abonnement Unibet Coolblue Bitvavo
  zondag 15 februari 2009 @ 18:59:26 #101
37478 Luchtbel
Memories in progress
pi_66092684
Ja dat wordt het weer, Lady. gezellig he?
pi_66092721
Ahw wat een ontzettend mooie foto LB Lekker zomers.
Ga je deze zomer weer daarheen?

Hey wat ik me ineens afvraag hè? Ik heb volgens mij nog nooit een foto van jou zelf verder gezien lijkt Jolie op jou?
Zomerkind <3 & Winterkind <3
Polkadotflying
Want zo is het ook!
初戀的香味就這樣被我們尋回
  zondag 15 februari 2009 @ 19:03:08 #103
37478 Luchtbel
Memories in progress
pi_66092818
Dat kick&fun gebeuren is niks voor mij. Ik ben in therapie geweest om m'n boze buien onder controle te houden dan ga ik niet nu weer heel hard schoppen. Ik ga wel twee keer per week naar bodycombat En omdat ik te compenseren ook twee keer naar bodybalance, naar pilates en naar ballet. Voordat ik weer kwaad lijk.

En Ingrid, ik las je pm terug gister pas en ik baal er ook van. Stom, echt. Gelukkig dat het die keer met de kleertjes wel aangekomen is. Maar het is echt stom. Ik kijk morgen op m'n werk nog even bij de uitgaande post maar ik denk niet dat het daar nog ligt eigenlijk.
pi_66092894
Hahahha oh dan is dat inderdaad misschien niet zo'n goed idee
oooh ballet heb ik ook heel lang gedaan eigenlijk zou ik het liefst zo weer beginnen maar ik lijk inmiddels meer op een walsende zeekoe dan op zo'n sierlijk balletmeisje dan maar door de woonkamer walsen
Zomerkind <3 & Winterkind <3
Polkadotflying
Want zo is het ook!
初戀的香味就這樣被我們尋回
  † In Memoriam † zondag 15 februari 2009 @ 19:06:57 #105
37843 lady-wrb
kortaf
pi_66092954
quote:
Op zondag 15 februari 2009 18:59 schreef Luchtbel het volgende:
Ja dat wordt het weer, Lady. gezellig he?
gatver.

nou ja, ga ik wel weer koekjes bakken ofzo.
en nog wat verder rommelen met het paas/voorjaarsversiering-project
  zondag 15 februari 2009 @ 19:07:24 #106
37478 Luchtbel
Memories in progress
pi_66092970
Jolie lijkt wel en niet op mij. Eerst leek ze wel erg op mij. Maar inmiddels wat minder. Ik zal binnenkort een keer een foto van ons samen maken. Ik kan je wel vertellen, die zachte uitstraling heeft ze niet van mij
pi_66093135
Ik ben benieuwd LB!

hahahaha ik ga stuk om mn lief hij zit iets te vertellen over een cathedraal en spreekt het uit als kattedraal met de klemtoon op kat drollie.

Ik heb even jullie hulp nodig. Ik moet een national monument hebben in Nederland, waar we ons gezamenlijke geschiedenis mee herdenken of in ieder geval een nationaliteitsgevoel bij ons oproept. Een voorbeeld is het monument op de Dam in A'Dam, en juist weer niet de domtoren in Utrecht, sorry utrechtenaren
wieowie want verder dan de dam en eventueel een paleis her en der kom ik niet
-edit- en dat ding in Austerlitz bedenk ik me net.
Zomerkind <3 & Winterkind <3
Polkadotflying
Want zo is het ook!
初戀的香味就這樣被我們尋回
pi_66093279
De verwoeste stad in Rotterdam van Zadkine? (Dat standbeeld, Jan Gat zeg maar)
-If I know I'm going crazy, I must not be insane-!
pi_66093382
Ja daar zat ik ook aan te denken Igraine! (mooi standbeeld trouwens)
maar het moet gaan om een "national monument that gives the Dutch a sense of nation", nadruk ligt daarbij op gezamenlijke herinering en geschiedenis enzo. Dat beeld is niet bekend bij (jonge)mensen buiten R'dam dus ik twijfel daarover.

Waarom heb ik dat vak ook alweer gekozen
Denk dat ik het hier maar bij laat anders, ik vind die drie, de dam, jan gat en austerlitz wel prima.
Zomerkind <3 & Winterkind <3
Polkadotflying
Want zo is het ook!
初戀的香味就這樣被我們尋回
pi_66093499
quote:
Op zondag 15 februari 2009 18:57 schreef Luchtbel het volgende:
Eet smakelijk nixxx.

