Er staat duidelijk dat je online alleen nog saldo op kunt laden.quote:Op woensdag 11 februari 2009 21:43 schreef macca728 het volgende:
[..]
graag bron waar ik mijn abonnement kan kopen online
tuurlijk Snowgoon, lekker voordelig.quote:Op woensdag 11 februari 2009 21:44 schreef snowgoon het volgende:
Doe je al aan sparen Macca?
http://www.retsparen.nl/pages/sparen.aspx
Kun je niet lezen ofzo?quote:Op woensdag 11 februari 2009 21:47 schreef macca728 het volgende:
[..]
tuurlijk Snowgoon, lekker voordelig.
Ik reis elke dag en ik heb al 900 punten. Ik heb nog 1,5 maand voor de resterende 9100 punten.
https://www.ov-chipkaart.(...)phalen/ophaalpunten/
zo 9 verkooppunten en ik kan mijn abonnement voor Rotterdam ook ophalen in de bus van Connexxion bij Amsterdam.
Leuke site man, echt leuk
Kom nou eens met een bron waaruit blijkt dat je bij de NS moet in en uit checken als je overstapt.quote:Op woensdag 11 februari 2009 21:49 schreef macca728 het volgende:
https://www.ov-chipkaart.nl/algemeen/productvoorwaarden/
hier weer een link voor je SNowgoon, dagkaarten.
Te laden op de persoonlijke en anonieme OV-chipkaart ( a 7,50)
Je mist weer de punchline hequote:Op woensdag 11 februari 2009 21:50 schreef snowgoon het volgende:
[..]
Kun je niet lezen ofzo?
Staat toch duidelijk onderscheid tussen regio amsterdam en rotterdam.
Toeristen konden toch makkelijk dagkaarten kopen.quote:Op woensdag 11 februari 2009 21:49 schreef macca728 het volgende:
https://www.ov-chipkaart.nl/algemeen/productvoorwaarden/
hier weer een link voor je SNowgoon, dagkaarten.
Te laden op de persoonlijke en anonieme OV-chipkaart ( a 7,50)
Achgossie...quote:Op woensdag 11 februari 2009 21:53 schreef macca728 het volgende:
[..]
Je mist weer de punchline he
Waar zijn je tientallen verkooppunten
Ik kan dus in Rotterdam op liefst 7 plaatsen mijn abonnement kopen, wow
Je loopt gewoon te zieken he. Je wilt het gewoon niet snappen en ziet overal nadelen. De voordelen negeer je compleet, alleen maar zeiken over dingen die niet snapt of die niet wilt snappen.quote:Op woensdag 11 februari 2009 21:54 schreef macca728 het volgende:
[..]
Toeristen konden toch makkelijk dagkaarten kopen.
Betaalde jij ook 7,50 extra voor je dagkaart in Londen
Nu nog een bron waaruit blijkt dat je bij overstappen van trein naar trein ook moet in en uit checken.quote:Op woensdag 11 februari 2009 21:57 schreef macca728 het volgende:
http://www.ns.nl/cs/Satel(...)/zo-ziet-kaart-eruit
Nee ik reageer op jou. Oh dit is voordeel voor de incidentele reiziger.quote:Op woensdag 11 februari 2009 21:57 schreef snowgoon het volgende:
[..]
Je loopt gewoon te zieken he. Je wilt het gewoon niet snappen en ziet overal nadelen. De voordelen negeer je compleet, alleen maar zeiken over dingen die niet snapt of die niet wilt snappen.
Als je bewust dingen verkeerd gaat lezen dan staan er inderdaad veel fouten.quote:Op woensdag 11 februari 2009 21:58 schreef macca728 het volgende:
[..]
Nee ik reageer op jou. Oh dit is voordeel voor de incidentele reiziger.
Los van het feit dat er geen hout van klopt van die OV chipkaart site
Als Rotterdam al uitgetest is, waarom wordt de strippenkaart dan nog in de Rotterdamse bus en tram geaccepteerd?quote:Op woensdag 11 februari 2009 21:59 schreef macca728 het volgende:
Tussen juni 2006 en augustus 2008 hebben wij de OV-chipkaart intensief getest in de regio Rotterdam. De vele dingen die we daarvan hebben geleerd, worden in vervolgtesten in praktijk gebracht
Oh dus ze zijn nu klaar met testen in Rotterdam?
