Geen idee, vandaar mijn vraag. Er komen ook al oudere kinderen en er is geen bezwaar als wij met een onhandelbare enthousiaste peuter komen.quote:Op woensdag 25 maart 2009 22:26 schreef RockabeIIa het volgende:
Volgens mij is en blijft het een babytjes-meet toch?
Kom ik op terug
quote:Op donderdag 26 maart 2009 08:36 schreef Brighteyes het volgende:
Ik zou het gewoon op de tt houden die het nu is. Dat was het oorspronkelijke idee toch? Om te meeten met de mensen die op dit moment in het babietjes topic posten?
Maar als ik het goed begrepen heb is het niet zo dat de mensen die en een babietje en een wat ouder kindje hebben dat ze die thuis moeten laten toch? En als iemand ook wil komen kunnen ze dat toch gewoon hier even vragen? En ik heb nog geen keiharde 'nee' gezien.
quote:Op donderdag 26 maart 2009 11:25 schreef Brighteyes het volgende:Dat kan natuurlijk niet he!
Gefixt!
Ouderschap en werk #2quote:Op donderdag 26 maart 2009 16:30 schreef mefke79 het volgende:
ehm, is er nog een nieuw zwangerschap en werktopic? Ik zie alleen een dicht exemplaar....
Kan je die opmerkingen ook gewoon eens voor je houden? Het voegt compleet niets toe.quote:Op donderdag 26 maart 2009 16:34 schreef Maneki.Neko het volgende:
Ah, de twee-eenheid was al ter plaatse
Dan houden we het hier bijquote:Op donderdag 26 maart 2009 18:03 schreef Mibos2 het volgende:
Troel kan natuurlijk wel eens iets goeds doen maar meestal slaan de opmerking compleet nergens op of ze komt ergens enkel om te reldellen. Prima haar manier van doen ofzo... Inderdaad negeren is misschien het beste dan! Laatste wat ik erover gezegd heb dan.
Forum Opties | |
---|---|
Forumhop: | |
Hop naar: |