Oeh, in dat geval......quote:Op maandag 9 februari 2009 10:46 schreef DeLiedje het volgende:Dank jullie!
Floortje vindt m ook leuk:
[ afbeelding ]
Ik vond het ook echt erg leuk om te maken...
DeLiedje ziet toekomst als Mei Tai maker
wat is hij tof gewordenquote:Op maandag 9 februari 2009 10:28 schreef DeLiedje het volgende:
[..]
Zucht... Doe er mij zo eentje...
Foto's!!
Een echte meisjes Mei Tai, met roze en een kanten randje![]()
![]()
[ afbeelding ]
Binnenkant (of andere kant) is roze geruit:
[ afbeelding ]
Actiefoto in de magnetron
[ afbeelding ]
ikke niet. selene slaapt 's nachts prima in haar eigen bedje hoor. overdag niet zo, maar dat heeft weinig met de draagdoek te makenquote:Op maandag 9 februari 2009 09:47 schreef chauchat het volgende:
Ik heb gelezen dat draagdoeken een heel negatief effect hebben op de mate waarin je kindje went aan het (alleen) in bed slapen. Het kind wordt in de doek teveel gekoesterd, zeg maar. Merken jullie daar ook wat van?
Heb ik en ik vind -em heerlijk. Zacht, luchtig en blijft erg goed zitten ook.quote:Op maandag 9 februari 2009 12:39 schreef cattie het volgende:
DeLiedje, die is super!
Webkim, die indio ziet er niet uit als een tulpe. Die actiefoto's van de vogel vind ik wel mooi!![]()
Heb jij ook een indio zijde? Wat vind je daarvan?
quote:Op maandag 9 februari 2009 20:53 schreef Webkim het volgende:
Die eBayverkoper zit er echt wel naast.
Dít is Indio Tulpe
[ afbeelding ]
Ik weet niet wat voor sondevoedingspomp je hebt!quote:_Ingrid_ scheef het volgende:
Nou helaas moet Tyler continu sondevoeding blijven houden. Dus helaas kan ik hem niet in de doek dragen. Erg jammer, ook omdat het een cadeautje was van Noli en husb.
Aanvulling op mezelf:quote:t_igger schreef het volgende:
Ik weet niet wat voor sondevoedingspomp je hebt!
Maar er zijn pompen waar een tas bij zit waar de pomp helemaal in kan! Dan zou je Tyler wel kunnen dragen. Of het handig is weet ik niet, met een "schoudertas" & kind in de doek!
* t_igger zoekt ff naar de pomp die hij bedoeld*
Is al bekend hoelang hij dat moet hebben? Ik heb Ive tot een half jaar in een rekbare draagdoek gehad, dus dan heb je nog wel even de tijd.quote:Op maandag 9 februari 2009 23:19 schreef _Ingrid_ het volgende:
Nou helaas moet Tyler continu sondevoeding blijven houden. Dus helaas kan ik hem niet in de doek dragen. Erg jammer, ook omdat het een cadeautje was van Noli en husb.
Eva (doekentheek) had daar ook zo'n mooi voorbeeld van in haar workshop. Ze stelde de vraag of wij wisten waarom pubers puisten kregen en het antwoord was dus omdat hun 'vacht' dan een mooie glans kreeg waardoor het makkelijker was een partner te vinden. Inmiddels is de vacht dus allang verdwenen maar we zijn dus blijkbaar nog niet zo ver dat ook de puistjes wegblijvenquote:Op dinsdag 10 februari 2009 10:12 schreef Llewella het volgende:
chauchat; ik ga er zowieso vanuit dat de mens nog niet zo ver geevolueerd is dat babies het besef hebben dat ze veilig in een huis zijn op hun eigen kamertje zonder de lichaamswarmte en aanwezigheid van hun moeder of vervangend verzorger.
Hmmm, might be released around spring time. Wat moet ik daar van denken? Ze weten het zelf nog niet, of ze weten het wel maar willen het nog niet zeggen? Afwachten dus maar.quote:Dear Katja,
thank you very much for your inquiry and your interest.
Yes, it's true, we had limited editions with linen. But in the cold season
we do it preferrably with wool or cashmere. So new releases with linen
might be released around spring time.
My best regards
yep; het is zoiets als dat een kind denk de hele wereld aan te kunnen; zo denken wij volwassenen dat we volledig verder geevolueerd zijn en onze instincten ontstegen zijn; dat is echter niet waar; en dat zie je ook als je je d'r wat beter in verdiept.quote:Op dinsdag 10 februari 2009 10:38 schreef TearSong het volgende:
[..]
Eva (doekentheek) had daar ook zo'n mooi voorbeeld van in haar workshop. Ze stelde de vraag of wij wisten waarom pubers puisten kregen en het antwoord was dus omdat hun 'vacht' dan een mooie glans kreeg waardoor het makkelijker was een partner te vinden. Inmiddels is de vacht dus allang verdwenen maar we zijn dus blijkbaar nog niet zo ver dat ook de puistjes wegblijven![]()
Volgende vraag was dus waarom iedereen tegenwoordig maar denkt dat babies, die zich van nature veilig voelen bij hun moeder (moeder = veilig, alleen op een kamer = onveilig en dus huilen/angst) gewoon op een eigen kamer slapen/alleen moeten kunnen zijn. Het gaat gewoon tegen de natuur in...
Nouja, ik had allang een reactie gepost. Blijkbaar iets fout gegaan.quote:Op dinsdag 10 februari 2009 10:09 schreef Noli. het volgende:
*phew!* Webkim dat scheelt nogal in kleur! Tulpe is zo wel veel mooier ja. Is die ander een 'gewone' rode Indio dan?
En Ingrid maakt toch niet uit joh mutsie!Ik ben Hanne geloof ik pas gaan dragen toen ze iets van drie maanden oud was (en die was wel ietsje groter dan Tyler he?
). Het ligt er ook maar net aan hoe lang hij de sondevoeding moet krijgen. En zoals Tigger en P_iglet ook zeggen misschien kun je 'm ook met sonde wel dragen.
(misschien ook een idee om anders de doek (+ stukje gebruiksaanwijzing) eens mee te nemen naar het ziekenhuis? Voordelen van binding enzo uitleggen daar. Misschien willen ze daar ook wel meedenken.)
En anders heb je vast nog tijd zat straks!
Leuk! Ik ben benieuwd hoe je Satin vindt; ik heb er nog nooit een geknoopt.quote:Op dinsdag 10 februari 2009 14:15 schreef Ticootje het volgende:
Ik ga de Satin van p-iglet lenen en zij gaat vicky zacht maken.
ga je weer een vicky kopen? dezelfde die je verkocht hebt? Of ben ik in de war?quote:Op dinsdag 10 februari 2009 16:15 schreef Webkim het volgende:
[..]
Leuk! Ik ben benieuwd hoe je Satin vindt; ik heb er nog nooit een geknoopt.
Er komt hier ook weer een Vicky wonen.
Forum Opties | |
---|---|
Forumhop: | |
Hop naar: |