Ze zat vanmiddag witte wijn (niet overdreven: 1 glaasje) naar binnen te harken, en tegelijk te verkondigen dat "het met advocaat sneller gaat..."quote:Op zondag 8 februari 2009 19:50 schreef ruudpuntenel het volgende:
[..]
Volgens mij neem je haar wel eens stiekem mee naar de kroeg, en zo niet: dan heb je wat in te halen
We hebben binnenkort een Poolse disco in een plaatselijke gelegenheid, zorg ik dat er advocaat is voor je omaquote:Op zondag 8 februari 2009 19:54 schreef dieenebart het volgende:
[..]
Ze zat vanmiddag witte wijn (niet overdreven: 1 glaasje) naar binnen te harken, en tegelijk te verkondigen dat "het met advocaat sneller gaat..."
Alles wat wenselijk is, voor het aanstaande moedertje, en de rest van de familiequote:Op zondag 8 februari 2009 21:30 schreef hondjes het volgende:
Ben even als hondjes, want andere wachtwoord ben ik vergeten.
We zijn nog in Spanje en wachten op de baby.
Hoi buuf.quote:Op zondag 8 februari 2009 21:37 schreef debuurvrouw het volgende:
En als je het over oma's hebt komt de bijna oma on de hoek kijken.![]()
Sterkte met wachten Hondjes.
En goeienavond all.
quote:Op zondag 8 februari 2009 21:43 schreef debuurvrouw het volgende:
Ja, ik heb het in de gaten, weinig verandering in mijn Myat. Volgens mij gaan ze vreemd op een ander forum![]()
Ik sweer ut ju jonguh!
Of zitten ze allemaal op dat nieuwe forum van nmns?quote:
Dat kan ook natuurlijk.quote:Op maandag 9 februari 2009 00:12 schreef HiDiHo het volgende:
[..]
Of zitten ze allemaal op dat nieuwe forum van nmns?
NMNS zat net nog op het "zwarte kousen"subforum (op Fok!)quote:Op maandag 9 februari 2009 00:12 schreef HiDiHo het volgende:
[..]
Of zitten ze allemaal op dat nieuwe forum van nmns?
quote:Op maandag 9 februari 2009 00:20 schreef ruudpuntenel het volgende:
[..]
NMNS zat net nog op het "zwarte kousen"subforum (op Fok!)
Heb je een linkje?
Het spul was jong en wilde wat. Het spul is misschien nog een beetje wild en wil waarschijnlijk wat jongen. Het is ze gegundquote:
Lache he ??? We hadden altijd van dezefde shit mijn zus en ik ..Toen waren er nog niet van die hippe dingenquote:
Moest je hem ook altijd uittrekken na de kerk?quote:Op maandag 9 februari 2009 00:49 schreef Soury het volgende:
[..]
Lache he ??? We hadden altijd van dezefde shit mijn zus en ik ..Toen waren er nog niet van die hippe dingen
Pff das me gelukkig bespaard gebleven. (Behalve de kerstnacht dienst)quote:Op maandag 9 februari 2009 00:50 schreef liesje1979 het volgende:
[..]
Moest je hem ook altijd uittrekken na de kerk?
| Forum Opties | |
|---|---|
| Forumhop: | |
| Hop naar: | |