Duizenden ?quote:Op zondag 15 februari 2009 18:44 schreef DrPhilipAgoistante het volgende:
Er is nog geen maand geleden duizenden doden en gewonden gevallen door toedoen van Israël, Gaza is met de grond gelijkgemaakt, als de Arabieren besluiten om als solidariteit met hun Palestijnse broeders een Israëlische tennisster te weren en hun 'boosheid' op deze manier kenbaar maken dan begrijp ik dat wel.
Net of dat iets nieuws zou zijnquote:Op zondag 15 februari 2009 19:00 schreef Remcosb het volgende:
Jammer dat de sport te leiden heeft van ruzies van landen onderling.
Wat een slecht excuus, zij heeft daar helemaal niks mee te maken. Ik vind het een zeer eng geestige gedachte.quote:Op zondag 15 februari 2009 18:44 schreef DrPhilipAgoistante het volgende:
Er is nog geen maand geleden duizenden doden en gewonden gevallen door toedoen van Israël, Gaza is met de grond gelijkgemaakt, als de Arabieren besluiten om als solidariteit met hun Palestijnse broeders een Israëlische tennisster te weren en hun 'boosheid' op deze manier kenbaar maken dan begrijp ik dat wel.
En dat baseer je op...quote:Op zondag 15 februari 2009 17:06 schreef LangeTabbetje het volgende:
Andersom krijgt iemand van de VAE ook heeel lastig een visum voor Israel
Laten we het alsjeblieft niet hebben over de solidariteit van de rijke olie-Arabieren met hun minder bedeelde Palestijnse broeders.quote:Op zondag 15 februari 2009 18:44 schreef DrPhilipAgoistante het volgende:
Er is nog geen maand geleden duizenden doden en gewonden gevallen door toedoen van Israël, Gaza is met de grond gelijkgemaakt, als de Arabieren besluiten om als solidariteit met hun Palestijnse broeders een Israëlische tennisster te weren en hun 'boosheid' op deze manier kenbaar maken dan begrijp ik dat wel.
Ach, ik denk dat het eerst een paar maanden onderzoek doen en dan het onderzoek in de doofpot wegmoffelen. Dat onderzoek komt waarschijnlijk nooit meer ter sprake, de WTA is van het probleem af en volgend jaar wordt er gewoon gespeeld in Dubai aangezien de WTA ook ergens rijk van moet worden.quote:Op zondag 15 februari 2009 17:13 schreef buachaille het volgende:
Toevoeging: de Telegraaf meldt het volgende over deze kweste: De WTA betreurt het incident en zegt in een verklaring, dat de weigering repercussies kan hebben voor het evenement in Dubai. "Shara Peer kan en mag op basis van haar ranking het toernooi spelen. Dat dat wegens andere oorzaken niet mogelijk is, past niet in onze visie. We gaan dit grondig onderzoeken", aldus WTA-baas Larry Scott. Dit is een goede reactie van de WTA!
Dat stond toch allemaal al in het BBC artikel. Afgaand op je OP heb je het artikel niet echt gelezen, maar gewoon zelf een gek verhaaltje bedacht met erg irrelevante foto's. De wijd opengesperde benen van een mogelijke tegenstander van mevr. Peer waren toch niet de reden voor de boycot.quote:Op zondag 15 februari 2009 17:13 schreef buachaille het volgende:
Eén ding is duidelijk, de WTA is gezwicht voor het grootkapitaal uit Dubai en heeft willens en wetens het riscio genomen van competitievervalsing, de Israelische had het toernooi kunnen winnen. Jesse Owens heeft laten zien dat de Hitlers van deze wereld daar niet blij mee zijn.
Toevoeging: de Telegraaf meldt het volgende over deze kweste: De WTA betreurt het incident en zegt in een verklaring, dat de weigering repercussies kan hebben voor het evenement in Dubai. "Shara Peer kan en mag op basis van haar ranking het toernooi spelen. Dat dat wegens andere oorzaken niet mogelijk is, past niet in onze visie. We gaan dit grondig onderzoeken", aldus WTA-baas Larry Scott. Dit is een goede reactie van de WTA!
Wat een bullshit. Van mening zijn dat een land anderen onderdrukt heeft niks te maken met wel of niet leren incasserenquote:Op zondag 15 februari 2009 19:14 schreef xenobinol het volgende:
[..]