Ik wil gewoon zomer. En snel. Afgelopen vakantie was zo fijn In ieder geval nu ik er aan terug denk.

[ afbeelding ]
nixxx mode:

dankje luchtbel, ze waren heel lekker.. en nu ben ik weer aan een eigen koekje bezig

De Deltawerken zijn misschien ook nog wel iets Huup ?
  zondag 15 februari 2009 @ 19:23:51 #111
3011 E.T.
hormonaal stuiterballetje
pi_66093530
Waalsdorperheide? (dodenherdenking op 4 mei) Daar zal ook vast iets van een gedenksteen of monument ofzo bij staan (ik ben er nog nooit geweest).

Ik was net met Tijn aan het stoeien op ons bed voor het tandenpoetsen en ik denk dat hij een karate-talentje is
met de wreef van z'n voet vol op m'n neus
Ik denk wel dik en blauw straks of morgen, gelukkig werkt m'n bril als afleider
I can only please one person per day. Today is not your day. Tomorrow isn't looking too good either.
  FOK!Fotograaf / Beeldredactie zondag 15 februari 2009 @ 19:24:54 #112
68600 crew  Ynske
Bedankt voor de zon...
pi_66093568
quote:
Op zondag 15 februari 2009 19:19 schreef huuphuup het volgende:
Ja daar zat ik ook aan te denken Igraine! (mooi standbeeld trouwens)
maar het moet gaan om een "national monument that gives the Dutch a sense of nation", nadruk ligt daarbij op gezamenlijke herinering en geschiedenis enzo. Dat beeld is niet bekend bij (jonge)mensen buiten R'dam dus ik twijfel daarover.

Waarom heb ik dat vak ook alweer gekozen
Denk dat ik het hier maar bij laat anders, ik vind die drie, de dam, jan gat en austerlitz wel prima.
dit? is een monument op de amerikaanse begraafplaats in Margraten
Today is life -
the only life you are sure of. Make the most of today.

Dale Carnegie
  Redactie Frontpage / Spellchecker zondag 15 februari 2009 @ 19:28:14 #113
13151 crew  Rewimo
Nederduitse/Mevrouw qltel
pi_66093675
De klok van de Waalsdorpervlakte?
Most people don't listen with the intention to understand, they listen with the intention to reply.
<a href="http://bijenzonderzorgen.nl/" target="_blank" rel="nofollow">http://bijenzonderzorgen.nl/</a> beslist geen BIJ-zaak!
  zondag 15 februari 2009 @ 19:35:42 #114
4089 BE
Gewoon gelukkig!
pi_66093950
Ik zat ook te denken aan de deltawerken of de afsluitdijk.

Zeg ehm... die hormonen? Is dat meteen na de bevalling weer over? Of moet dat ook echt weer zgn. die 9 maanden ontzwangeren?

Zit nu trouwens Het wassende water te kijken, met een half oog.
***
pi_66094020
ooeh die deltawerken, ik zou ze bijna vergeten, ik ben op een steenworp afstand van die grootste opgegroeid, voor mij zijn ze heel normaal, reed er regelmatig langs enzo maar ze zijn inderdaad wel 'bijzonder'

Hahah ben je weer aan het hormonsteren be'tje?
Hier gaat straks de appeltaart de oven in
Zomerkind <3 & Winterkind <3
Polkadotflying
Want zo is het ook!
初戀的香味就這樣被我們尋回
  zondag 15 februari 2009 @ 19:42:04 #116
4089 BE
Gewoon gelukkig!
pi_66094228
Oh hou op schei uit. Nu valt het wel even mee, maar vanmorgen was het weer helemaal mis. Alles trek ik me aan, mijn hoofd maalt als een idioot en bij een doodnormale vraag van F. barstte ik in huilen uit. En dat gaat nog weeeeeeeeeeeken duren!
Ik dacht altijd dat die verhalen schromelijk overdreven waren, ik had bij Sasha toch negens last van, maar het is nu dubbel dwars aanwezig hoor!
Volgens F. krijgen we dan ook een meisje, met zo'n feeks als moeder kan er nooit zo'n lief jongetje in groeien.
***
pi_66094314
Ooooh zomaar F.!! Wat voor meisje moet er dan wel niet in groeien
kus voor je hormoontjes en ik bewaar strakjes wel een stukje appeltaart voor je.
Zomerkind <3 & Winterkind <3
Polkadotflying
Want zo is het ook!
初戀的香味就這樣被我們尋回
pi_66094397
BE

