Een Windows PC ook niet. Stel in dat je bij het afsluiten of opstarten automatisch het een en ander opschoond (ccleaner ofzo) en installeer een virusscanner.quote:Op donderdag 19 februari 2009 09:35 schreef Lil.Q94 het volgende:
en ik zou een mac willen hebben omdat je een mac amper hoeft te onderhouden.
Het is gratis omdat heel veel mensen (professionele software ontwikkelaars) het stoer vinden om hun ideeën en kennis te verwerken in een product dat door veel mensen gebruikt wordt - en daar willen ze best wat tijd in steken.quote:Op woensdag 18 februari 2009 21:17 schreef Lil.Q94 het volgende:
[..]
Je zet me wel aan het denken jonge....
misschien heb je wel gelijk en moet ik (ubuntu) linux eens een kans geven.
maar wat ik me wel echt afvraag waarom is ubuntu in godsnaam gratis?
Wanneer je gewoon netjes betaald voor de software die je gebruikt is er ook onder Windows niks mee aan de hand.quote:Op donderdag 19 februari 2009 10:41 schreef mgerben het volgende:
- dat ik een volwaardige PC heb zonder illegale software, illegale keys,
ik heb ccleaner op mijn oude pc een tijdje gebruikt maar ik merkte helemaal geen verschil....quote:Op donderdag 19 februari 2009 10:20 schreef leolinedance het volgende:
[..]
Een Windows PC ook niet. Stel in dat je bij het afsluiten of opstarten automatisch het een en ander opschoond (ccleaner ofzo) en installeer een virusscanner.
Draait Office gewoon goed onder Linux? En de wat professionelere software als Autocad / ArcGIS / Microstation / Lightwave / Photoshop / CuBase?quote:Op donderdag 19 februari 2009 10:41 schreef mgerben het volgende:
[..]
Het is gratis omdat heel veel mensen (professionele software ontwikkelaars) het stoer vinden om hun ideeën en kennis te verwerken in een product dat door veel mensen gebruikt wordt - en daar willen ze best wat tijd in steken.
Ik heb het thuis op 3 PCs en 2 laptops staan - en geen Windows dus. Gaat al 3 jaar goed.
Als je wilt gamen zou ik het niet doen.
Als je wilt internetten, office, msn, downloaden, video's kijken, foto's organiseren ... kan het prima.
Mij spreken twee dingen heel erg aan:
- dat het erg gebruikersvriendelijk is, wanneer je je erover heen kunt zetten dat dat niet betekent 'hetzelfde als Windows' maar 'vriendelijk voor de gebruiker'.
- dat ik een volwaardige PC heb zonder illegale software, illegale keys, virussen, virusscanners, spyware, etcetera.
Maar je hebt toch OpenOffice.org? werkt net zo goed en is gratizzz, dus beter jeweets.quote:Op donderdag 19 februari 2009 10:48 schreef leolinedance het volgende:
[..]
Draait Office gewoon goed onder Linux? En de wat professionelere software als Autocad / ArcGIS / Microstation / Lightwave / Photoshop?
Nee, Linux kan geen Windows software draaien. Geen enkel OS kan software geschreven voor een ander OS draaien. Er zijn wel allerlei trucs om sommige Windows applicaties toch aan de gang te krijgen in Linux, maar het is een veel beter idee om gewoon een goeie Linux applicatie te zoeken voor het werk wat je wilt doen. Die applicaties zijn er genoeg.quote:Op donderdag 19 februari 2009 10:48 schreef leolinedance het volgende:
[..]
Draait Office gewoon goed onder Linux? En de wat professionelere software als Autocad / ArcGIS / Microstation / Lightwave / Photoshop / CuBase?
Hij heeft een nieuwe HP desktop met Intel quadcore CPU en 4 GB ramquote:Op donderdag 19 februari 2009 10:52 schreef Koekz het volgende:
Als je pc vastloopt bij vista moet je betere pc gebruiken.
betere pc kopen omdat vista niet goed draait...quote:Op donderdag 19 februari 2009 10:52 schreef Koekz het volgende:
Als je pc vastloopt bij vista moet je betere pc gebruiken. Die vraagdingen kan je, zoals al vermeld gewoon uitzetten en de witte vlakken lijken me een internet explorer issue. Gewoon Firefox gebruiken lijkt me een goeie oplossing.
Alweer? IN je vorige topic hebben we ja al verteld wat je moet doen. Hier heb ik ook al voldoende argumenten gezien waarom je Linux zou KUNNEN gebruiken.quote:Op donderdag 19 februari 2009 11:35 schreef Lil.Q94 het volgende:
ik ben btw tot de conclusie gekomen dat ik beter geen linux kan installeren want,
dan moet ik de hele tijd gaan zoeken naar (minder goede) alternatieven en het heeft ook niet echt voordelen t.o.v. van windows.
en ooh ja correct me if i'm wrong![]()
heb ik al gemaaktquote:Op donderdag 19 februari 2009 11:53 schreef Swetsenegger het volgende:
[..]
Alweer? IN je vorige topic hebben we ja al verteld wat je moet doen. Hier heb ik ook al voldoende argumenten gezien waarom je Linux zou KUNNEN gebruiken.
Wederom... maak eens een keuze.
Goh, ik draai toch vrolijk Starcraft. En Homeworld. Ja, ik houd van die oude spellen. En zo zijn er nog 10.000 (letterlijk) applicaties die met de windows emulator Wine op Linux draaien. Op de website van Wine wordt een lijst bijgehouden van Windows software die op Linux draait. Omgekeerd gaat natuurlijk niet...quote:Op donderdag 19 februari 2009 10:51 schreef Tijn het volgende:
Nee, Linux kan geen Windows software draaien. Geen enkel OS kan software geschreven voor een ander OS draaien. Er zijn wel allerlei trucs om sommige Windows applicaties toch aan de gang te krijgen in Linux, maar het is een veel beter idee om gewoon een goeie Linux applicatie te zoeken voor het werk wat je wilt doen. Die applicaties zijn er genoeg.
Dat zeg ik, met rare trucs als een emulator voor Windows kun je een heel eind komen, maar wat je natuurlijk eigenlijk wil is gewoon native applicaties gebruiken die voor jouw OS geschreven zijn.quote:Op donderdag 19 februari 2009 12:30 schreef mgerben het volgende:
[..]
Goh, ik draai toch vrolijk Starcraft. En Homeworld. Ja, ik houd van die oude spellen. En zo zijn er nog 10.000 (letterlijk) applicaties die met de windows emulator Wine op Linux draaien. Op de website van Wine wordt een lijst bijgehouden van Windows software die op Linux draait. Omgekeerd gaat natuurlijk niet...
|
Forum Opties | |
---|---|
Forumhop: | |
Hop naar: |