quote:Op donderdag 12 februari 2009 16:24 schreef MPG het volgende:
Je bedoelt dat je in een trein stapt, tegenover een knappe jongedame gaat zitten, een gesprekje aanknoopt en thuiskomt met een telefoonnummer, een MSN adres en een date voor komende zaterdagproces-verbaal wegens aanranding
quote:
quote:Op donderdag 12 februari 2009 16:22 schreef DaMart het volgende:
Nou ja, dan rest mij niets anders dan me naar de trein te begeven. En terwijl het landschap aan me voorbijtrekt aan de andere kant van de ruit, zucht ik eens diep, haal sniffend mijn neus op en denk weemoedig aan datgene wat ik vandaag gemist heb.Wat heb je gemist?SPOILEROm spoilers te kunnen lezen moet je zijn ingelogd. Je moet je daarvoor eerst gratis Registreren. Ook kun je spoilers niet lezen als je een ban hebt.quote:
En ze leefde nog lang en... Nou gewoon met ups en downs.
whehehequote:
ik ben zaterdag al bezetquote:Op donderdag 12 februari 2009 16:24 schreef MPG het volgende:
[..]
Je bedoelt dat je in een trein stapt, tegenover een knappe jongedame gaat zitten, een gesprekje aanknoopt en thuiskomt met een telefoonnummer, een MSN adres en een date voor komende zaterdag.
PWNquote:Op donderdag 12 februari 2009 16:40 schreef DaMart het volgende:
[..]
ik ben zaterdag al bezet.
Handig van prorail, een trage goederentrein voor mijn trein uit sturen, zodat ik vertraging krijg.
quote:Op donderdag 12 februari 2009 16:46 schreef Klonk het volgende:
whehehe, net belletjestrekkers aan de deur (moet kunnen, kattekwaad enzo), gaat er eentje plat op de bek in z´n haast om weg te rennen
toch maar ff gevraagd of alles in orde is
| Forum Opties | |
|---|---|
| Forumhop: | |
| Hop naar: | |