Ze hebben voor jou een privé bus en privé vak in het stadion gereserveerd?quote:Op zaterdag 28 maart 2009 10:58 schreef Mascleta het volgende:
in me eentje in de bus naar Enschede, en dan in me eentje 3 uur in dat stadion zitten zonder bier en dan in me eentje ook weer terug met bus naar Breda
Dat volgens mij nog niet neequote:Op zaterdag 28 maart 2009 13:01 schreef Niox het volgende:
[..]
Ze hebben voor jou een privé bus en privé vak in het stadion gereserveerd?
Pannekoek?? die komen toch uit Amsterdam?quote:Op zaterdag 28 maart 2009 14:08 schreef Jasza het volgende:
Welke pannekoek haalt er dan ook alleen een kaartje voor zichzelf?
Dan nog, hoezo haal je niet voor je maten ook kaarten?quote:Op zaterdag 28 maart 2009 14:09 schreef Mascleta het volgende:
[..]
Pannekoek?? die komen toch uit Amsterdam?
Werd al jaren in Breda gebruikt hoorquote:Op zaterdag 28 maart 2009 14:09 schreef Mascleta het volgende:
[..]
Pannekoek?? die komen toch uit Amsterdam?
quote:Duel zonder publiek blijft gehandhaafd
De tuchtcommissie van het domme bondje houdt vast aan de 15.000 euro boete en wedstrijd zonder publiek. az thuis zal nog met publiek gespeeld worden, omdat de straf pas 3 weken na de uitspraak in werking treedt (hoe verrassend ), maar mogelijk wordt het duel tegen de graafschap zonder publiek afgewerkt.
Wel heeft NAC nog 4 dagen om in beroep te gaan. NAC doe dat!
Later meer!
quote:Op donderdag 2 april 2009 16:19 schreef Thieske het volgende:
[..]
Maar als het dan toch moet, til die wedstrijd dan naar volgend jaar. Is er wat meer spelingsruimte voor de verbouwing.
We doen niet mee aan de play offs. We winnen de beker.quote:Op donderdag 2 april 2009 16:49 schreef Proud2beDiepfries het volgende:
[..]
Ik kan je niet eens ongelijk geven. Zou een wedstrijd zonder publiek overigens ook voor de play-offs kunnen gelden? Ik neem aan dat NAC daar in mee doet en dan mis je op zich 'niets belangrijks' gezien ik niet verwacht dat NAC die laatste UEFA-plek op gaat eisen..
Och gut ja, daar zitten jullie samen met ons ook nog in. Twente-uit, als jullie daar weten te winnen verdienen jullie het ook om zonder play-offs te hoeven te spelen Europa in te gaan.quote:Op donderdag 2 april 2009 16:53 schreef Thieske het volgende:
[..]
We doen niet mee aan de play offs. We winnen de beker.
SPOILEROm spoilers te kunnen lezen moet je zijn ingelogd. Je moet je daarvoor eerst gratis Registreren. Ook kun je spoilers niet lezen als je een ban hebt.I'm a shooting star leaping through the sky like a tiger defying the laws of gravity
Farookh Bulsara (Freddie Mercury) 05/09/1946-24/11/1991
Hattrick: SC diepFries (1295088)
quote:Op donderdag 2 april 2009 16:57 schreef Proud2beDiepfries het volgende:
[..]
Och gut ja, daar zitten jullie samen met ons ook nog in. Twente-uit, als jullie daar weten te winnen verdienen jullie het ook om zonder play-offs te hoeven te spelen Europa in te gaan.Je spoiler is leuk bedacht, maar tegenwoordig is het niet mogelijk om een club die tweede wordt in de beker een UEFA ticket te geven.SPOILEROm spoilers te kunnen lezen moet je zijn ingelogd. Je moet je daarvoor eerst gratis Registreren. Ook kun je spoilers niet lezen als je een ban hebt.
nieuwe richtlijnen UEFA
Canon EOS 5D MkII | Canon 24-70 F/2.8 | | Canon 70-200 F/2.8 | Canon 580EX
-----
1500m: 5.55.4 | 3000m: 12:02:05 | 5km: 20:59 | 10km: 47:21 | Halve Marathon: 1:51:03 | Marathon: 4:09:57
-----
Was dat niet het geval indien de bekerwinnaar top4 eindigde? Of was het dan juist dat ook de nr5 geen play-offs meer hoefde te spelen? Ik zal me wel vergist hebben dan..quote:Op donderdag 2 april 2009 18:01 schreef Mascleta het volgende:
[..]
