Wat is een 5-star airline? Is dat een eigen rating systeem dat je ontwikkeld hebt?quote:Op zaterdag 23 april 2011 00:21 schreef T.O.P het volgende:
Ryanair
Easyjet
bmi
Malaysia Airlines (5 star airline)
Vietnam Airlines
Jetstar
KLM
Qatar Airways (5 star airline)
Finnair
Cathay Pacific Airways (5 star airline)
Asiana Airlines (5 star airline)
Corendon
Beste blijft Malaysia Airlines (economy) naar mijn mening. Jetstar beste budget airline naar mijn mening.
Misschien omdat ze dat zelf ook niet doen?quote:Op zaterdag 23 april 2011 09:36 schreef rechtsedirecte het volgende:
Valt me op dat iedereen de KLM, SAS etc met hoofdletters schrijft en niemand doet dit met QANTAS terwijl dit toch echt een afkorting is voor Queensland And Northern Territories Air Service
5 star rating systeemquote:Op zaterdag 23 april 2011 12:36 schreef Drive-r het volgende:
[..]
Wat is een 5-star airline? Is dat een eigen rating systeem dat je ontwikkeld hebt?
Ik heb me dat ook wel eens afgevraagd. Het is wel een officiele rating, maar die komt volgens mij alleen voort uit Skytrax wat voor zover ik weet een vrij simpele (wel de grootste) review website is. Maar deze airlines adverteren er ook mee.quote:Op zaterdag 23 april 2011 12:36 schreef Drive-r het volgende:
[..]
Wat is een 5-star airline? Is dat een eigen rating systeem dat je ontwikkeld hebt?
Je hebt je niet genoeg ingelezen als je zegt dat Skytrax een simpele reviewwebsite is.quote:Op zaterdag 23 april 2011 16:23 schreef EddyAlbena het volgende:
[..]
Ik heb me dat ook wel eens afgevraagd. Het is wel een officiele rating, maar die komt volgens mij alleen voort uit Skytrax wat voor zover ik weet een vrij simpele (wel de grootste) review website is.
Dat geloof ik zo, maar is puur gebaseerd op het feit dat site bol staat van de (amateuristisch ingewerkte) ads.quote:Op zaterdag 23 april 2011 17:02 schreef Maarten-Pieter het volgende:
[..]
Je hebt je niet genoeg ingelezen als je zegt dat Skytrax een simpele reviewwebsite is.
quote:Op zaterdag 23 april 2011 23:47 schreef Individual het volgende:
Heb eens door dit topic heengekeken en m'n email reisfolder en kwam op dit uit:
Het meeste gevlogen met VLM/Cityjet, BA, Ryanair, KLM en Lufthansa. Ik ben niet echt merkenvast behalve op bepaalde routes. Denk dat ik er nog wel wat ben vergeten.. (terwijl ik zit te typen komen er weer meer bij)
''knipje''
..en ik hou helemaal niet van vliegen.. teletransporter FTW!
nog steeds geen tijd om te reageren en de filmpjes te bekijken?quote:Op zaterdag 23 april 2011 16:11 schreef Individual het volgende:
[..]
Ik moet verdomme nog even binnen zijn en dan de zon in dus vandaag niet meer.
[..]
Ik doe wat ik wil.quote:Op zondag 24 april 2011 00:16 schreef FANNvanhetlaatsteuur het volgende:
nog steeds geen tijd om te reageren en de filmpjes te bekijken?
open dan geen topic met zo'n OP Europese romantisering van 'Indianen'![]()
zo hoog zit het je blijkbaar dus ook weer niet.
Forum Opties | |
---|---|
Forumhop: | |
Hop naar: |