Misschien dat je het gemist had, -dat kan iedereen gebeuren- maar ik kon het niet laten om je even de volgende informatie te geven.quote:Op dinsdag 10 februari 2009 23:10 schreef DrWolffenstein het volgende:
[..]
De Britse regering bestrijdt alle vormen van extremisme. De regering verhindert iedereen die extremisme, haat en gewelddadige boodschappen verspreidt in onze gemeenschappen, de toegang tot ons land.
Nou, geloofwaardig allemaal.
Het maakt natuurlijk voor de demonstranten verder weinig uit, die kwamen waarschijnlijk niet van buiten de UK.quote:[..] een recente verscherping [..] sinds oktober [..] bron
quote:[..] een recente verscherping [..] sinds oktober [..] bron
Men heeft sinds oktober een wet waarmee extremisten minder makkelijk het land inkomen (zie post hierboven). Ze kunnen zich natuurlijk wel op een normale manier verdedigen via een rechter, maar Wilders heeft het -blijkens zijn verleden- niet zo op het idee van een rechtsstaat. Ook hier weer, gaat hij liever de confrontatie aan dan het op een normale manier op te lossen. Waarschijnlijk zal hij aan de douane nog even vragen of alsjeblieft de handboeien om mogen, waarna hij zich uitgebreid zal laten fotograferen. Alles voor het pluche.quote:Op woensdag 11 februari 2009 12:18 schreef EchtGaaf het volgende:
Te gek voor woorden dat Wilders GB niet in mag.
Ja, dat is leuk, dat EU en Schengen e.d., maar Engeland ligt niet echt op 1 lijn met Europa.quote:Op woensdag 11 februari 2009 20:18 schreef Picchia het volgende:
Nou ja, het grappige is dat dit eigenlijk alleen maar in de UK kon gebeuren, omdat zij niet meedoen aan het vrije verkeer van personen. Maar het gaat natuurlijk wel tegen de geest van de EU in, die juist bedoelt is om conflicten tussen Europese lidstaten te voorkomen.
´Veroordeeld´ is niet een criterium om wel of niet geweigerd te worden, lijkt me zo. Tenminste, in de EU bestaat er ook zo´n extremistenlijst, wat ervoor zorgt dat mensen geen bankrekening meer kunnen hebben -en dat soort nare dingen-, en daar heb je echt geen veroordeling voor nodig. Gewoon ´verdacht´ is genoeg. Als je erop komt, heb je wel pech, want dan moet je het op Europees niveau uitvechten. Wat voor de gemiddelde burger natuurlijk achterlijk duur is.quote:Op woensdag 11 februari 2009 20:37 schreef Picchia het volgende:
Ik wilde controleren of ik het mis had. Maar nu twijfel ik een beetje, maar als ik het mis heb, dan betekent dat, dat Wilders gewoon toegelaten moet worden, aangezien hij nooit veroordeeld is en hun stellingsname dus juridisch gezien nergens op is berust.
Neujquote:Op woensdag 11 februari 2009 20:40 schreef Yildiz het volgende:
[..]
´Veroordeeld´ is niet een criterium om wel of niet geweigerd te worden, lijkt me zo. Tenminste, in de EU bestaat er ook zo´n extremistenlijst, wat ervoor zorgt dat mensen geen bankrekening meer kunnen hebben -en dat soort nare dingen-, en daar heb je echt geen veroordeling voor nodig. Gewoon ´verdacht´ is genoeg. Als je erop komt, heb je wel pech, want dan moet je het op Europees niveau uitvechten. Wat voor de gemiddelde burger natuurlijk achterlijk duur is.
Een verdenking voldoet echt niet.quote:De richtlijn geeft immers aan dat de maatregelen van openbare orde of van openbare veiligheid uitsluitend moeten berusten op het persoonlijke gedrag van de betrokkene, zodat het bestaan van strafrechtelijke veroordelingen deze maatregelen niet automatisch kan rechtvaardigen. Het Hof heeft altijd beklemtoond dat de exceptie van openbare orde een afwijking van het fundamentele beginsel van het vrije verkeer van personen vormt, die strikt moet worden opgevat: een nationale instantie kan slechts een beroep doen op het begrip openbare orde in geval van een werkelijke en genoegzaam ernstige bedreiging die een fundamenteel belang van de samenleving aantast.
bron: MinBuZa
Dus als ik het niet eens ben met je, ben ik niet fatsoenlijk. Dat we het even weten.quote:Op woensdag 11 februari 2009 00:23 schreef DrWolffenstein het volgende:
[..]
Hoezo, wou je ontkennen dat die genocidiale imperialistische ideologie een probleem is? Individuele moslims kunnen best aardige mensen, maar de islam als beweging is een zeer groot probleem. Dat zal ieder fatsoenlijk mens met mij eens zijn.
Dit ongeveer dus. Het is op zich al verspilling van moeite en opslagruimte om Wilders zichzelf nog eens te laten herhalen voor de camera, want zelfs Fitna was een soort van "The Least Worst of..."-Powerpoint-presentatie maar goed als ze dat willen moet ie de ruimte krijgen denk ik.quote:Op dinsdag 10 februari 2009 16:49 schreef Iblis het volgende:
Op zich vind ik het al verbazingwekkend dat iemand Wilders uit wil nodigen, want ik vermoed niet dat hij in het Engels wel iets zinnigs of constructiefs zegt. Maar dat iemand dreigt 10 duizend mensen te mobiliseren, en dat vervolgens hem de toegang tot het land ontzegd wordt is natuurlijk bespottelijk.
Leuk en aardig, maar dat strookt niet met het werkelijke geëtter rondom José Maria Sison.quote:Op woensdag 11 februari 2009 20:45 schreef Picchia het volgende:
[..]
Neuj
[..]