Je spoiler is leuk bedacht, maar tegenwoordig is het niet mogelijk om een club die tweede wordt in de beker een UEFA ticket te geven.
nieuwe richtlijnen UEFA
quote:Op donderdag 2 april 2009 23:33 schreef Thieske het volgende:
Over 2 seizoen zitten we op 230.000 plaatsen in het stadion.
[ afbeelding ]
![]()
quote:De gemeenteraad van Breda is vanavond unaniem akkoord gegaan met de investering in het Rat Verlegh Stadion. Daardoor kunnen gemeente en NAC deze zomer beginnen met de verbouwing van het stadion.
De gemeenteraad is in principe akkoord met een investering van 11,5 miljoen euro. Voor de eerste verbouwingen heeft de gemeenteraad het college van B en W toestemming gegeven om 5,2 miljoen euro uit te geven. Voor de tweede fase zal later geld beschikbaar worden gesteld.
De acht partijen in de raad toonden zich positief over de plannen zoals NAC die in nauwe samenwerking met de gemeente heeft ontwikkeld. De gemeente is eigenaar van het stadion, dat met name op het gebied van publieksvoorzieningen tekenen van veroudering toont. De toegang tot het stadion, de drink- en eetbalies, de toiletten en tal van andere voorzieningen zijn dringend aan modernisering toe. Daarnaast wordt het hoofdgebouw sterk verbeterd, zodat NAC sponsors in verschillende segmenten een betere hospitality kan bieden.
NAC is blij met het groene licht dat de gemeenteraad heeft gegeven. “Dat biedt ons de kans om financieel in het linkerrijtje te gaan spelen. Dat is een basisvoorwaarde om blijvend in de eredivisie te spelen”, zegt NAC-directeur Theo Mommers. “Wij kunnen nu concreter aan de slag om nieuwe sponsors aan ons te binden, want nu weten we precies waar we aan toe zijn. Maandagavond zullen wij de sponsors en de clubraad de invulling van de investeringen presenteren.” De invulling en de fasering van de reeks van projecten waaruit de ‘upgrading en uitbreiding’ van het Rat Verlegh Stadion zal vanaf die avond ook te vinden zijn op onze website.
Een ander onderwerp dat aan de orde kwam was de gebiedsontwikkeling rond het stadion. Daarvoor is een voorbereidingskrediet van 6 ton gevraagd. B en W kregen toestemming van een zeer ruime meerderheid van de raad om verder te gaan met de planontwikkeling. Alleen SP (4 zetels) en Leefbaar Breda (1 zetel) stemden tegen. Die ontwikkeling is van belang omdat met de opbrengsten NAC haar negatief eigen vermogen kan wegwerken. Verschillende fracties stelden voor de behandeling van het definitieve plan in juni wel kritische vragen in het vooruitzicht. Daarbij gaat het vooral om de gevolgen van de vestiging van een megasupermarkt bij NAC voor de voorzieningen in de wijken en om de ontwikkeling van kantoren bij NAC in verhouding tot de totale ontwikkeling van de kantorenmarkt in de stad Breda. Die discussie zal dus later volgen.
quote:
2-4 voor Robbie en zijn kornuitjesquote:Op zaterdag 4 april 2009 19:11 schreef Stofje het volgende:
Ik kan niks vinden, maar ik begrijp aan de reactie van Superheld dat het ze niet gelukt is?
