zien.quote:Op zondag 1 maart 2009 10:26 schreef Dupje het volgende:
Ik heb Danko nou 9 keer gezien volgens mij, en ik ga er in de Tivoli weer naartoeKlopt dat de "toneelstukjes" altijd hetzelfde zijn, maar ik vind het toneelstukje goed! en ik kan er genoeg van krijgen
Oh, en ik heb ook de cd met B sides!
Klopt, ben het opzich wel met je eens, ik kan ook de hele Mountain meepraten, maar ergens blijf ik het vet vinden, misschien juist wel omdat ik t helemaal ken ofzo.quote:Op zondag 1 maart 2009 10:31 schreef chansadres het volgende:
[..]
Het was zo ernstig dat ik blijkbaar bij het laatste concert zijn Mountain stuk woord voor woord kon meedoen. Vrienden keken me echt verbouwereerd aan. Toen ik vertelde dat hij dat stukje al bijna 10 jaar doet (met zo nu en dan een nieuwe dooie erbij), begrepen ze het. Kijk, een leuk toneelstukje is leuk maar je mag je repertoire na zoveel jaar toch echt wel eens veranderen. Dan kan ik zo 8 nieuwe concerten zien.
Met hoeveel mensen ben je? Wij kopen ieder jaar 1 of 2 partytenten van 50 euro. Als je met 8 man bent, dan stelt dat per persoon geen bal voor en je zit/staat comfortabel.quote:Op zondag 1 maart 2009 15:15 schreef conobram het volgende:
Iemand trouwens enig idee waar ik een goedkope partytent kan kopen voor een tientje zodat ik hem niet terug hoef te slepen?
Nou ik vindt ¤50 toch heel wat voor een ding dat je achterlaat, zijn er geen goedkopere in de handel?quote:Op zondag 1 maart 2009 16:15 schreef Nembrionic het volgende:
[..]
Met hoeveel mensen ben je? Wij kopen ieder jaar 1 of 2 partytenten van 50 euro. Als je met 8 man bent, dan stelt dat per persoon geen bal voor en je zit/staat comfortabel.
Bij zo'n beetje iedere bouwmarkt.quote:Op zondag 1 maart 2009 16:31 schreef conobram het volgende:
[..]
Nou ik vindt ¤50 toch heel wat voor een ding dat je achterlaat, zijn er geen goedkopere in de handel?ik denk dat ik ook met iets van 8 mensen ga :p en waar kan je die dingen kopen dan?
Forum Opties | |
---|---|
Forumhop: | |
Hop naar: |