Prijs is bekendquote:Op zondag 15 februari 2009 22:22 schreef snowgoon het volgende:
[..]
Kun je niet lezen ofzo?
Ik vraag me af hoe ze de afstand meten. Hemelsbreed of gereden km.
De consumenten organisaties. Misschien moet je eens lezen waar de discussie over gaat als je er midden in valt.quote:Op zondag 15 februari 2009 22:20 schreef macca728 het volgende:
[..]
wie heeft het over stopzetting ?
Ik ben niet tegen de chipkaart, alleen de problemen zoals eerder gezegd en waar iedereen behalve jij het mee eens is komen ten laste van de reiziger
van een site, die jezelf in twijfel trektquote:Op zondag 15 februari 2009 22:23 schreef snowgoon het volgende:
[..]
Ik heb jou nog steeds geen overtuigende hoeveelheid duurdere ritten zien noemen. 2 of 3 tegen een stuk of 10 goedkopere ritten die ik gevonden heb.
Lees nou eens wat ik zegquote:Op zondag 15 februari 2009 22:23 schreef macca728 het volgende:
[..]
Prijs is bekend
Kmprijs is bekend
dus afstand moet je nog berekenen, kan je doen via plattegrond
Dan weet je je antwoord
Die zijn ook niet voor stopzetting.quote:Op zondag 15 februari 2009 22:24 schreef snowgoon het volgende:
[..]
De consumenten organisaties. Misschien moet je eens lezen waar de discussie over gaat als je er midden in valt.
Een deel van de site was fout. Een ander deel niet.quote:Op zondag 15 februari 2009 22:24 schreef macca728 het volgende:
[..]
van een site, die jezelf in twijfel trekt
Ja je wilt weten of ze hemelsbreed meten of het aantal km dat ze rijden.quote:
Jawel daar waren ze wel voor:quote:Op zondag 15 februari 2009 22:25 schreef macca728 het volgende:
[..]
Die zijn ook niet voor stopzetting.
Misschien moet jij eens gaan lezen
http://www.bnr.nl/artikel(...)-genoeg-ov-chipkaartquote:Volgens Aldo Markus van reizigersorganisatie Rover kregen de organisaties tijdens de overleggen het gevoel dat het gemak voor de reizgers helemaal op de achtergrond is geraakt. Markus houdt zich vast aan de uitspraken van staatssecretaris Huizinga dat er geen ov-chipkaart komt als er niet genoeg draagvlak voor is. "We hopen er op dat ze zich hier aan houdt. Wij zeggen gewoon: kom met een goed plan. Eén waarin het reizigersbelang wel centraal staat."
Doe jij het dan maar even voor, want ik snap er niks van.quote:Op zondag 15 februari 2009 22:26 schreef macca728 het volgende:
[..]
Ja je wilt weten of ze hemelsbreed meten of het aantal km dat ze rijden.
Dat kan je uitrekenen aan de hand van routes van trams en bussen in Rotterdam
NIET INVOEREN IS WAT ANDERS DAN STOPZETTINGquote:Op zondag 15 februari 2009 22:27 schreef snowgoon het volgende:
[..]
Jawel daar waren ze wel voor:
[..]
http://www.bnr.nl/artikel(...)-genoeg-ov-chipkaart
quote:Op zondag 15 februari 2009 22:27 schreef snowgoon het volgende:
[..]
Doe jij het dan maar even voor, want ik snap er niks van.
Leg mij eens uit wat het verschil is dan.quote:Op zondag 15 februari 2009 22:27 schreef macca728 het volgende:
[..]
NIET INVOEREN IS WAT ANDERS DAN STOPZETTING
Ja ? Hoe kan je iets stopzetten dat nog niet ingevoerd is ?quote:Op zondag 15 februari 2009 22:30 schreef snowgoon het volgende:
[..]
Leg mij eens uit wat het verschil is dan.
Volgens mij is niet invoeren toch wel degelijk een vorm van stopzetten
Voor jou niet, voor vele anderen wel, dus kortzichtig en egoïstisch en dom gebrabbel van jou.quote:Op zondag 15 februari 2009 21:54 schreef snowgoon het volgende:
[..]
Problemen die genoemd werden door de consumenten organisaties:
- Het werd allemaal duurder, fout.
Mensen hebben nu last van een dubbel systeem (chipkaart in Rotterdam en Amsterdam, rest van Nederland niet)quote:- Mensen zouden er last van hebben bij een dubbel systeem (chipkaart in rotterdam, strippen in Den Haag) onvermijdelijk.
Is dit een klacht van de consumentenorganisaties?quote:- Er zouden geen voordelen zijn, reizigers geven de chipkaart een 6,5 en veel mensen vinden het een preetig systeem, ook mensen die hier reageren.
Is dit een klacht van de consumentenorganisaties?quote:- Poortjes zouden niet gaan werken, er zijn geen meldingen van grote opstoppingen door weigerende poortjes.
En de NS?quote:- Blinden hebben overleg gehad met de RET en zijn tevreden met de gedane toezeggingen.
quote:- Privacy probleem, is onderzocht en door CBP goedgekeurd na aanpassingen die de privacy waarborgen.
Nou, noem die maatregelen dan maar even op, met link.quote:Zeker dat laatste is iets waaruit blijkt dat oude problemen de OV chipkaart blijven achtervolgen. Steeds komt weer het argument dat de privacy in gevaar zou zijn. Maar blijkbaar vergeten de mensen die daarmee komen dat er daar ook maatregelen voor genomen zijn en dat het CBP de maatregelen heeft goedgekeurd.
Zie bovenaan.quote:Dus nee, ik vind die problemen de moeite niet MEER waard. Veel van de problemen zijn opgelost of zijn nooit een probleem geweest.
Nou, bij deze dan: droom lekker verder, heb veel geluk, je zal het hard nodig hebbenquote:Op zondag 15 februari 2009 22:30 schreef snowgoon het volgende:
[..]
Jawel hoor. Maar ik snap jouw opgave niet.
Forum Opties | |
---|---|
Forumhop: | |
Hop naar: |