2x geel valt idd niet aan te vechten.. (zie bijv. Väyrynen tegen Twente/Perez). Alleen tegen een directe rode kaart of schorsing op basis van videobeelden (achteraf) kun je in beroep.quote:Op zondag 5 april 2009 16:37 schreef IV_Xample het volgende:
[..] maar ja voor ons nog erger met 2 rode kaarten, weer schorsingen, maar misschien vallen ze nog aan te vechten...zeker die van gilissen, want luinge wist gewoon niet eens waarom tie floot en wie tie een kaart wilde geven...
dus ben benieuwd wat hier nog uit gaat komen...
daar heb ik ook zo om gelachen, kwas blij dat de commentator het wel eens was met me, ik irriteerde me er nl ook dood aanquote:Op zondag 5 april 2009 17:36 schreef Thieske het volgende:
Mooi commentaar trouwens op eredivisie live:
"De willem 2 supporters zingen nu: "Maaskant neem je rotzooi mee" maar de enige rotzooi vandaag op het veld speelde niet in het geel-zwart."
bsiderats.nlquote:NAC in beroep tegen vuurwerkstraf
NAC heeft besloten in beroep te gaan tegen de straf die de KNVB ons heeft opgelegd voor het afsteken van fakkels tegen Groningen.
De KNVB tuchtcommissie legde NAC het spelen van één wedstrijd zonder publiek op en een boete van 15000 euro. NAC heeft voldoende mogelijkheden gezien om kans te maken in het hoger beroep. Dat bekent in ieder geval dat we de thuiswedstrijd tegen De Graafschap mogen bijwonen. De kans bestaat dat we nu de eerste wedstrijd in de play-offs moeten missen, maar ja...we winnen toch de beker.
En hier een pdfje met de plannen:quote:DE VERBOUWING KAN BEGINNEN!
Jaren is er aan gewerkt, maar deze zomer kunnen we dan echt beginnen: de modernisering en uitbreiding van het Rat Verlegh Stadion. Met een totale investering van 11,5 miljoen euro gaat het stadion echt op alle gebieden vooruit. Want na dertien jaar intensief gebruik zijn er duidelijke sporen van slijtage, terwijl allerlei voorzieningen (toiletten!) niet meer van deze tijd zijn.
Met architect Pascal Grosfeld is een mooi plan gemaakt, dat bovendien nog eens miljoenen goedkoper uitvalt dan het plan waarmee indertijd van start is gegaan. Meest in het oog lopende verandering is dat de tribunes niet meer worden verhoogd, maar juist verlaagd. Door het veld anderhalve meter te verlagen, kunnen bij de overkapping van de grachten meer rijen stoeltjes worden toegevoegd, zodat we in 2010 met beheersbare kosten ons stadion naar circa 23.000 supporters kunnen uitbreiden. Overigens geldt voor alle investeringen: ze worden alleen gepleegd als NAC de zekerheid heeft dat de bijbehorende huurverhoging wordt terugverdiend.
Het verblijf zal ook aanmerkelijk plezieriger worden. En dat gebeurt deze zomer al. Er komen meer en snellere poortjes, die de wachttijd voor het betreden van het stadion aanmerkelijk zullen bekorten. Er komen nieuwe en meer toiletten. Er komen meer en snellere horeca-counters, waarbij ook het food-assortiment aanmerkelijk wordt uitgebreid. Kortom: het is goed toeven in het vernieuwde Rat Verlegh Stadion.
Het aantal plaatsen zal met de herinrichting van de zuidtribune (uitvak kleiner, meer staanplaatsen) in eerste instantie groeien naar circa 18.000. In de tweede fase gaan we naar zo’n 23.000 plaatsen als de grachten worden overkapt. En die overkapping zal dus verder gaan dan in de eerste plannen. De sfeer in het stadion zal daardoor weer groter worden, waardoor supporters en sponsors het unieke Avondje NAC nog intenser zullen beleven.
Voor de sponsors verandert er veel – en natuurlijk ten goede. Het hoofdgebouw wordt compleet gemoderniseerd. Natuurlijk is er veel aandacht besteed aan het creëren van ruimte voor meer sponsors. Vooral de bouw van een derde verdieping op het hoofdgebouw zal de ontvangst van de sponsors uit het kleinbedrijf, de zzp’ers en het hoger kader uit het bedrijfsleven en van instellingen zorgen voor een nieuwe dimensie.
