abonnement Unibet Coolblue Bitvavo
pi_65844211
Een vergeldingsaanval?
Hakenkruizen op kerk
pi_65844215
quote:
Op zondag 8 februari 2009 11:19 schreef Weltschmerz het volgende:

[..]

Maar als die 6 miljoen verzonnen is terwijl er niet over gepraat mag worden, waarom zou het verhaal van de holocaust dan niet helemaal verzonnen zijn?

Je kunt de waarheid niet met leugens verkopen. Op deze manier vraag je er toch ook om dat mensen denken dat het een leugen is?
Ik had jou ietsje slimmer in geschat.
Lees deze strofe van Northernstar nog eens:
quote:
In de vertaling miste in deze zin de letter V of VAU. De numerologische waarde daarvan is 6.

Zo kwam met tot de constructie "terugkeren tot de eigen grond" minus 6 (miljoen).


[ Bericht 0% gewijzigd door Ryan3 op 08-02-2009 11:45:40 ]
I´m back.
pi_65845660
quote:
Op zondag 8 februari 2009 11:39 schreef Ryan3 het volgende:
Ik had jou ietsje slimmer in geschat.
Lees deze strofe van Northernstar nog eens:
Misschien begrijp ik het verkeerd, maar is de strekking van zijn post dat het aantal van 6 miljoen om die redenen zo heilig is, en dat het daarom taboe is om aan het getal te morrelen. Het getal is er niet zozeer omdat dat het feitelijk aantal slachtoffers is, maar om religieuze motieven is dat dan de waarheid.

Mijn punt is hoe je dan over 20 of 40 jaar of misschien nog veel minder de volgende generaties over de holocaust gaat vertellen. Als een deel als waarheid wordt gepresenteerd, en dat op religie gebaseerd blijkt, dan wordt de rest er ook niet geloofwaardiger op. Terwijl geschiedsschrijving over politiek in het algemeen en Israel in het bijzonder toch al met een korreltje zout moet worden genomen, omdat die ernstig gepolitiseerd is.
Wees gehoorzaam. Alleen samen krijgen we de vrijheid eronder.
pi_65846136
quote:
Op zondag 8 februari 2009 01:22 schreef NorthernStar het volgende:

[..]

Ik zou bij god niet weten wat dat met mijn post te maken heeft.

Iemand vroeg waarom dat getal van 6 miljoen zo belangrijk is.

Nou omdat het onderdeel van een profetie was.

Andere bron?

Uit het boek The Secrets of Hebrew Words van rabbi Benjamin Blech.

Bladzijde 214 - 215:
[..]

Hier een (ietwat slechte) scan van de bladzijde

Zionisme heeft van begin af aan deze profetie eigen gemaakt.

In een artikel uit de New York Times van 11 Juni 1900 in de speech van Rabbi Wise:
[..]

Waarmee hij doelde op zes miljoen joden die naar zijn zeggen in levensgevaar verkeerden. In 1900.

Het is te downloaden op de New York Times Archives

En bijvoorbeeld in 1916 - maar nu over de joden in Rusland:

Bladzijde 19:
[..]

The Jews in the Eastern War Zone
American Jewish Committee, 1916
Je doet het nu nog steeds eigenlijk. Crap aanhalen van sites als IHR, VHO of het Rodohforum. De enige sites die ook geloven in de bullshit die ze spuien. Dat boek bestaat inderdaad maar de enige sites die dat boek constant aanhalen zijn die negationistische sites.

Als je bronnen gebruikt van dit soort sites vraag ik me af of je zelf niet bij de aanhangers van de theorieen van die sites behoort.

Dat een getal van 6 miljoen toevallig een keer in het verleden is genoemd als zijnde de personen die in gevaar verkeerden of in een andere context heeft weinig met de Holocaust te maken. Zoals gezegd, het getal van 6 miljoen is verre van heilig wat betreft het dodental van Joden in WO2. Het is alleen wel zo dat als debielen getallen gaan noemen van 300.000 doden ze niet serieus genomen zullen worden.
  zondag 8 februari 2009 @ 13:51:31 #80
140414 Vandaag...
overwegend zonnig
pi_65846253
quote:
Op zaterdag 7 februari 2009 14:56 schreef thestoryofus2009 het volgende:
snap die achterlijke lui niet zo.
men vind gaskamers, massagraven, documenten duitsers, erkenning hoge duitse militairen en politici.
daarnaast nog uit documentatie dat landen eerst x aantal joodse burgers hadden en 6 jaar later nog maar zoveel.

komt die bisschop ook met bewijzen dat god wel bestaat...
Idd. Misschien moet die Bisschop eens een bezoekje aan Auschwitz brengen. Wereldvreemd figuur..
pi_65846639
quote:
Op zondag 8 februari 2009 02:28 schreef mudkipzz het volgende:

[..]

