Nou geef je nummer maar kijken of jij kunt raden wanneer ik belquote:
Nou ik weet tenminste zeker dat ik geen ziener ben.quote:Op zondag 15 februari 2009 07:38 schreef Spellmeista het volgende:
Teveel werk om ergens achter te komen wat je ook gewoon online kan doen en een veel beter reslutaat geeft!
http://www.psychicscience.org/esp3.aspx
Of google gewoon op zener test online
quote:Op maandag 16 februari 2009 15:40 schreef jogy het volgende:
Dag één. acht telefoontjes. Geen één keer goed geraden. Faalhaas dat ik er ben.
Ik denk dat ik zelfs die nog zal falenquote:Op maandag 16 februari 2009 14:13 schreef Spellmeista het volgende:
[..]
Nou geef je nummer maar kijken of jij kunt raden wanneer ik belhaha zal wel heel lastig worden
Als hij al faaltquote:Op maandag 16 februari 2009 15:40 schreef jogy het volgende:
Dag één. acht telefoontjes. Geen één keer goed geraden. Faalhaas dat ik er ben.
Overal dezelfde ringtone op zetten voor een maand is geen optie? Maar inderdaad, dat zal de test wel een klein beetje vervuilen misschienquote:Op maandag 16 februari 2009 17:45 schreef Prst_ het volgende:
Ik neem aan dat telefoontoestellen waarop je voor iedereen een andere ringtone in kunt stellen niet mogen meedoen met de test
Mietjequote:Op maandag 16 februari 2009 15:57 schreef Ripley het volgende:
[..]ik durf niet zo met die post it te kutten op mijn werk J!
En ik kan meestal aan de tijd al weten wie het is die belt.
Ik ben dan ook zo intuïtief als een glas melk hoorquote:
quote:
"daarentegen"quote:
De situatie moet zich er wel voor lenen inderdaad. Mensen die op een helpdesk werken kunnen het niet zo makkelijk doen als het een bedrijf is met 3000 medewerkers. Mensen die door zo ongeveer 7 a 8 mensen gebeld zouden kunnen worden op het werk hebben al een veel betere situatie om ermee te beginnen. Mensen die met een mobieltje werken hebben het ook niet makkelijk want hoe dek je dat scherm makkelijk af? Of je gokt gewoon als de mobiel begint te trillen, ook handig. Als je nooit gebeld wordt en je hebt maar 2 mensen die je bellen dan wordt het een valse test uiteraard, dan moet je het hele jaar op 100% uitkomen wil je er iets significants uit halen oid. (het kansgemiddelde is natuurlijk 50% met 2 mensen, 25% met 4 etc)quote:Op dinsdag 17 februari 2009 13:39 schreef _Led_ het volgende:
Mensen met weinig vrienden zouden dus meer aanleg hebben voor paranormale gaven,
omdat een 1/4e kans groter is dan een 1/80e ?
(iemand met 4 tegen iemand met 80 vrienden)
Zo zie je maar weer dat een goede/zinnige test opzetten niet zo makkelijk is als veel mensen denken.
Ik dacht een patroon te herkennen op een gegeven moment trouwens.quote:Op zondag 15 februari 2009 07:38 schreef Spellmeista het volgende:
Teveel werk om ergens achter te komen wat je ook gewoon online kan doen en een veel beter reslutaat geeft!
http://www.psychicscience.org/esp3.aspx
Of google gewoon op zener test online
Mja, ik denk dat ze gewoon een standaard randomgenerator hebben gebruikt, die zijn vaak niet helemaal random qua distributie... Maar dan nog zou dat voor jou niet te spotten moeten zijn, hoogstens empirisch te meten.quote:Op dinsdag 17 februari 2009 14:15 schreef jogy het volgende:
[..]
Ik dacht een patroon te herkennen op een gegeven moment trouwens.
Mwoah, als ik op een gegeven moment door heb dat één teken drie keer achter elkaar of twee keer achter elkaar zichtbaar is en ik heb het goed dan heb ik toch echt wel een patroon gezien, als het dan ook nog vier keer gebeurd in een reeks van vijfentwintig mag je wel zeggen dat het een patroon is.quote:Op dinsdag 17 februari 2009 15:02 schreef _Led_ het volgende:
[..]
Mja, ik denk dat ze gewoon een standaard randomgenerator hebben gebruikt, die zijn vaak niet helemaal random qua distributie... Maar dan nog zou dat voor jou niet te spotten moeten zijn, hoogstens empirisch te meten.
Daarom schreef ik ook : "Maar dan nog zou dat voor jou niet te spotten moeten zijn, hoogstens empirisch te meten."quote:Op dinsdag 17 februari 2009 15:47 schreef jogy het volgende:
[..]
Mwoah, als ik op een gegeven moment door heb dat één teken drie keer achter elkaar of twee keer achter elkaar zichtbaar is en ik heb het goed dan heb ik toch echt wel een patroon gezien, als het dan ook nog vier keer gebeurd in een reeks van vijfentwintig mag je wel zeggen dat het een patroon is.
Wat zegt dat volgens jou dan over mensen die een heel hoog percentage "goed gokken"?quote:Op dinsdag 17 februari 2009 16:49 schreef _Led_ het volgende:
[..]
Daarom schreef ik ook : "Maar dan nog zou dat voor jou niet te spotten moeten zijn, hoogstens empirisch te meten."
|
Forum Opties | |
---|---|
Forumhop: | |
Hop naar: |