Onder het mom van beter goed gejat dan slecht verzonnen Gr8w8's toilet even hier neergezet
![]()
De tegels met werkje voor het toilet heb ik net via marktplaats op de kop weten te tikken (6 stuks er komen er 4 op de vloer en 2 reserve). We krijgen met dank aan g8w8's goede idee ook zo'n mooie toiletmat

.
Het is bij ons de bedoeling de muur half te tegelen (1,50 schijtn gebruikelijk te zijn) en de bovenzijde wit te kwasten (al dan niet met werkje).
Volgende zoektocht is dus gericht op 7,5 m2 zwarte castello tegels die erbij passen (ben niet echt meer van de witte tegels na 5 jaar woningbouw-wit). En dan heel misschien nog de bijpassende band (die bij gr8w8 in de hal langs de cirkels ligt) als randje bovenaan maar dat is nog niet zeker wie weet wordt dat een beetje to much.

Helemaal happy met het idee

@ styliste
http://www.la-porta.nl/PDF%20Files/Castelo%20brochure.pdf deze brochure is heel handig om te bepalen wat je wilt.
Als je de nieuwste tegels wilt is hij al wel wat achterhaald maar voor de modellen tot voor kort is hij heel handig qua codes.
Overigens zijn er heel veel handelaren/particuleren met restpartijen daar ze alleen per doos schijnen te worden verkocht. Voor jouw gang moet het hopelijk wel haalbaar zijn.