Wat ik ken aan gelovige Joden is vrij intolerant tegenover de opvolgende religies, da's waar .. maar beledigen, treiteren en hinderen ? Da's de geschiedenis omgekeerd, joodse enclaves zaten dwars door de geschiedenis heen op de schopstoel, die werden beledigt (want ze hadden jezus aan de beul uitgeleverd), getreiterd en gehinderd vanaf het moment dat het kruis werd bedacht .. en mocht het desondanks goed gaan werden ze vermoord of verdreven ..quote:Op zaterdag 14 februari 2009 00:17 schreef Kees22 het volgende:
[..]
Als dit je reactie is op de OP: Daar gaat het juist om: de joden beledigen en hinderen en treiteren de christenen dus al lang. Dat is niet een keer, dat is schering en inslag.
Als een goede vriend mij keer op keer beledigt, is het al snel geen goede vriend meer!
Dat dusquote:Op donderdag 12 februari 2009 22:46 schreef Yi-Long het volgende:
Joden zijn 'the chosen people', dus die kijken neer op alles wat niet joods is. Dat blijkt sowieso al uit de hele staat Israel, uit de recente verkiezingsuitslag daar, uit hun houding richting de palestijnen, etc etc etc.
(kolonisten zijn er trots op dat ze Jezus hebben vermoord...)
Het in Israel wonende Joodse volk heeft blijkbaar altijd wel een reden om mensen met een ander geloof of andere gedachten te haten, en zichzelf tegelijkertijd als excuus voor hun misdragingen in de slachtofferrol te manoeuvreren.quote:
quote:Op zaterdag 14 februari 2009 00:17 schreef knowall het volgende:
[..]
Ah, weer zo'n antisemiet Israel-criticaster.
Even jouw eigen stokpaardje gebruiken: "ze zijn niet allemaal zo".quote:Op donderdag 12 februari 2009 22:46 schreef Yi-Long het volgende:
Joden zijn 'the chosen people', dus die kijken neer op alles wat niet joods is. Dat blijkt sowieso al uit de hele staat Israel, uit de recente verkiezingsuitslag daar, uit hun houding richting de palestijnen, etc etc etc.
(kolonisten zijn er trots op dat ze Jezus hebben vermoord...)
Dit topic gaat niet over moslims, maar goed, om even op jou te reageren :quote:Op zaterdag 14 februari 2009 16:48 schreef Mylene het volgende:
Antisemieten kronkelen weer eens over elkaar heen voor het hoogste woord hoe slecht de joden wel niet zijn.
Walgelijk.
Nuancering en relativeren gaat alleen op als het om moslims gaat.
Joden zijn niet altijd aanhanger van een religie. Wilders heeft het ook niet specifiek over 1 volk of over een ras. Zoals je wel weet wordt over het Jodendom vaak ook niet positief gesproken.quote:Op zaterdag 14 februari 2009 16:49 schreef Triggershot het volgende:
[..]
Dit topic gaat niet over moslims, maar goed, om even op jou te reageren :
Denk je dat Wilders nog op vrije voeten zat als je al zijn uitspraken vervangt met 'joden' en 'jodendom'?
De uitspraken van Wilders zijn conform de vergelijking : Voor de Joden pak je dan de Marokkanen, voor de joden de Islamieten en mijn vergelijking is gerechtvaardigd. Welke politicus in west europa praat over de joden/Joden zoals Wilders over de moslims en is nog op vrije voeten?quote:Op zaterdag 14 februari 2009 16:53 schreef rutger05 het volgende:
[..]
Joden zijn niet altijd aanhanger van een religie. Wilders heeft het ook niet specifiek over 1 volk of over een ras. Zoals je wel weet wordt over het Jodendom vaak ook niet positief gesproken.
quote:Op zaterdag 14 februari 2009 16:49 schreef Triggershot het volgende:
Dit topic gaat niet over moslims, maar goed, om even op jou te reageren :
Denk je dat Wilders nog op vrije voeten zat als je al zijn uitspraken vervangt met 'joden' en 'jodendom'?'homo's' en 'homoseksualiteit'?
