quote:
quote:Op woensdag 18 februari 2009 11:13 schreef Sugar het volgende:
En SuperStorm springt in to rescue!!!![]()
[ afbeelding ]
Nou moe? Ik heb laatst op aanraden van BE al een heleboel gedelete.quote:Op woensdag 18 februari 2009 13:55 schreef Sugar het volgende:
Kan niet reageren op je pm, je inbox is vol! Maar het kan en mag echt, is nauwelijks moeite, maar ook prima natuurlijk als je het op 'n andere manier doet!![]()
Jahquote:Op donderdag 19 februari 2009 10:41 schreef Guuzewuus het volgende:
Oooooh, wat lief Freecell, das echt genieten hč? Je kind zo dat eten te zien ontdekken.
ooja, slim!quote:Op donderdag 19 februari 2009 20:30 schreef Sugar het volgende:
Oeh, Lis! Lief!!!!En blauw!!!
![]()
Bix, de vlechtjes: een haarband met aan beide kanten van dat knustelijzerdraad met gekleurde stof eromheen (hoe heten die dingen?) Daaromheen heb ik gevlochten en morgen (carnaval op school) spuit ik dan het geheel oranje.![]()
Edit: dit spul bedoel ik!
[ afbeelding ]
Pijperagersquote:Op donderdag 19 februari 2009 20:30 schreef Sugar het volgende:
Oeh, Lis! Lief!!!!En blauw!!!
![]()
Bix, de vlechtjes: een haarband met aan beide kanten van dat knustelijzerdraad met gekleurde stof eromheen (hoe heten die dingen?) Daaromheen heb ik gevlochten en morgen (carnaval op school) spuit ik dan het geheel oranje.![]()
Edit: dit spul bedoel ik!
[ afbeelding ]
quote:Op vrijdag 20 februari 2009 09:18 schreef Sugar het volgende:
Spuuuuuuuuuuglokje!!! Brent is er!!!! Heerlijk kind, Rocka!![]()
quote:Op zaterdag 21 februari 2009 09:13 schreef Dakota het volgende:
Is dit trouwens pedagogisch verantwoord?
[ afbeelding ]
Ik kon me niet inhouden toen ik r handjes zag
Aaaaaaahw ik word altijd week van die buikfotootjesquote:Op zondag 22 februari 2009 09:05 schreef freecell het volgende:
Odin
En Dennis gefeliciteerd! Die foto met dat handje in zijn mond is echt leuk!![]()
Hier hebben we de V&D foto opgehaald:
[ afbeelding ]
Ik ookquote:Op zondag 22 februari 2009 09:17 schreef Dakota het volgende:
[..]
Aaaaaaahw ik word altijd week van die buikfotootjes
Alles goed hier! Ze heeft ontdekt dat ze kan huilen (al klinkt het volgens haar papa als hysterisch krijsen) en daar maakt ze dan ook gretig gebruik vanquote:Op zondag 22 februari 2009 19:18 schreef LovelyLady het volgende:
Mila wat ben je klein, maar zo(verder gaat alles goed Raissa?)
quote:Op zondag 22 februari 2009 21:36 schreef TeenageDirtbag het volgende:
En ik vind Mila zo bijzonder en sterkGewoon het idee, zo vroeg geboren en nu al lekker thuis en ziet er zo gezond uit!
Nou echt, zo noem ik haar ookquote:Op maandag 23 februari 2009 10:43 schreef LovelyLady het volgende:
Ik vind Stella een echt bouwvakkertje, gewoon lekker
Neen, ze gaat dezefde weg op als Fons. Hoewel die nu gewoon gemiddeld is en eerder mager.quote:Op dinsdag 24 februari 2009 13:04 schreef cattie het volgende:
Aaah, grote broer Fons en "kleine" Elodie!![]()
Klein tussen "", want echt klein is ze zo te zien niet.
quote:Op dinsdag 24 februari 2009 14:46 schreef Dakota het volgende:
Wat een bollieMooi koppie
Fons houdt niet zo van broeken he ?
Ik was alleen zeer te spreken over de kooiconstructie van de BX na oktober vorig jaarquote:
Hema, uitverkoop 3 euro!quote:Op dinsdag 24 februari 2009 17:59 schreef Poppejans het volgende:
Feemooi meisje! Wat is dat v leuk gebreid ding dat ze aan heeft?
quote:Op dinsdag 24 februari 2009 21:49 schreef Poppedein het volgende:
Ik vind het heerlijk om al die foto's van die ukkepukken te zien, stuk voor stuk zó leuk! Maar Elin.... voor jou smelt ik echt! Wat een prachtig kindje ben je!
Ja hier koos ze helemaal zelf voor. Ze is heel vriendelijkquote:Op dinsdag 24 februari 2009 21:52 schreef Deepfreeze het volgende:
mamsx, werd dat speeltje vrijwillig afgestaan?
Kan zijn ja, ze heeft ondertussen in best wat bladen gestaan, de beroemde kinder/babyblaadjes, veronica blad, bobo enz. en ook op de beurs laatst waren ze er met een grote foto van Demi erbij.quote:Op dinsdag 24 februari 2009 22:10 schreef Deepfreeze het volgende:
Volgens mij kwam ik Demi laatst ook ergens tegen in een tijdschrift.
Ze is een mooi modelletje!
Hier is p_iglet, maar wij hebben echt GEEN plek voor zo'n bakfiets, dus Pepijn moet het helaas met zijn wheelybug doen. Maar gelukkig kan hij regelmatig bij andere kindjes met een loopbakfiets spelenquote:Op woensdag 25 februari 2009 11:33 schreef huuphuup het volgende:
waar is p_iglet? Eigenlijk moet Pepijn ook zo'n bakfiets!
![]()
Wat superleuk en wat kijkt ie er blij mee
ik vind babyvetjes geweldig!!!! ze zijn allebei super knappe baby'squote:Op woensdag 25 februari 2009 17:49 schreef Bass-Miss het volgende:
Het zijn in elk geval twee dikke baby's.
coole fiets ! En van harte !quote:Op woensdag 25 februari 2009 10:21 schreef Stiemie het volgende:
Thomas gefeliciteerd en wat een leuke bakfiets!
Wij hebben hem ook en die bak is dus de eerste plaats om te zoeken als je vanaf nu bv je afstandsbediening of sleutels kwijt bent
Nee, dit zijn de enige slofjes die al passen, daarom staan ze ook zo vaak op de foto.. En ze zijn natuurlijk ook heel erg schattigquote:Op donderdag 26 februari 2009 09:33 schreef Estrys het volgende:
Raissa die slofjes heeft Seb ook maar die is ze steeds kwijt, is dat bij Mila ook zo? Wat een poppetje zeg.
wat een schatje is lolaquote:Op donderdag 26 februari 2009 18:34 schreef Floria het volgende:
Leuk truitje van Elodie (die hebben wij ook hier)
Wat een mooie meisje is Amber!
Popples, jij hebt ook pm! Iedereen mag Lola zien hoor (maar wel op aanvraag)
Forum Opties | |
---|---|
Forumhop: | |
Hop naar: |