quote:Op zaterdag 14 februari 2009 14:39 schreef Diederik_Duck het volgende:
[..]
Heb je een gaatje in je hoofd? Het is een helder, consistent, goed geschreven stuk. Zoals we van dhr Jansen inmiddels gewend zijn.
Typisch weer een linkse reactie, op de persoon spelenquote:Op zaterdag 14 februari 2009 16:38 schreef SCH het volgende:
[..]Jansen is de clown onder de arabisten - wordt op wetenschappelijk niveau toch echt niet serieus genomen hoor.
Man, je weet niet eens wat wetenschap is.quote:Op zaterdag 14 februari 2009 16:38 schreef SCH het volgende:
[..]Jansen is de clown onder de arabisten - wordt op wetenschappelijk niveau toch echt niet serieus genomen hoor.
Nee, hij wordt niet serieus genomen onder wetenschappers. Waarom zou ik daarover liegen? Hij is net als sommige van die klimaatscepticii, dat zijn meestal economen of theologen of whatever. Die scoren in de publiciteit vanwege hun afwijkende verhaal, maar niet vanwege de juistheid van hun verhaal.quote:Op zaterdag 14 februari 2009 16:50 schreef buachaille het volgende:
[..]
Typisch weer een linkse reactie, op de persoon spelen![]()
Als je verstandiger was geweest dan had je kunnen beweren dat er discussie is over jansen. Een teken dat hij controversieel is maar dat men hem zeker wel serieus neemt. Overigens vind ik zijn verhaal wel heel grappig om te lezen, in ieder geval heeft hij gevoel voor humor
Dat riedeltje weer. Wilders heeft ook geprotesteerd tegen de anti-homo-agenda van de CU (met ex-hoer Lont voorop). Daarnaast heeft'ie volgens De Hond vooral een atheïstische achterban. Dusss.quote:Op zaterdag 14 februari 2009 17:02 schreef SCH het volgende:
Waar ik me bij Wilders wel steeds grotere zorgen over maak, als ik de mensen zie met wie hij zich inlaat, en zijn achterban zie, dan zijn het de homorechten. Ik ben bang dat het heel snel verkeerd gaat als dat groepje echt invloed krijgt.
Hij is aartsconservatief, hij zoekt steun bij aartsconservatieven in Europa die niks van homo's en homorechten moeten hebben. Dioe nou niet alsof hij ineens op de bres voor homo's gaat springen. Dat past helemaal niet in zijn agenda en zal zijn achterban niet pikken. Als je hier al de users ziet die hem steunen, zijn voor een groot deel uitgesproken homofoob.quote:Op zaterdag 14 februari 2009 17:03 schreef knowall het volgende:
[..]
Dat riedeltje weer. Wilders heeft ook geprotesteerd tegen de anti-homo-agenda van de CU (met ex-hoer Lont voorop). Dusss.
Nou, geef eens een voorbeeld van zo'n persoon met wie hij zich inlaat, waarvan jij denkt dat dat negatief zou kunnen zijn voor de homorechten.quote:Op zaterdag 14 februari 2009 17:02 schreef SCH het volgende:
Waar ik me bij Wilders wel steeds grotere zorgen over maak, als ik de mensen zie met wie hij zich inlaat, en zijn achterban zie, dan zijn het de homorechten. Ik ben bang dat het heel snel verkeerd gaat als dat groepje echt invloed krijgt.
Zijn achterban is vooral atheïstisch. Daarbij heeft hij nota bene in zijn speech in de VS, voor een waarschijnlijk inderdaad grotendeels conservatief publiek, zijn zorgen uitgesproken over de ontwikkeling van de homorechten in Nederland. Dus je "zorgen" zijn op lucht gebaseerd, voorzover ze überhaupt niet volledig gefingeerd zijn.quote:Op zaterdag 14 februari 2009 17:06 schreef SCH het volgende:
[..]
Hij is aartsconservatief, hij zoekt steun bij aartsconservatieven in Europa die niks van homo's en homorechten moeten hebben. Dioe nou niet alsof hij ineens op de bres voor homo's gaat springen. Dat past helemaal niet in zijn agenda en zal zijn achterban niet pikken. Als je hier al de users ziet die hem steunen, zijn voor een groot deel uitgesproken homofoob.