Dat Himmler dit zegt betekent niet dat het ook zo is.
Dit kan ook gewoon moraal zijn voor de moffen in die tijd.
Denk je? Wel een beetje vreemd niet? Natuurlijk gewoon een praatje voor de vaak, toegeven dat het in je programma staat (jawel, check Mein Kampf usw maar), en dat je het ook uitvoert (check de vernietigingskampen, de miljoenen joden die na de oorlog opeens 'verdwenen' waren). Als dit nog niet voldoende bewijs is, dan kan daar maar een reden voor zijn": antisemitisme.
quote:
Ich meine jetzt die Judenevakuierung, die Ausrottung des jüdischen Volkes. Es gehört zu den Dingen, die man leicht ausspricht. – ‚Das jüdische Volk wird ausgerottet’, sagt ein jeder Parteigenosse‚ 'ganz klar, steht in unserem Programm, Ausschaltung der Juden, Ausrottung, machen wir.’ […] Von allen, die so reden, hat keiner zugesehen, keiner hat es durchgestanden. Von Euch werden die meisten wissen, was es heißt, wenn 100 Leichen beisammen liegen, wenn 500 daliegen oder wenn 1000 daliegen. Dies durchgehalten zu haben, und dabei – abgesehen von Ausnahmen menschlicher Schwächen – anständig geblieben zu sein, das hat uns hart gemacht. Dies ist ein niemals geschriebenes und niemals zu schreibendes Ruhmesblatt unserer Geschichte. […] Wir hatten das moralische Recht, wir hatten die Pflicht gegenüber unserem Volk, dieses Volk, das uns umbringen wollte, umzubringen.
  zondag 8 februari 2009 @ 14:02:24 #82
239053 trifko
One Minute!
pi_65846668
quote:
Op zondag 8 februari 2009 11:23 schreef thestoryofus2009 het volgende:
trouwens die joodse vrouwen hebben vaak wel een hele mysterieuse uitstraling
The greatest trick Trifko ever pulled was convincing the world he doesn't exist...
pi_65848173
quote:
Op zondag 8 februari 2009 11:23 schreef thestoryofus2009 het volgende:

trouwens die joodse vrouwen hebben vaak wel een hele mysterieuse uitstraling
[ afbeelding ]
Je zou zeggen 'laat die 77 maagden maar zitten, hier en nu is het ook prima voor mekaar'. Helaas werkt dat voor de Palestijnen toch niet zo als het Israelische leger langskomt. Misschien omdat het Isrealische leger dan een ander gezicht laat zien.
Wees gehoorzaam. Alleen samen krijgen we de vrijheid eronder.
  zondag 8 februari 2009 @ 14:43:37 #84
95427 Hephaistos.
¯¯¯¯¯¯¯¯¯¯¯¯¯
pi_65848308
quote:
Op zaterdag 7 februari 2009 21:25 schreef Ringo het volgende:
Ik zou zeggen: ram die klootzak zijn kerk uit, schop 'm naakt het dorpsplein op, knal 'm door zijn knieën, daarna in zijn buik, snijd dan met een broodmes zijn polsen door en geef 'm een slokje water, onderwijl roepend: ARE YOU DYING? ARE YOU REALLY FUCKING DYING? ARE YOU SURE??

Vieze tyfuspaap.
pi_65848426
quote:
Op zondag 8 februari 2009 14:39 schreef Weltschmerz het volgende:

[..]