En nee, die hormonen zijn zeker niet meteen na de bevalling weg...

aaaaaah sorry. Ik weet hoe je je voelt! Lekker kopje thee doet al wonderen!
pi_66094678
Ik heb vreetbuien vandaag Al een broodje op, een worstenbroodje, twee grote stukken brownie, flink bord eten en ik heb nu alweer zoiets van Oja, en ook nog een versgemaakte smoothie (de enige manier waarop we fruit eten hier in huis Nou ja, ik neem wel appels mee naar het werk, maar verder lust ik weinig. Tenzij geblenderd dus).

Ik ben nu echt aan het bedenken wat ik nog kan eten. Behalve die vier stukken brownie die er nog liggen (en die had ik al lang opgevroten als ik alleen was geweest... )
"Why does being a librarian make her even hotter?"
"They're keepers of knowledge. She holds the answers to all of our questions..."
  zondag 15 februari 2009 @ 20:02:35 #120
4089 BE
Gewoon gelukkig!
pi_66094898
quote:
Op zondag 15 februari 2009 19:46 schreef Reinhilde het volgende:
BE

En nee, die hormonen zijn zeker niet meteen na de bevalling weg...

aaaaaah sorry. Ik weet hoe je je voelt! Lekker kopje thee doet al wonderen!
Pas jij maar op, anders stort ik dinsdag wel wat over jou uit.

Warme appeltaart is Huup!
Ik zit nu aan het ijs.

Oh by the way, het was gisteren idioot druk bij de japanner, het was bijna lopende band werk, maar we hebben wel echt superlekker gegeten!
***
  zondag 15 februari 2009 @ 20:03:34 #121
4089 BE
Gewoon gelukkig!
pi_66094924
Dan moet ik het vooral over ijs gaan hebben dus Syrena.
***
  † In Memoriam † zondag 15 februari 2009 @ 20:03:48 #122
37843 lady-wrb
kortaf
pi_66094934
ik wil van die kleine appeltaartjes bakken.
(beetje formaat platgeslagen muffin )
iemand misschien een lekker recept bij de hand?
  † In Memoriam † zondag 15 februari 2009 @ 20:08:42 #123
37843 lady-wrb
kortaf
pi_66095079
huup, monumenten in het nieuws!

wat dacht je trouwens van het achterhuis, huup? dat is bij oud en jong wel bekend denk ik
pi_66095198
quote:
Op zondag 15 februari 2009 20:03 schreef Brighteyes het volgende:
Dan moet ik het vooral over ijs gaan hebben dus Syrena.
Ik was net twee plakken peperkoek aan het beboteren (minder vet EN minder suiker aldus het pak).
Ze zijn al op. Maar er zit nog een holte in mijn maag Misschien moet ik die maar even negeren nu

Oproepje voor de Hagenezen onder ons! Ik mag 12 maart met mijn opleiding beginnen!
Dus halp, nu moet ik dus van het Centraal Station in de Celebesstraat zien te komen. Nr. 89. Of is ergens anders uitstappen slimmer? Hoe kom ik bij de trams? Werken die nog gewoon met een strippenkaart??

Ik was al aan het kijken voor een vouwfietsje, maar die zijn wat duurder dan ik dacht. Ik heb ook geen idee of het fietsbaar is
"Why does being a librarian make her even hotter?"
"They're keepers of knowledge. She holds the answers to all of our questions..."
pi_66095212
shit
waar?
*tv aanzet

-edit-
volgens mij ben ik te laat.
achterhuis is wel n goeie ja.
Zomerkind <3 & Winterkind <3
Polkadotflying
Want zo is het ook!
初戀的香味就這樣被我們尋回
pi_66095239
Ja lekker zeg, zitten jullie weet over eten te beppen En ik zat al te twijfelen of ik allemaal voorgerechtjes bij de Thai zou bestellen nog. Ik doen het niet, ik doe het niet, ik.......
Ik heb een blauw snoepje en ik heb een roze snoepje
  zondag 15 februari 2009 @ 20:16:24 #127
3011 E.T.
hormonaal stuiterballetje
pi_66095379
Appeltaart in de oven
*check*

I can only please one person per day. Today is not your day. Tomorrow isn't looking too good either.
  zondag 15 februari 2009 @ 20:18:45 #128
4089 BE
Gewoon gelukkig!
pi_66095461
Oeh lekker Snoop!