NAC is met bijna 500 sponsors al het grootste zakelijke platform van Zuidwest-Nederland. Met de groei zal de positie worden verstevigd, wat goed is voor de economische infrastuctuur in de regio. Immers, waar bedrijven elkaar ontmoeten, kunnen ze elkaar ook versterken.
Goed is om nog eens vast te stellen, net als alle fracties in de gemeenteraad dat hebben gedaan, dat er géén miljoenen van de gemeenschap naar NAC gaan. De gemeente Breda leent geld op de kapitaalmarkt en verrekent de kosten, inclusief een toeslag, door in de huur aan NAC. Er is dus een gezonde verhouding tussen de gemeente en NAC en die gaat terecht niet ten koste van speeltuinen of scholen.
De toekomst ziet er zo goed uit. Het Rat Verlegh Stadion wordt meer nog dan nu een voetbaltempel, zegt architect Pascal Grosfeld. Als gebouw moet het stadion een Icoon voor Breda worden. Grosfeld heeft het idee van de voetbaltempel doorvertaald in zijn visie: “Een Romeinse tempel kenmerkt zich als een colonnade rond het gebouw. De zuilenrijen zorgen voor een geleidelijke overgang van buiten naar binnen. De nieuwe huid rondom het NAC-stadion wordt gevormd door een rij kolommen, de colonnade. Deze kolommen definiëren het contour van het stadion en maken tegelijkertijd deze ‘tussenruimte’ onderdeel van het plein. Het benaderen van het stadion krijgt een nieuwe dimensie: het binnentreden in de voetbaltempel van NAC: het betreden van het allerheiligste”.
In zijn woorden: Het Rat Verlegh Stadion wordt een Icoon voor de Stad!
Fase 01 (zomer 2009)
- uitbreiding toiletten met vijf nieuwe toilethuizen,
- aparte toiletten voor dames en kids,
- uitbreiding horecacounters eretribune, hoofdtribune, Vak G,
- nieuwe toegangsautorisatie,
- uitbreiding staanplaatsen Vak G,
- aanpassing uitvak,
- Vak I voortaan voor NAC-supporters,
- aanpassing tribuneverwarming,
- inpandige aanpassing hoofdgebouw,
- nieuwe Cordial Lounge,
- nieuw stoelenplan hoofdtribune,
- introductie Brabantse Ondernemers Sociëteit,
- Verplaatsing perstribune.
Totaal aantal plaatsen: 18.000 (nu: 17.254)
Aantal business seats: 2.344 (nu: 1505)
Fase 02 (zomer 2010)
- uitbreiding hoofdgebouw met 3e verdieping,
- verlaging van het veld,
- grachtoverkapping B-side/Ere/Vak G,
- aanpassing tribunedak en akoestiek,
- aanpassing veldverlichting/veldverwarming,
- verplaatsing tv-camerapositie,
- verplaatsing tv-compound.
Totaal aantal plaatsen: 23.000 (nu 17.254)
Aantal business seats: 2.780 (nu 1.505)
Zie voor een compleet overzicht van de upgrading en uitbreiding van het Rat Verlegh Stadion de brochure hieronder.
Ik kom er nooit langs, want ik woon in Zeeland, maar ik heb gehoord dat het sinds afgelopen weekend is.quote:Op woensdag 8 april 2009 17:48 schreef IV_Xample het volgende:
zeg zeg wie houdt het viaduct bij op de a27? want het is beklad door een stel onnozelen
ik kom er dagelijks langs en het viel mij ineens vandaag op (weet niet hoelang het al is), dat er ipv parel van het zuiden, iemand heeft getracht fabel van het zuiden er van te maken
het is heiligschennis zou ik zeggen
Is bekend, komt goed.quote:Op woensdag 8 april 2009 17:48 schreef IV_Xample het volgende:
zeg zeg wie houdt het viaduct bij op de a27? want het is beklad door een stel onnozelen
ik kom er dagelijks langs en het viel mij ineens vandaag op (weet niet hoelang het al is), dat er ipv parel van het zuiden, iemand heeft getracht fabel van het zuiden er van te maken
het is heiligschennis zou ik zeggen
| Forum Opties | |
|---|---|
| Forumhop: | |
| Hop naar: | |