abonnement Unibet Coolblue Bitvavo
pi_66237463
quote:
Schiphol verlaagt tarieven met ingang van 1 april

SCHIPHOL - Luchthavenbedrijf Schiphol voert per 1 april een tariefsverlaging door voor luchtvaartmaatschappijen. Ook de beveiligingstoeslag die passagiers betalen, gaat omlaag. Dat maakte president-directeur Jos Nijhuis van Schiphol donderdag (19 februari) bekend. Volgens Nijhuis is de maatregel nodig om te voorkomen dat Schiphol zichzelf uit de markt prijst. De luchthaven ziet ook af van de gebruikelijke verhoging van de tarieven op 1 november.

Nog belangrijker voor de concurrentiepositie van Schiphol is volgens Nijhuis de onmiddellijke afschaffing van de vliegtaks die op 1 juli 2008 is ingevoerd. Passagiera betalen sinds afgelopen zomer ruim 11 euro extra voor korte vluchten en 45 euro voor intercontinentale reizen.

Schiphol zag het aantal passagiers flink dalen na de invoering van de vliegtaks. Reizigers mijden Nederlandse luchthavens en wijken uit naar vliegvelden in België en Duitsland.
Wat doet dat met mijn reeds geboekte vakantie?
pi_66237655
niets.
Als je te stom bent om inhoudelijk te reageren, kan je natuurlijk altijd nog de spelling/gramatica gaan lopen afzeiken om toch nog te kunnen doen alsof je meedoet.
  donderdag 19 februari 2009 @ 14:30:32 #3
136730 PiRANiA
All thinking men are atheists.
pi_66237715
Shit ik heb ook al betaald
pi_66237735
Lees de voorwaarden ?
pi_66237755
1 april!
  donderdag 19 februari 2009 @ 14:32:01 #6
91039 mstx
2x1/2 = 1/2 x 1/2
pi_66237769
Goeie grap!
Op donderdag 2 juli 2009 22:41 schreef RTB het volgende:
als ik elk rap"liedje" een kans moest geven was ik aan het eind van dit millennium nog bezig met het tempo waarin die kotshoop uitgebraakt wordt.
👾
  donderdag 19 februari 2009 @ 14:33:07 #7
25957 Reddiablo
Football Manager Researcher NL
pi_66237818
Reeds geboekt, dus wat denk je zelf?
Don't ask me, I only use my brains to keep my ears apart!
www.3voor12denhaag.nl
http://www.last.fm/user/Reddiablo
pi_66238221
Dus de overheid voert de vliegtaks in, Schiphol verlaagt tarieven. Schiphol is in handen van de overheid, dus wat voor stoelendans wordt daar gespeeld met de belastingen?
pi_66245245
stond een mooi stukje in de spits over de dubbele boekhouding bij schiphol
1/10 Van de rappers dankt zijn bestaan in Amerika aan de Nederlanders die zijn voorouders met een cruiseschip uit hun hongerige landen ophaalde om te werken op prachtige plantages.
"Oorlog is de overtreffende trap van concurrentie."
pi_66251263
Nu nog de noise isolation charge.. De categorie-weet-ik-veel-vliegtuigen komen al niet meer op Schiphol dus geen lawaai zoals men gewend is van toen die nog wel kwamen. Is ook iets van dikke 2 miljoen euro wat ze zomaar even pakken als het niet meer is.
Minister Cramer: "Milieuvervuiling mag zolang je maar betaalt."
Minister Cramer: "Mensheid in 2100 grotendeels verdwenen."
Minister Cramer: "In 2050 40% van alle dier- en plantensoorten uitgestorven."
  donderdag 19 februari 2009 @ 21:41:50 #11
12646 Oom_Agent
 Heee.......stop es ff......!!
pi_66254309
De luchtverkeersleiding op Schiphol
schrapt volgend jaar honderd banen.Dat
is 10 procent van het personeel.Omdat
het aantal vluchten op Schiphol en in
het Nederlandse luchtruim sterk afneemt
moet het bedrijf bezuinigen.Gedwongen
ontslagen worden niet uitgesloten.

Bron: NOS Teletekst

Leuk hoor die vliegtaks !
Wat zijn we aan het doen ???
pi_66254348
quote:
Op donderdag 19 februari 2009 14:44 schreef Meh7 het volgende:
Dus de overheid voert de vliegtaks in, Schiphol verlaagt tarieven. Schiphol is in handen van de overheid, dus wat voor stoelendans wordt daar gespeeld met de belastingen?
Door de vliegtaks kan er nu ineens goedkoper vervoer worden aangeboden. Reizigers hebben al die jaren (veel) te veel betaalt voor hun tickets.
Jezus redt
[-== Arch Linux ==-]
abonnement Unibet Coolblue Bitvavo
Forum Opties
Forumhop:
Hop naar:
(afkorting, bv 'KLB')