Ik ga maar even aan een vitalinea yoghurtje.
***
pi_66095478
ja hier ook taart in de oven
alleen beetje jammer dat ik een heule grote springvorm heb en maar spul had voor een halve dus er staat een half-gevulde springvorm in de oven nu... ben benieuwd of ie het overleefd
Zomerkind <3 & Winterkind <3
Polkadotflying
Want zo is het ook!
初戀的香味就這樣被我們尋回
pi_66095499
haha poepyoghurt
Ik heb een blauw snoepje en ik heb een roze snoepje
  † In Memoriam † zondag 15 februari 2009 @ 20:20:14 #131
37843 lady-wrb
kortaf
pi_66095519
quote:
Op zondag 15 februari 2009 20:12 schreef huuphuup het volgende:
shit
waar?
*tv aanzet

-edit-
volgens mij ben ik te laat.
achterhuis is wel n goeie ja.
het ging erover dat de commissie 4 en 5 mei alle monumenten in nederland in kaart willen brengen.
misschien wat terug te vinden op de website?
  † In Memoriam † zondag 15 februari 2009 @ 20:21:09 #132
37843 lady-wrb
kortaf
pi_66095557
quote:
Op zondag 15 februari 2009 20:19 schreef snoopy het volgende:
haha poepyoghurt
ik moest even nadenken maar toen viel het kwartje.
  zondag 15 februari 2009 @ 20:25:13 #133
4089 BE
Gewoon gelukkig!
pi_66095732
quote:
Op zondag 15 februari 2009 20:19 schreef snoopy het volgende:
haha poepyoghurt
Nee, dat is activia, dit is zgn. slankyoghurt. Ik poep prima van mezelf.

Ow god... het is besmetteljik...
***
  zondag 15 februari 2009 @ 20:25:49 #134
14811 Asyniur
Nu met 2 jommetjes <3
pi_66095754
Ja hey!
Ik lekkere trek hier. Ik denk ik zoek even wat afleiding hiero: gaat het alleen maar over eten
nou heb ik nog meer zin in iets lekkers

als iemand wat over heeft, stuur dan wat deze kant op
  † In Memoriam † zondag 15 februari 2009 @ 20:27:01 #135
37843 lady-wrb
kortaf
pi_66095810
* lady-wrb draagt een schaal met appelflappen naar binnen
  FOK!Fotograaf / Beeldredactie zondag 15 februari 2009 @ 20:28:17 #136
68600 crew  Ynske
Bedankt voor de zon...
pi_66095846
quote:
Op zondag 15 februari 2009 20:25 schreef Asyniur het volgende:
Ja hey!
Ik lekkere trek hier. Ik denk ik zoek even wat afleiding hiero: gaat het alleen maar over eten
nou heb ik nog meer zin in iets lekkers

als iemand wat over heeft, stuur dan wat deze kant op
smakelijk
Today is life -
the only life you are sure of. Make the most of today.

Dale Carnegie
pi_66095852
Hahahha
we gaan toch niet weer de kant van die klieren op enzo hè?
Zomerkind &lt;3 & Winterkind &lt;3
Polkadotflying
Want zo is het ook!
初戀的香味就這樣被我們尋回
pi_66095855
quote:
Op zondag 15 februari 2009 20:25 schreef Brighteyes het volgende:

[..]

Nee, dat is activia, dit is zgn. slankyoghurt. Ik poep prima van mezelf.

Ow god... het is besmetteljik...
PARDON!
Ik heb een blauw snoepje en ik heb een roze snoepje
  zondag 15 februari 2009 @ 20:41:35 #139
12721 Sugar
...maakt plannen
pi_66096390
Lieve Luchtbel, een dikke kus voor jou. Ik kon je de hand schudden vandaag, maar had je graag even uit jouw put gepraat.
Dat alle stoplichten groen zijn, de geluiden precies goed, de lucht blauwer dan anders, wind mee en het geluk achterop!
pi_66096464
quote:
Op zondag 15 februari 2009 20:11 schreef Syrena het volgende:

[..]

Ik was net twee plakken peperkoek aan het beboteren (minder vet EN minder suiker aldus het pak).
Ze zijn al op. Maar er zit nog een holte in mijn maag Misschien moet ik die maar even negeren nu

Oproepje voor de Hagenezen onder ons! Ik mag 12 maart met mijn opleiding beginnen!
Dus halp, nu moet ik dus van het Centraal Station in de Celebesstraat zien te komen. Nr. 89. Of is ergens anders uitstappen slimmer? Hoe kom ik bij de trams? Werken die nog gewoon met een strippenkaart??

