Als voor 'goede tv' de maatstaf is hoeveel mensen er naar kijken en van genieten, dan ja...quote:Op zondag 22 maart 2009 11:21 schreef jimjim1983 het volgende:
[..]
alsof 'carlo & irene' verder wel goede programma's maken?
dat is het dan ook nietquote:Op zondag 22 maart 2009 11:40 schreef scanman01 het volgende:
[..]
Als voor 'goede tv' de maatstaf is hoeveel mensen er naar kijken en van genieten, dan ja...
'Goed' is misschien niet de juiste term inderdaad. Maar het heeft zeer zeker bestaansrecht aangezien er zoveel mensen naar kijken. Ik zap ook meteen over zodra Jan smit, Frans Bauer of Marianne Weber op de radio is, maar ze scoren wel enorm. En wie bepaalt wat 'goede tv' is? TV maak je volgens mij voor de kijkers en als er dan inderdaad veel mensen kijken, heb je het goed gedaan. Zo zie ik het.quote:Op zondag 22 maart 2009 11:41 schreef jimjim1983 het volgende:
[..]
dat is het dan ook nietdan is hart van nederland ook goede tv.
Truequote:Op zondag 22 maart 2009 11:48 schreef scanman01 het volgende:
[..]
'Goed' is misschien niet de juiste term inderdaad. Maar het heeft zeer zeker bestaansrecht aangezien er zoveel mensen naar kijken. Ik zap ook meteen over zodra Jan smit, Frans Bauer of Marianne Weber op de radio is, maar ze scoren wel enorm. En wie bepaalt wat 'goede tv' is? TV maak je volgens mij voor de kijkers en als er dan inderdaad veel mensen kijken, heb je het goed gedaan. Zo zie ik het.
als ik iets goed vind dan noem ik het goed, als ik iets slecht vind dan noem ik het slecht. zo zie ik hetquote:Op zondag 22 maart 2009 11:48 schreef scanman01 het volgende:
[..]
'Goed' is misschien niet de juiste term inderdaad. Maar het heeft zeer zeker bestaansrecht aangezien er zoveel mensen naar kijken. Ik zap ook meteen over zodra Jan smit, Frans Bauer of Marianne Weber op de radio is, maar ze scoren wel enorm. En wie bepaalt wat 'goede tv' is? TV maak je volgens mij voor de kijkers en als er dan inderdaad veel mensen kijken, heb je het goed gedaan. Zo zie ik het.
Amenquote:Op zondag 22 maart 2009 11:52 schreef jimjim1983 het volgende:
[..]
als ik iets goed vind dan noem ik het goed, als ik iets slecht vind dan noem ik het slecht. zo zie ik hetwat een heleboel mensen doen daar heb ik geen boodschap aan, want een heleboel mensen zijn dom
Dat klopt inderdaad. Vandaar ook dat Jan Smit, Frans Bauer enz enz zo goed scoren. Maar om nou programma's voor een paar intellectuelen te gaan maken. Dan krijgen we bij wijze van spreken de hele avond vpro programma's op tv.quote:Op zondag 22 maart 2009 11:52 schreef jimjim1983 het volgende:
[..]
als ik iets goed vind dan noem ik het goed, als ik iets slecht vind dan noem ik het slecht. zo zie ik hetwat een heleboel mensen doen daar heb ik geen boodschap aan, want een heleboel mensen zijn dom
zo he, precies 1,78 milj kijkers?quote:Op zaterdag 21 maart 2009 08:39 schreef RaymanNL het volgende:
Trouwens, 1,78 milj kijkers, best bekeken programma van de dag, en ik heb het ze ook zeker gegund, er heeft zo veel werk ingezeten.
En toch heb je gekekenquote:Op zondag 22 maart 2009 14:22 schreef Natalie het volgende:
Vreselijk.....
Alsof Live & Cooking al niet erg genoeg was.
Je maakt een grapje? Als hij alleen al iets zegt weet je meteen dat het Marc Marie is. Die stem doet hij perfect.quote:Op zondag 22 maart 2009 22:05 schreef Tomatenboer het volgende:
Maar Kim Holland en Marc-Marie Huijbregts zijn juist weer erg slecht neergezet, als ze het er niet bij hadden gezegd had ik niet geweten wie er gepersifleerd werd.
tot zover de maarten van rossem van fok ....................quote:Op zaterdag 21 maart 2009 09:21 schreef Paul het volgende:
Als je bananesplit, dik voor mekaar show of dit helemaal geweldig vind, dan ben je volgens mij gewoon erg snel tevreden en heb je weinig nodig om te kunnen lachen ofzo
Nee hoor maar het niveau humor is gewoon zo laag/zwak whateverquote:Op maandag 23 maart 2009 12:52 schreef djstoffel het volgende:
[..]
tot zover de maarten van rossem van fok ....................
Jij voelt je waarschijnlijk te intelllectueel om hier om te mogen lachen of je bent gewoon een zuur en naargeestig mannetje. Denk een combinatie van beide..........
.
Je bedoelt telekids?quote:Op maandag 23 maart 2009 12:57 schreef Paul het volgende:
Nee hoor maar het niveau humor is gewoon zo laag/zwak whatever
Carlo en Irene kunnen gewoon beter als je kijkt naar vroeger vind ik
Inderdaad.quote:Op woensdag 18 maart 2009 12:52 schreef NatteBever het volgende:
[..]
Het is juist de chemie tussen hun beide wat het sterk maakt, Irene is een fantastische 'aangever' voor Carlo, en die wisselwerking is heel goed. Dat Irene mindere persiflages uitvoerd maakt het programma niet meteen een flop, dit gaat gigantisch scoren juist!
ach, bij dat soort programma´s moet je gewoon even je verstand uitschakelen en niet teveel willen eisen of verwachten.quote:Op maandag 23 maart 2009 12:57 schreef Paul het volgende:
[..]
Nee hoor maar het niveau humor is gewoon zo laag/zwak whatever
Carlo en Irene kunnen gewoon beter als je kijkt naar vroeger vind ik
Hetzelfde met Andre van Duin die kan ook veel grappiger zijn
Dat deed je vroeger ook, daarom lijken programma's van vroeger leuker ... maar dat zijn ze niet.quote:Op maandag 23 maart 2009 13:43 schreef djstoffel het volgende:
[..]
ach, bij dat soort programma´s moet je gewoon even je verstand uitschakelen en niet teveel willen eisen of verwachten.
Het was ook zo ongeveer non stop grappen, dus dat er dan ook een flink aantal tussen zitten die niet werken lijkt me niet zo vreemd.quote:Op dinsdag 24 maart 2009 07:26 schreef Maartel het volgende:
Pretentieloos is niet slecht, maar zelfs al schakel je al je verstand uit, dan vind je nog niet automatisch alles grappig.. er zijn tig gemakkelijke 'flauwe' series en films waar ik dubbel om kan liggen.. De TV-Kantine vond ik best aardig, maar sommige grappen vond ik gewoon onleuk.. da's heus niet omdat ze niet 'intelligent' genoeg waren.
Breukhoven neem ik aanquote:Op woensdag 25 maart 2009 18:58 schreef Haaibaaike het volgende:
Welke Hans?
Forum Opties | |
---|---|
Forumhop: | |
Hop naar: |