Ze moeten daar gewoon eens leren incasseren, ik vind het onbehoorlijk en kinderachtig.
In het BBC stuk staat: "Scott said the WTA would "review appropriate future actions with regard to the future of the Dubai tournament". Die tekst in met name het woord "future" leg ik anders uit en die zin dat e.e.a. geen invloed heeft op et lopende toernooi.quote:Op zondag 15 februari 2009 20:31 schreef voyeur het volgende:
Dat stond toch allemaal al in het BBC artikel. Afgaand op je OP heb je het artikel niet echt gelezen, maar gewoon zelf een gek verhaaltje bedacht met erg irrelevante foto's.
Maar dat staat in het Telegraaf artikel ook. Jij denkt kennelijk dat ' consequenties voor het event' zich direct moeten afspelen, maar bedoeld wordt ook in het Nederlands in de toekomst. De Telegraaf lijkt exact dezelfde bron te hebben. De BBC meldt immers al:quote:Op zondag 15 februari 2009 20:44 schreef buachaille het volgende:
[..]
In het BBC stuk staat: "Scott said the WTA would "review appropriate future actions with regard to the future of the Dubai tournament". Die tekst in met name het woord "future" leg ik anders uit en die zin dat e.e.a. geen invloed heeft op et lopende toernooi.
De Telegraaf schrijft hetzelfde, maar dan vind je het plots een puike reactiequote:"WTA chief executive Larry Scott said the women's tour was "deeply disappointed" by the decision.
"Ms Peer has earned the right to play in the tournament and it's regrettable that the UAE is denying her this right," he said.
"Ms Peer and her family are obviously extremely upset and disappointed by the decision of the UAE and its impact on her personally and professionally."
Scott said the WTA would "review appropriate future actions with regard to the future of the Dubai tournament".
No host country should deny a player the right to compete in a tournament for which she has qualified by ranking," he added.
Ik vrees dat aan jou geen groot kommaneuker verloren is gegaan want je kunt zelf ook niet lezen. In het stukje van de Telegraaf, dat bij nader inzien inderdaad niet 100% correct vertaald is wordt toch echt verwezen naar het lopende evenement: "dat de weigering repercussies kan hebben voor het evenement in Dubai." lees ik wel zo. Ik zeg dat het dreigen met acties naar het lopende evenement een goede actie is en dat men niet opportunistisch moet doen. Wat is jouw mening eigenlijk? Vind je het een goed plan dat men Israelische sporters weigert. Net zoals men ook met israelische wetenschappers probeert te doen, een boycot zoals door linkse hardliners wordt voorgesteld.quote:Op zondag 15 februari 2009 20:46 schreef voyeur het volgende:
Maar dat staat in het Telegraaf artikel ook. Jij denkt kennelijk dat ' consequenties voor het event' zich direct moeten afspelen, maar bedoeld wordt ook in het Nederlands in de toekomst. De Telegraaf lijkt exact dezelfde bron te hebben. De BBC meldt immers al:
[..]
De Telegraaf schrijft hetzelfde, maar dan vind je het plots een puike reactie![]()
Jawel hoor. Internationaal sporten is het voorrecht van inwoners van landen die in vrede met hun omgeving leven. Zelfs koude oorlog betekent niet dat je zomaar overal mag sporten, zo leert het verleden. En een apartheidsbewind is al eens eerder reden geweest om dan maar meteen de hele bevolking van buitenlandse sportevenementen uit te sluiten, en niet alleen het onderdrukte deel.quote:Op zondag 15 februari 2009 20:35 schreef KreKkeR het volgende:
Desalniettemin een belachelijke actie van het VAE. Je kan m.i. niet iemand weigeren omdat de persoon toevallig uit een 'verkeerd' land komt.
Ja en? Dat het vaker voorkomt maakt het niet minder belachelijk.quote:Op zondag 15 februari 2009 20:58 schreef Weltschmerz het volgende:
[..]
Jawel hoor. Internationaal sporten is het voorrecht van inwoners van landen die in vrede met hun omgeving leven. Zelfs koude oorlog betekent niet dat je zomaar overal mag sporten, zo leert het verleden. En een apartheidsbewind is al eens eerder reden geweest om dan maar meteen de hele bevolking van buitenlandse sportevenementen uit te sluiten, en niet alleen het onderdrukte deel.
|
Forum Opties | |
---|---|
Forumhop: | |
Hop naar: |