Je zou zeggen 'laat die 77 maagden maar zitten, hier en nu is het ook prima voor mekaar'. Helaas werkt dat voor de Palestijnen toch niet zo als het Israelische leger langskomt. Misschien omdat het Isrealische leger dan een ander gezicht laat zien.
misschien moeten de palestijnen dan een stoppen met raketaanvallen...

hou wel van vrouwen met pit. die staan voor iets en dat verdedigen



rrrr, nog stout ook
pi_65848495
quote:
Op zaterdag 7 februari 2009 19:46 schreef NorthernStar het volgende:
blaat
Typerend dat mensen die zulks een antisemitische crap serieus nemen een Palestina-vlag als avatar hebben.
  zondag 8 februari 2009 @ 16:22:06 #87
203688 Drijfzand
account closed
pi_65852428
quote:
Op zaterdag 7 februari 2009 21:51 schreef Mr_Memory het volgende:
Onder welke steen heeft deze sukkel geleefd?

Er zijn duizenden getuigenverklaringen, foto's en documenten.
Honderden docu's en videobeelden over dit onderwerp.
Ook zijn er miljoenen Joden uit het bevolkingsregister in die jaren "opeens:" verdwenen.

Welke bewijzen moet deze paap nog meer hebben

En stel, het zouden er geen 6 miljoen zijn geweest, maar 3 of zelfs 1 miljoen, ze zijn systimatisch, en met voorbedachteraden uitgemoord om hun ras.
Negationisme is strafbaar, elke publicatie over de holocaust moet aan de wet voldoen, dus ook al zouden er bewijzen en getuigen bestaan die de officiele versie tegenspreken, niemand zou ze te zien krijgen.

Dan moet een rationeel mens zich toch ooit afvragen, ken ik wel de hele waarheid?
too much to do in the real world.
  zondag 8 februari 2009 @ 16:34:40 #88
89730 Drugshond
De Euro. Mislukt vanaf dag 1.
  zondag 8 februari 2009 @ 16:34:57 #89
66444 Lord_Vetinari
Si non confectus non reficiat
pi_65852951
quote:
Op zondag 8 februari 2009 16:22 schreef Drijfzand het volgende:

[..]

Negationisme is strafbaar, elke publicatie over de holocaust moet aan de wet voldoen, dus ook al zouden er bewijzen en getuigen bestaan die de officiele versie tegenspreken, niemand zou ze te zien krijgen.
Nee? Goh, wat ligt er dan in al die Duitse archieven? En aan welke wet moeten publicaties over de Holocaust voldoen, waar andere publicaties niet aan moeten voldoen?
quote:
Dan moet een rationeel mens zich toch ooit afvragen, ken ik wel de hele waarheid?
Ik durf redelijk te stellen dat ik het grootste deel van de waarheid wel ken, ja. Zowel uit tertiaire en secundaire bronnen als uit primaire bronnen.
De pessimist ziet het duister in de tunnel
De optimist ziet het licht aan het eind van de tunnel
De realist ziet de trein komen
De machinist ziet drie idioten in het spoor staan....
  zondag 8 februari 2009 @ 16:58:10 #90
203688 Drijfzand
account closed
pi_65853771
quote:
Op zondag 8 februari 2009 16:34 schreef Lord_Vetinari het volgende:

[..]

Nee? Goh, wat ligt er dan in al die Duitse archieven? En aan welke wet moeten publicaties over de Holocaust voldoen, waar andere publicaties niet aan moeten voldoen?
[..]

Ik durf redelijk te stellen dat ik het grootste deel van de waarheid wel ken, ja. Zowel uit tertiaire en secundaire bronnen als uit primaire bronnen.
Het gaat me om het principe. Bepaalde meningen verbieden en dan zeggen, kijk naar al het bewijsmateriaal.

Zo kan je in Turkije ook aantonen dat de Armenen nooit vervolgd geweest zijn.
too much to do in the real world.
  zondag 8 februari 2009 @ 17:29:47 #91
133785 Demophon
Exactemundo!
pi_65854781
quote:
Op zondag 8 februari 2009 14:47 schreef thestoryofus2009 het volgende:

[..]

misschien moeten de palestijnen dan een stoppen met raketaanvallen...

hou wel van vrouwen met pit. die staan voor iets en dat verdedigen

[ afbeelding ]

rrrr, nog stout ook
Kijk, that's the difference!