Homo's worden in A'dam door Marokkanen in elkaar geslagen, bespuugd en uitgescholden ja. Ik snap dan ook niet hoe de Marokkanen de Joden van de WOII kunnen zijn zoals je de laatse tijd wel eens hoort.quote:
Misschien dat je je beter moet inlezen :quote:Op zaterdag 14 februari 2009 17:07 schreef Mylene het volgende:
[..]
Homo's worden in A'dam door Marokkanen in elkaar geslagen, bespuugd en uitgescholden ja. Ik snap dan ook niet hoe de Marokkanen de Joden van de WOII kunnen zijn zoals je de laatse tijd wel eens hoort.
Misschien moet je de kritieken op dat flut-onderzoek eens lezen.quote:Op zaterdag 14 februari 2009 17:09 schreef Triggershot het volgende:
[..]
Misschien dat je je beter moet inlezen :
http://www.nrc.nl/binnenl(...)omogeweld_autochtoon
Prima hoor, ik heb niets tegen wat balans, enige relevante ( lees : gewenste ) links die ik volgens jou moet lezen?quote:Op zaterdag 14 februari 2009 17:11 schreef knowall het volgende:
[..]
Misschien moet je de kritieken op dat flut-onderzoek eens lezen.
Was een topic over op FOK!. Kwam er o.a. op neer dat de volledige restcategorie tot autochtonen werd gerekend, men het percentage van de restcategorie niet wilde publiceren, allochtoon/autochtoon in werkelijkheid niet-blank/blank was en nog wat dingetjes.quote:Op zaterdag 14 februari 2009 17:13 schreef Triggershot het volgende:
[..]
Prima hoor, ik heb niets tegen wat balans, enige relevante ( lees : gewenste ) links die ik volgens jou moet lezen?
Ik zie graag een bron, een referentie tegemoet zodat ik de overgeleverde informatie zelf kan verifiëren.quote:Op zaterdag 14 februari 2009 17:23 schreef knowall het volgende:
[..]
Was een topic over op FOK!. Kwam er o.a. op neer dat de volledige restcategorie tot autochtonen werd gerekend, men het percentage van de restcategorie niet wilde publiceren, allochtoon/autochtoon in werkelijkheid niet-blank/blank was en nog wat dingetjes.
Conclusie : In 14% van de gevallen zeggen de slachtoffers dat het om allochtonen gaan :quote:Op zaterdag 14 februari 2009 17:31 schreef knowall het volgende:
http://www.minbzk.nl/aspx(...)gehomofoobgeweld.pdf
Leef jezelf uit.
convincing knowall, really.quote:Uit de registraties komt het beeld naar voren dat het veelal gaat om jeugdige verdachten en dat het aantal “overtuigingsdaders” een duidelijke minderheid vormt.
In 86% van de gevallen wordt een autochtoon als verdachte(n) aangewezen of wordt geen verdachte benoemd. In 21 van de 150 gevallen (14%) werd door het slachtoffer een allochtoon als dader aangewezen. Daarbij wordt aangetekend dat negen van de 21 incidenten zich voordeden in Amsterdam. Ook (homoseksuele) allochtonen zijn met enige regelmaat het slachtoffer van homofoob geweld. Daarbij zijn de verdachten veelal autochtoon.
Statistiek vs speculatie, right.quote:Op zaterdag 14 februari 2009 17:42 schreef knowall het volgende:
Ja, en lees nu m'n vorige posts nog eens. Als slechts in 50% van de gevallen de dader bekend was bij het slachtoffer (want daar is het onderzoek op gebouwd), dan is het al 28% van de gevallen.
Juist.quote:Op zaterdag 14 februari 2009 17:44 schreef Triggershot het volgende:
[..]
Statistiek Lies, damn lies, statistics vs speculatie logische interpretatie, right.
Joh, het zijn net mensen.quote:Maar goed, er zijn ook achterlijke joden op de wereld dus.
|
Forum Opties | |
---|---|
Forumhop: | |
Hop naar: |