quote:Op maandag 16 februari 2009 16:57 schreef Palmboom313 het volgende:
Bedankt
RayMania, Gordon_Shumway, Prosac, BliksemSchigtklopt niet meer
Dat heb ik met Michael Jacksonquote:Op maandag 16 februari 2009 17:07 schreef EnGCatjuh het volgende:
Ik vond je als neger leuker, dus dit is goed.
Bedankt voor je werk!
Denk het, het is een beetje moeilijk om hoogte van sjimz te krijgen.quote:
quote:
Ik merk wel dat wanneer ik het fanatieker volg, zoals aan het begin van het seizoen, het beter gaat.quote:Op maandag 16 februari 2009 18:44 schreef WeebI het volgende:
Nu weer fulltime Che-supporter?
Bedankt GS.
Oh nee, een negatieve reactiequote:
Ik ben eigenlijk wel benieuwd geworden naar wie jij dan wel een goede mod vindt/ vond.quote:Op maandag 16 februari 2009 22:51 schreef TerroRobbie het volgende:
Je hebt vast veel goed werk achter de schermen gedaan.
Dan is in ieder geval 50% van het modteam al goed.quote:Op maandag 16 februari 2009 23:01 schreef TerroRobbie het volgende:
Raymania is een aardige mod. Al lijkt die af en toe wat aandacht / machtsgeil. BS doet het tot nu toe ook niet slecht.
quote:Op maandag 16 februari 2009 23:02 schreef Happel het volgende:
Bedankt hoor...
Sjimz, geef even een seintje als jij stopt. Je weet wel waarom.
Ik heb er in ieder geval iets van geleerd.quote:Op maandag 16 februari 2009 23:05 schreef TerroRobbie het volgende:
Jij bent ook geen slechte mod, al moet je niet met mensen in discussie gaan.. Dan ga je rare trekjes vertonen.
Wat ben je positief vandaagquote:Op maandag 16 februari 2009 23:05 schreef TerroRobbie het volgende:
Jij bent ook geen slechte mod, al moet je niet met mensen in discussie gaan.. Dan ga je rare trekjes vertonen.
Ben je een weekend weggeweest dan?quote:Op maandag 16 februari 2009 23:09 schreef golfer het volgende:
Bedankt!
het waren 2 fantastische dagen.
En de algemene balans natuurlijkquote:Op maandag 16 februari 2009 23:02 schreef sjimz het volgende:
[..]
Dan is in ieder geval 50% van het modteam al goed.
Prosac zal het ook nog wel goed gaan doen en met mij wordt het nooit iets maar die moeten er ook zijn om de schuld te krijgen
Ah zelfreflectie en leermomentenquote:Op maandag 16 februari 2009 23:06 schreef sjimz het volgende:
[..]
Ik heb er in ieder geval iets van geleerd.
Hopelijk doe ik er ook iets mee
Hoe lang ben je mod geweest eigenlijk?quote:Op maandag 16 februari 2009 23:11 schreef Gordon_Shumway het volgende:
[..]
Ben je een weekend weggeweest dan?
Ik vind het ook nietsquote:Op dinsdag 17 februari 2009 09:55 schreef Grulez het volgende:
[..]
Ah zelfreflectie en leermomenten![]()
En maar zeggen dat jeje studie niks vindt
Volgens mij iets van 7 maanden.quote:Op dinsdag 17 februari 2009 09:57 schreef Grulez het volgende:
[..]
Hoe lang ben je mod geweest eigenlijk?
|
Forum Opties | |
---|---|
Forumhop: | |
Hop naar: |