Een verdenking voldoet echt niet.
Ok, verdacht van moord, dat is wat anders, dat weet ik ook wel, maar hij is niet veroordeeld.quote:[..] José María Sison bezorgt de VS en de Filippijnen al decennia hoofdpijn. Sinds vorig jaar probeert het landelijk parket in Rotterdam hem achter de tralies te krijgen wegens het doen plegen van twee moorden in de Filippijnen op afvallige leden van zijn partij. Hoewel het parket erkent dat Sison niet in de Filippijnen was tijdens die moorden en ook de feitelijke daders niet heeft gesproken, acht het hem strafbaar door zijn leidende rol in de beweging. Hij zou ‘functioneel dader’ zijn. De Nationale Recherche deed met Amerikaanse en Filippijnse steun uitgebreid onderzoek op de Filippijnen. Sison staat vanaf 2002 op de VN- en EU-terreurlijst. Daarop werd zijn bankrekening geblokkeerd. Volgens het EU-Gerecht van eerste aanleg in 2007 is vermelding op de EU-lijst ten onrechte. De Raad van Ministers handhaaft hem echter op de lijst. Sison is in Nederland asiel geweigerd, maar hij wordt gedoogd omdat hij niet uitzetbaar is.
Wat ik zeggen wil is dat er in de EU geen veroordeling nodig is om op die lijst te komen. Ik neem daarom aan dat Engeland, met zijn eigen lijsten, waarschijnlijk ook geen veroordeling nodig heeft om iemand te weigeren. En zeer waarschijnlijk is die lijst in GB weer net even wat ´lager´ dan die lijst waar het bij Sison over gaat, maar toch.quote:Op woensdag 11 februari 2009 20:55 schreef Picchia het volgende:
Je hebt het nu over iets heel anders. Wilders is een EU-burger en staat niet op enige terreurlijst van de EU of iets.
Eh, de UK heeft op dezelfde basis toegang geweigerd aan moslims en zelfs aan een extremistische jood, dus men past dus deze regel gewoon consequent toe. Ik zie eigenlijk niet wat daar mis aan is en ik zag ook geen verontwaardigde reacties hier toen moslims werden geweigerd De regering van de UK is blijkbaar wel bereid om Wilders' gedachtengoed als ongewenst te bestempelen net als dat van haat predikende imams. Ik ben daar wel blij mee als ingezetene van de UK eigenlijk, laat ze maar lekker in hun eigen land hun verwerpelijke gedachtengoed rondblaten maar niet bij ons, dat geldt voor imams en Wilders.quote:Op woensdag 11 februari 2009 21:24 schreef Picchia het volgende:
En als hij geweigerd wordt omdat ze bang zijn voor demonstraties van personen, Moslims in het specifiek, dan neemt het Verenigd Koninkrijk ongefundeerde vrijheid inperkende maatregelen om Moslims te behagen. Dat is buigen voor de Islam. Al worden personen in andere situaties ook worden geweigerd om niets, zoals je betoogd, dan is er in dit specifieke geval nog steeds sprake van buigen voor de Islam.
Welnee gozer.quote:Op dinsdag 10 februari 2009 16:48 schreef Megumi het volgende:
[..]
Wilders is net zo intolerant als die zelfde moslims.
quote:Op dinsdag 10 februari 2009 19:16 schreef FeestNummer het volgende:
Nederland wordt internationaal langzamerhand gezien als een van de meest gevaarlijke bolwerken van extreem-rechts, met Geert Wilders als een soort reincarnatie van Adolf Hitler. In die zin is het niet verwonderlijk dat steeds meer landen hem als ongewenste bezoeker zullen weigeren.
Wel vreemd trouwens dat het CDA en VVD een extremist als Wilders voortdurend de hand boven het hoofd houden. Het doet wel eens vermoeden dat ze op een extreem-rechtse regering uit zijn.
Jij suggereert dat deze personen naar GB gereisd zijn om aan die betoging deel te nemen, en dat de Britse regering ze toch toegelaten heeft?quote:Op dinsdag 10 februari 2009 23:10 schreef DrWolffenstein het volgende:
[..]
[ afbeelding ]
De Britse regering bestrijdt alle vormen van extremisme. De regering verhindert iedereen die extremisme, haat en gewelddadige boodschappen verspreidt in onze gemeenschappen, de toegang tot ons land.
[ afbeelding ]
De Britse regering bestrijdt alle vormen van extremisme. De regering verhindert iedereen die extremisme, haat en gewelddadige boodschappen verspreidt in onze gemeenschappen, de toegang tot ons land.
[ afbeelding ]
De Britse regering bestrijdt alle vormen van extremisme. De regering verhindert iedereen die extremisme, haat en gewelddadige boodschappen verspreidt in onze gemeenschappen, de toegang tot ons land.
[ afbeelding ]
De Britse regering bestrijdt alle vormen van extremisme. De regering verhindert iedereen die extremisme, haat en gewelddadige boodschappen verspreidt in onze gemeenschappen, de toegang tot ons land.
Nou, geloofwaardig allemaal.
Zou hij dat dan niet beter op een normalere manier kunnen brengen in plaats van termen als ´ik lust die hoofddoekjes rauw!´ en dat soort dingen...?quote:Op woensdag 11 februari 2009 22:14 schreef detlevico het volgende:
[..]
Welnee gozer.
Wilders waarschuwt ons voor die intolerante moslims.
En hij heeft nog gelijk ook!!
Dat zie de UK dus duidelijk anders.quote:Op woensdag 11 februari 2009 22:14 schreef detlevico het volgende:
Welnee gozer.
Wilders waarschuwt ons voor die intolerante moslims.
En hij heeft nog gelijk ook!!
|
Forum Opties | |
---|---|
Forumhop: | |
Hop naar: |