Je ziet toch door wie hij in Engeland en Italie is uitgenodigd, wat zijn natuurlijke bondgenoten zijn? Zoek eens op hoe de Deense Volkspartij en Lega Nord zich tegenover homoseksualiteit verhoudenquote:Op zaterdag 14 februari 2009 17:07 schreef Lemmeb het volgende:
[..]
Nou, geef eens een voorbeeld van zo'n persoon met wie hij zich inlaat, waarvan jij denkt dat dat negatief zou kunnen zijn voor de homorechten.
Onzin. Atheisme zegt niks over tolerantie tov homoseksualiteit. Zijn achterban is laag opgeleid en gemiddeld zal die niet erg homovriendelijk zijn, beetje de Sterrenwijkers hier in Utrecht. En lieden als dr. Nikita en Buchaille hier op FOK! die zeer anti-homo zijn. Zo uit de lucht gegrepen is het niet.quote:Op zaterdag 14 februari 2009 17:09 schreef knowall het volgende:
[..]
Zijn achterban is vooral atheïstisch. Daarbij heeft hij nota bene in zijn speech in de VS, voor een waarschijnlijk inderdaad grotendeels conservatief publiek, zijn zorgen uitgesproken over de ontwikkeling van de homorechten in Nederland. Dus je "zorgen" zijn op lucht gebaseerd, voorzover ze überhaupt niet volledig gefingeerd zijn.
Nee, hij waant zich als homo in het relatief homo-vriendelijke Utrecht nog steeds onaantastbaar en projecteert het gevaar dat de islam vormt voor de homorechten op Geert Wilders en zijn PVV. Gewoon, omdat het kan, en omdat hij weet dat hij dan zeker reacties krijgt.quote:Op zaterdag 14 februari 2009 17:09 schreef knowall het volgende:
[..]
Zijn achterban is vooral atheïstisch. Daarbij heeft hij nota bene in zijn speech in de VS, voor een waarschijnlijk inderdaad grotendeels conservatief publiek, zijn zorgen uitgesproken over de ontwikkeling van de homorechten in Nederland. Dus je "zorgen" zijn op lucht gebaseerd, voorzover ze überhaupt niet volledig gefingeerd zijn.
Wat verdraai je het toch weer lekker. Ik heb veel meer te vrezen van intolerantie autochtonen dan van wat fanatieke moslims, dat lijkt me evident.quote:Op zaterdag 14 februari 2009 17:15 schreef Lemmeb het volgende:
[..]
Nee, hij waant zich als homo in het relatief homo-vriendelijke Utrecht nog steeds onaantastbaar en projecteert het gevaar dat de islam vormt voor de homorechten op Geert Wilders en zijn PVV. Gewoon, omdat het kan, en omdat hij weet dat hij dan zeker reacties krijgt.
Dat lijkt mij wel. Religie is nog steeds de grootste vijand van homo- en vrouwenrechten. <- Als ik me niet vergis een citaat van Femke Halsema zelve.quote:Op zaterdag 14 februari 2009 17:14 schreef SCH het volgende:
[..]
Onzin. Atheisme zegt niks over tolerantie tov homoseksualiteit.
Dat kan je niet extrapoleren naar zijn volledige achterban. Je was toch zo tegen generaliseren, meen ik me te herinneren?quote:Zijn achterban is laag opgeleid en gemiddeld zal die niet erg homovriendelijk zijn, beetje de Sterrenwijkers hier in Utrecht. En lieden als dr. Nikita en Buchaille hier op FOK! die zeer anti-homo zijn. Zo uit de lucht gegrepen is het niet.
Hij heeft ook, nogmaals, geprotesteerd tegen het anti-homo-geneuzel van de CU. Dat valt niet te ontkennen.quote:Wilders zich zorgen maken over homorechten? Kom nou toch. Hij gebruikt dat alleen in de context van de islam en moslims omdat het hem daar goed uitkomt.
