Atlas is ook best wel een aardig programma op 1.quote:Op woensdag 18 februari 2009 20:56 schreef borisz het volgende:
[..]
& 3 op reis. Soms hoor ik Rudy ook wel eens op radio 1, best leuk dan snachts.
ik heb speciaal voor jou even terug gelezen, en zou mij persoonlijk geen reet aantrekken van die eikelquote:Op woensdag 18 februari 2009 20:51 schreef Feivel1 het volgende:
[..]
Edit: Het is een actief-KLB poster. Dus dan weten we het niveau ook meteen weer.
En dat vind je gekquote:Op woensdag 18 februari 2009 20:59 schreef Sirolf het volgende:
[..]
Dat plaatje is volgens mij in 1 minuut gemaakt in Paint of Photoshop.
Maximaalquote:Op woensdag 18 februari 2009 20:59 schreef Sirolf het volgende:
[..]
Dat plaatje is volgens mij in 1 minuut gemaakt in Paint of Photoshop.
Hoegroot is de kans dat MYA blijft bestaan bij een andere omroep?quote:Op woensdag 18 februari 2009 21:00 schreef themauster het volgende:
Jammer dat LLink Failliet is maar hopen dat MYA blijft bestaan mischien anders bij een ander omroep
Badly Drawn Boy, leuke artiestquote:Op woensdag 18 februari 2009 21:00 schreef -Hans- het volgende:
Michiel zou ik adviseren vrijdag ook even naar MoveYourAss te gaan luisteren. Badly Drawn Boy - Disillusion
() staat op de playlist.
In principe zou het kunnen, maar ik zie zo geen omroep die het over zou kunnen nemen, behalve de VPRO en die willen dan natuurlijk gewoon weer 3VOOR12 op dat tijdstip.quote:Op woensdag 18 februari 2009 21:01 schreef MarijeH het volgende:
[..]
Hoegroot is de kans dat MYA blijft bestaan bij een andere omroep?
quote:
quote:
quote:Op woensdag 18 februari 2009 20:55 schreef -Hans- het volgende:
MoveYourAss moet blijven bestaan en LLink ook !!!!
quote:Op woensdag 18 februari 2009 20:55 schreef morpheus_at_work het volgende:
[..]
Prima, maar beetje bedroeft sinds de geluiden dat LLink failliet is
quote:Op woensdag 18 februari 2009 20:56 schreef MarijeH het volgende:
[..]
MEt mij gaat het goed. Daar dan? Hoe zijn je eerste maanden in Ierland bevallen?
quote:
Het format wijkt volgens mij weinig af aan die van 3voor12. De muziek staat centraal en de focus ligt vooral bij de nieuwe muziek. Overbodig om te zeggen (want het is wel bekend) dat een programma zoals MYA gewoon thuis hoort bij 3FM. 3voor12, MYA zijn voor mij de belangrijkste programma's op 3FM. EkStra weekend is uniek en de AV en MetMichiel luisteren lekker weg. Ik hoop dat 3FM zich op een of andere manier wil inzetten om het programma MYA te behouden voor 3FM..quote:Op woensdag 18 februari 2009 21:01 schreef MarijeH het volgende:
Hoegroot is de kans dat MYA blijft bestaan bij een andere omroep?
Als er vanavond nog niks bekend is, denk ik dat Giel er morgen wel aandacht aan besteed. En anders is 't wel op Twitter te lezen.quote:Op woensdag 18 februari 2009 21:04 schreef Roel_Jewel het volgende:
Morgen es ff checken of wij nog iets van LLink hebben te vorderen...
gewoon een keer over reacties heen leren lezen, je kan nou eenmaal slecht met kritieken omgaan, stap er dan gewoon overheen.quote:Op woensdag 18 februari 2009 20:52 schreef Feivel1 het volgende:
[..]
Juh. Laat ie maar tegen Danny lopen jammeren dat iemand z'n muzieksmaak niet waardeert, en niet tegen mij.
0,0quote:Op woensdag 18 februari 2009 21:01 schreef MarijeH het volgende:
[..]
Hoegroot is de kans dat MYA blijft bestaan bij een andere omroep?
| Forum Opties | |
|---|---|
| Forumhop: | |
| Hop naar: | |