Ik was al aan het kijken voor een vouwfietsje, maar die zijn wat duurder dan ik dacht. Ik heb ook geen idee of het fietsbaar is
Het is zeker fietsbaar, ik denk zo'n 5 a 10 minuutjes van CS.
Je kan ook de tram nemen (9) richting Scheveningen. Halte Riouwstraat. En dan nog stukje lopen.
Of bus 24 richting Kijkduin, uitstappen bij het Vredespaleis en dan stukje lopen. Maar dan ben je beduidend langer onderweg. Geldt ook voor bus 22 richting scheveningen. Je kan dus eigenlijk het beste tram 9 nemen, maar het allersnelste is echt wel met de fiets!

Dus.

conclusie: goed idee, een vouwfiets! Ben je er in ong. 8 minuten.
  Hoofdredactie Fotografie zondag 15 februari 2009 @ 20:44:10 #141
95752 crew  Chell
Kluns
pi_66096498
Jemig...als je dit bankje in één keer doorleest....

Plasseks, luierseks, poepyoghurt.... eet smakelijk!

Ik geloof dat ik mijn toetje niet meer hoef
  zondag 15 februari 2009 @ 20:45:04 #142
4089 BE
Gewoon gelukkig!
pi_66096535

Is wel goed voor de lijn dan Chell!
***
pi_66096598


omg kijk dan
het wordt steeds mooier daar
En ik las ergens anders dat dat grietje met enige regelmaat 8 verschillende jongens over de vloer had die bleven slapen kon nog leuk worden...
Zomerkind &lt;3 & Winterkind &lt;3
Polkadotflying
Want zo is het ook!
初戀的香味就這樣被我們尋回
pi_66096763
OMG .

Hier nog meer nieuws.
  FOK!Fotograaf / Beeldredactie zondag 15 februari 2009 @ 20:51:37 #145
68600 crew  Ynske
Bedankt voor de zon...
pi_66096797
hier lekker aan een vol net met mandarijnen
Today is life -
the only life you are sure of. Make the most of today.

Dale Carnegie
  zondag 15 februari 2009 @ 20:52:54 #146
7554 Spuuglokje
Domestic Goddess
pi_66096846
Ik hoop voor Alfie dat hij niet de vader is...
  FOK!Fotograaf / Beeldredactie zondag 15 februari 2009 @ 20:54:52 #147
68600 crew  Ynske
Bedankt voor de zon...
pi_66096933
quote:
Op zondag 15 februari 2009 20:50 schreef Reinhilde het volgende:
OMG .

Hier nog meer nieuws.
3 anderen die claimen de vader te zijn, die griet is dus echt een sloerie
Today is life -
the only life you are sure of. Make the most of today.

Dale Carnegie
  zondag 15 februari 2009 @ 20:54:52 #148
7554 Spuuglokje
Domestic Goddess
pi_66096934
Mandarijnen. Ik heb vanmiddag een kwarktaart met mandarijntjes gemaakt. Heb ik veel meer zin in! Zodra Wouter op bed is (hij kijkt een programma op Animal Planet wat ie voor 1 keer mag afkijken, omdat het vakantie is) gaan m'n man en ik lekker een stuk taart nemen. Morgen mogen de kinderen.
pi_66096968
Mijn mond valt nog steeds elke keer open als ik de foto's zie van die Alfie met zn dochter en vriendin.
Het kan toch bijna niet waar zijn, en aan de andere kant; er zijn zo veel tienerzwangerschappen in de UK dat het me ook weer helemaal niet verbaast.
pi_66097009
Ja nee precies Spuug, misschien is dat nog maar het beste voor hem...

"But it has emerged today that THREE other local youths are claiming to be the father of the child."

lekker dan maar ik las dat het in Essex is, verklaard wel een en ander, mevroi is een rasechte Essex-girl haha.

Quote van de vader van Alfie: "I thought a boy of his age wasn't capable of conceiving."
handig. Misschien een lesje voorlichting voor beide?
Zomerkind &lt;3 & Winterkind &lt;3
Polkadotflying
Want zo is het ook!
初戀的香味就這樣被我們尋回
abonnement Unibet Coolblue Bitvavo
Forum Opties
Forumhop:
Hop naar:
(afkorting, bv 'KLB')