Ach het gemiddelde EQ is hier -30 .quote:Op zaterdag 21 februari 2009 02:27 schreef Neuralnet het volgende:
maar dat neemt niet weg dat er een heleboel mensen komen die zo erg met zichzelf in de knoop zitten dat ze zichzelf iets willen aandoen.
Het heeft ook zo z'n positieve kanten met de huidige overbevolking.quote:Op zondag 22 februari 2009 21:58 schreef Rubber_Johnny het volgende:
[..]
Ach het gemiddelde EQ is hier -30 .![]()
Als die mensen inderdaad zelfmoord plegen is de enige reactie hier op Fok! een KLB topic over vertraging met de trein door een ' egoïstische' zelfmoordenaar
Ja en de broers/vrienden van het slachtoffer zijn ook blij, want door de begrafenis hoeven ze een dag niet naar schoolquote:Op zondag 22 februari 2009 22:00 schreef Wheelgunner het volgende:
[..]
Het heeft ook zo z'n positieve kante met de huidige overbevolking.
En koffietafelquote:Op zondag 22 februari 2009 22:04 schreef Rubber_Johnny het volgende:
[..]
Ja en de broers/vrienden van het slachtoffer zijn ook blij, want door de begrafenis hoeven ze een dag niet naar school
Jij hebt je laten inspireren door Eric Cartman?quote:Op zondag 22 februari 2009 22:00 schreef Wheelgunner het volgende:
[..]
Het heeft ook zo z'n positieve kanten met de huidige overbevolking.
En scoren bij chicks. Want als nabestaande ben jij de diepe, mysterieuze gozer die veel meer heeft meegemaakt dan zijn leeftijdsgenoten.quote:
Ook een goed punt, waar zeuren die mensen dan nog over...quote:Op zondag 22 februari 2009 22:13 schreef Rubber_Johnny het volgende:
[..]
En scoren bij chicks. Want als nabestaande ben jij de diepe, mysterieuze gozer die veel meer heeft meegemaakt dan zijn leeftijdsgenoten.
Die jongen heeft een mooie, nuchtere kijk op het leven.quote:Op zondag 22 februari 2009 22:13 schreef di0r1 het volgende:
[..]
Jij hebt je laten inspireren door Eric Cartman?
Ja ik moest steeds in een hoekje van de klas gaan zitten, broeierig kijken en niets zeggen.quote:Op zondag 22 februari 2009 22:14 schreef Wheelgunner het volgende:
[..]
Ook een goed punt, waar zeuren die mensen dan nog over...
quote:Paar weken terug ook al een mailtje van mij.
quote:Op zondag 22 februari 2009 23:16 schreef trifko het volgende:
heeft iemand eigenlijk dat eerdere emailtje van Lone Archer gevonden?
er staat namelijk
[..]
quote:Op zondag 22 februari 2009 22:15 schreef Wheelgunner het volgende:
[..]
Die jongen heeft een mooie, nuchtere kijk op het leven.
padlarf reply!!!1quote:
quote:Op maandag 23 februari 2009 16:38 schreef wise het volgende:
heeft er iemand wel eens zelfmoord gepleegd?
ja ik.. het was keigaaf en superchill.quote:Op maandag 23 februari 2009 16:38 schreef wise het volgende:
heeft er iemand wel eens zelfmoord gepleegd?
Ja duh, alsof ik respect heb voor iemand die 1: zijn eigen leven beëindigd, en 2: daar veel andere mensen mee lastig valt.quote:Op zondag 22 februari 2009 21:58 schreef Rubber_Johnny het volgende:
[..]
Ach het gemiddelde EQ is hier -30 .![]()
Als die mensen inderdaad zelfmoord plegen is de enige reactie hier op Fok! een KLB topic over vertraging met de trein door een ' egoïstische' zelfmoordenaar
quote:Op maandag 23 februari 2009 16:50 schreef lone_archer het volgende:
kk goede site waar ik mijn verhaal op kwijt kan. jullie moeten je bek houden jeweet niet hoe ik me voel en wat ik heb meegemaakt.
hey lone_archer. Voel je je klote hierdoor. Raak je nog meer gefrustreerd.quote:Op maandag 23 februari 2009 16:50 schreef lone_archer het volgende:
kk goede site waar ik mijn verhaal op kwijt kan. jullie moeten je bek houden jeweet niet hoe ik me voel en wat ik heb meegemaakt.
Hiervoor een kloon aanmaken? Faal..quote:Op maandag 23 februari 2009 16:50 schreef lone_archer het volgende:
kk goede site waar ik mijn verhaal op kwijt kan. jullie moeten je bek houden jeweet niet hoe ik me voel en wat ik heb meegemaakt.
Pannekoekquote:Op maandag 23 februari 2009 16:52 schreef wise het volgende:
[..]
hey lone_archer. Voel je je klote hierdoor. Raak je nog meer gefrustreerd.
Neem aub die boog weer in je handen en schiet een pijl door je kop. Niemand heeft wat aan je. Stomme pannekoek.
quote:Fok! is mijn leven...
Van 's ochtends als de zon opkomt tot 's avonds wanneer hij ondergaat zit ik op het Fok! forum. Af en toe zie ik een leuk kippetje posten, dan zet ik lieve berichtjes in haar Fotoboek. Niet geschoten is altijd mis, zeggen ze. Nou.. ik heb al heel vaak geschoten en ik blijf maar missen. Op Fok! forum ben ik bekend, mensen respecteren me. Maar in de dagelijkse werkelijkheid kom ik nooit uit m'n kelder. Behalve als mama roept dat het eten klaar is. Ik vraag me af wat er met mij gaat gebeuren als mama er niet meer is. Tot die tijd zal ik op Fok! blijven posten, dag en nacht. Zonder Fok! zou ik zelfmoord plegen.
22-02-2009 | Naam: Tong80 | Leeftijd: 45 | Provincie: Zuid-Holland
| Forum Opties | |
|---|---|
| Forumhop: | |
| Hop naar: | |