Alsof mensen niet om andere redenen homoseksualiteit kunnen verafschuwen. Bullocks dit.quote:Op zaterdag 14 februari 2009 17:25 schreef knowall het volgende:
[..]
Dat lijkt mij wel. Religie is nog steeds de grootste vijand van homo- en vrouwenrechten. <- Als ik me niet vergis een citaat van Femke Halsema zelve.
Ja, alles kan. Maar wat wil je nou? Beweren dat homofobie evenveel voorkomt onder atheïsten, christenen, moslims, etc.?quote:Op zaterdag 14 februari 2009 17:32 schreef SCH het volgende:
[..]
Alsof mensen niet om andere redenen homoseksualiteit kunnen verafschuwen. Bullocks dit.
Hier, een totaal niet aan de Islam gerelateerde inzet voor homorechten van de PVV, want die wil je natuurlijk: http://www.pvv.nl/index.php?option=com_content&task=view&id=1559&Itemid=1 Verder is zijn partijprogramma ook duidelijk, lijkt me. Jij bent degene die beweert dat deze niet overeenkomt zijn werkelijke, geheime agenda, dan ligt de bewijsplicht dus ook bij jou.quote:CU is homovriendelijker dan Wilders als het er op aan komt, vrees ik. Maar je hebt vast hele goede bronnen van zijn bewogen inzet voor homorechten.
Het komt bij alle groepen voor.quote:Op zaterdag 14 februari 2009 17:39 schreef knowall het volgende:
[..]
Ja, alles kan. Maar wat wil je nou? Beweren dat homofobie evenveel voorkomt onder atheïsten, christenen, moslims, etc.?
In de CU worden geen praktiserende homo's toegelaten.quote:Op zaterdag 14 februari 2009 17:32 schreef SCH het volgende:
CU is homovriendelijker dan Wilders als het er op aan komt, vrees ik. Maar je hebt vast hele goede bronnen van zijn bewogen inzet voor homorechten.
Mag ik me daarbij aansluiten?quote:Op zaterdag 14 februari 2009 16:59 schreef Lemmeb het volgende:
[..]
Man, je weet niet eens wat wetenschap is.
Heel wat jij dan "extreem-rechts" noemt zit vol met homofielen. Voorbeelden te over, het stikt ervan in dat wereldje.quote:Op zaterdag 14 februari 2009 17:12 schreef SCH het volgende:
[..]
Je ziet toch door wie hij in Engeland en Italie is uitgenodigd, wat zijn natuurlijke bondgenoten zijn? Zoek eens op hoe de Deense Volkspartij en Lega Nord zich tegenover homoseksualiteit verhouden![]()
Maar niet zo naief Lemmeb, een uiterst conservatieve partij die tolerant is tov homoseksualiteit, dat zou echt uniek zijn en dat zit er niet in. Wilders stond in de VVD ook al bekend als zeer conservatief op dat gebied. Heeft uiteindelijk voor het homohuwelijk gestemd vanuit de fractiediscipline maar hij heeft er weinig mee op.
Ja, heel raar als het om een aartsconservatieve partij gaat die zich steeds meer lieert aan andere zeer conservatieve Europese partijen.quote:Op zaterdag 14 februari 2009 18:43 schreef incident het volgende:
geweldig hoe je van wilders bij homo's uitkomt ! lol !
Dat bedoel ik maar, onze vrienden zitten niet bij de PVV.quote:Op zaterdag 14 februari 2009 18:32 schreef Lemmeb het volgende:
Overigens ben ik zelf geen homo en is de bedreiging van de zogenaamde "homorechten" voor mij vooral een eerder positief dan negatief randverschijnsel van de islam. Bijvoorbeeld dat zogenaamde "homohuwelijk" (een contradictio in terminis imho) vind ik echt decadente aanstellerij, waar ik helemaal niks mee heb.
Jawel hoor, jouw vrienden zitten bij de PVV. De mijne ook, maar dan om andere redenen.quote:Op zaterdag 14 februari 2009 18:53 schreef SCH het volgende:
[..]
Dat bedoel ik maar, onze vrienden zitten niet bij de PVV.
|
Forum Opties | |
---|---|
Forumhop: | |
Hop naar: |