Nee snowgoon de vervolgtesten zijn nu ergens anders
Nee ik citeer een zeer betrouwbare bronquote:Op woensdag 11 februari 2009 22:00 schreef snowgoon het volgende:
[..]
Als je bewust dingen verkeerd gaat lezen dan staan er inderdaad veel fouten.
Als je normaal begrijpend kunt lezen en goed (dus niet selectief) onthoud wat er staat, is die site prima.
De incidentele reiziger (toerist) hoeft geen anoniem of persoonlijke kaart (a 7,50) te kopen om een dagkaart te kunnen gebruiken. Als je nog steeds denkt dat dat het geval is, wil je het echt niet snappen en dan loop je bewust de discussie te saboteren.
http://www.ns.nl/cs/Satel(...)/zo-ziet-kaart-eruitquote:Op woensdag 11 februari 2009 22:02 schreef snowgoon het volgende:
[..]
Als Rotterdam al uitgetest is, waarom wordt de strippenkaart dan nog in de Rotterdamse bus en tram geaccepteerd?
En nog steeds geen bron waaruit blijkt dat je uit en in moet checken als je van trein wisselt...
http://www.ret.nl/service(...)-2-3-dagenkaart.aspxquote:Op woensdag 11 februari 2009 22:02 schreef macca728 het volgende:
[..]
Nee ik citeer een zeer betrouwbare bron
Ja ik weet ook beter, maar geef het even door aan de OV chipkaartsite. Die citeer jij namelijk om je gelijk te halen
Dus geen persoonlijke of anonieme kaart nodig.quote:• RET 1 dag: te laden op alle OV-chipkaarten (persoonlijk en anoniem). Te kopen op een wegwerp OV-chipkaart.
Daar staat nergens dat je tijdens overstappen uit en in moet checken.quote:Op woensdag 11 februari 2009 22:03 schreef macca728 het volgende:
[..]
http://www.ns.nl/cs/Satel(...)/zo-ziet-kaart-eruit
Dat staat er helemaal niet!quote:Op woensdag 11 februari 2009 22:06 schreef macca728 het volgende:
Check in: aan het begin van uw reis houdt u uw OV-chipkaart tegen het scherm van een poortje of losse kaartlezer, die u herkent aan het OV- chipkaart logo. Daarna gaat het poortje open of geeft de kaartlezer een bevestigingssignaal. Reizen: gewoon, zoals u gewend bent Check uit: aan het eind van uw reis houdt u opnieuw uw OV-chipkaart opnieuw voor de kaartlezer.
Voor de NS is reizen een enkele reis.
Als er poortjes c.q zuilen komen bij elk perron, wat in Rotterdam het geval was tijdens de test is dit ook logisch.
Dan kan je niet meer overstappen zonder IN en UIT te checken
Uiteindelijk heeft de site van de vervoerder gelijk. Dat had je ook kunnen opmaken uit het feit dat de OV chipkaart regelmatig voor meer informatie verwijst naar de site van de vervoerder. Maar ik kan me voorstellen dat dat voor jou moeilijk te begrijpen is.quote:Op woensdag 11 februari 2009 22:08 schreef macca728 het volgende:
ja lieve Snowgoon iik kan ook citeren
RET 2 en 3 dagen: te laden op de persoonlijke en anonieme OV-chipkaart
OV chipkaart site en RET site spreken elkaar toch tegen dan
Waar staat dat je gewoon mag overstappen.quote:Op woensdag 11 februari 2009 22:07 schreef snowgoon het volgende:
[..]
Daar staat nergens dat je tijdens overstappen uit en in moet checken.
Oh dus alle informatie die op de OV chipkaart site staat moet ik dus dubbel checken bij de site van de vervoerder ?quote:Op woensdag 11 februari 2009 22:10 schreef snowgoon het volgende:
[..]
Uiteindelijk heeft de site van de vervoerder gelijk. Dat had je ook kunnen opmaken uit het feit dat de OV chipkaart regelmatig voor meer informatie verwijst naar de site van de vervoerder. Maar ik kan me voorstellen dat dat voor jou moeilijk te begrijpen is.
Forum Opties | |
---|---|
Forumhop: | |
Hop naar: |