Met zo'n joods meisje durf ik gerust in bed te duiken zonder repercussies, en kan ik er mee trouwen als ik wil zonder mij meteen te moeten bekeren.
Maar als ik dit wil doen met een Moslim meisje dan staat gelijk haar broer bij mij op de stoep (eigen ervaring), of als je er mee trouwt dan moet je je tot de islam laten bekeren (collega van mij, de vriendelijke sukkelaar)!
Voel je toch een verschil van niveau of wereld...
"All great truths begin as blasphemies" - George Bernard Shaw, Ierse vrijdenker (1856 - 1950)
"Religion is regarded by common people as true, by the wise as false, and by rulers as useful" - Lucius Annaeus Seneca, Romeinse filosoof (4 BC - 65 AD)
  zondag 8 februari 2009 @ 17:42:49 #92
79102 Pool
Noord noch Zuid
pi_65855190
Sinds wanneer hechten bisschoppen waarde aan bewijs? Toen hij gevraagd werd als bisschop, heeft hij het Vaticaan toen ook verzocht om bewijs voor het bestaan van God te leveren?
pi_65855213
quote:
Op zondag 8 februari 2009 16:58 schreef Drijfzand het volgende:

[..]

Het gaat me om het principe. Bepaalde meningen verbieden en dan zeggen, kijk naar al het bewijsmateriaal.

Zo kan je in Turkije ook aantonen dat de Armenen nooit vervolgd geweest zijn.
Meningen zijn geen bewijs. Negationisten zijn er vooral goed in om bewezen zaken zo te verdraaien dat het in hun straatje past. Of 'onderzoek' uit te voeren dat amper wetenschappelijk te noemen is. Een goed voorbeeld is het prutswerk van Fred Leuchter die onderzoek in een veld waar hij niet voor geschoold is. Diezelfde Leuchter wordt ook door Williamson aangehaald. Volgens Williamson is Leuchter een expert op het gebied van gaskamers maar die vermeende expertise schrijft Leuchter hooguit zichzelf toe. De staten waarvoor Leuchter zou gewerkt hebben ontkennen iedere relatie met Leuchter.

Als morgen een negationist kan aantonen waar de miljoenen verdwenen Joden (en andere groepen) zijn gebleven staan die negationisten alweer een stuk sterker.



De video waarin Williamson zich toont als zogenaamde expert op het gebied van vergassen. Precies een papegaai, standaardriedeltje wat zo'n beetje iedere negationist afsteekt.

[ Bericht 16% gewijzigd door Ericr op 08-02-2009 17:51:00 ]
pi_65855595
Het is wel een creatieve (en vuile) manier om de naam van de kerk door het slijk te halen - eerst een schisma veroorzaken door de kerkregeltjes te breken waardoor hij met een hele groep wordt ge-excommuniceerd, daarna net zo lang zeiken tot ie weer wordt gerehabiliteerd samen met zijn vriendjes. En dan even stilletjes wachten tot dat officieel is, en hij dus weer deel uitmaakt van de RK, en dan keihard de holocaust weer gaan ontkennen!

Je zou bijna denken dat dit niks meer dan een politiek machtspelletje is. If you can't beat them, rejoin them!
  † In Memoriam † zondag 8 februari 2009 @ 17:57:22 #95
21290 NorthernStar
Insurgent
pi_65855610
quote:
Op zondag 8 februari 2009 11:19 schreef Weltschmerz het volgende:

[..]

Je kunt de waarheid niet met leugens verkopen. Op deze manier vraag je er toch ook om dat mensen denken dat het een leugen is?
Ik kan geen andere historische waarheid bedenken die met wetten en gevangenisstraf moet worden beschermd in ieder geval.

Dit is ook erg ironisch.
quote:
Heretic to hero: Pope pays tribute to Galileo

Posted Mon Dec 22, 2008 8:38am AEDT

Pope Benedict has paid tribute to the work of the 17th century astronomer Galileo Galilei, who was convicted of heresy by the Catholic Church in 1633.

In an address marking the 400th anniversary of Galileo's earliest observations using a telescope, the Pope said an understanding of the laws of nature could stimulate appreciation of God's work.

Galileo was able to demonstrate that the Earth revolved around the sun and not the other way around, which directly challenged the church-held view at the time.
En bijna 400 jaar later wordt het Vaticaan ditmaal van buitenaf onder druk gezet om een ketter te veroordelen vanwege zijn mening of geloof.

Sommigen in dit topic vinden het zelfs reden hem ervoor te vermoorden.
  zondag 8 februari 2009 @ 18:15:01 #96
133785 Demophon
Exactemundo!
pi_65856090
quote:
Op zondag 8 februari 2009 17:57 schreef NorthernStar het volgende:

[..]

Ik kan geen andere historische waarheid bedenken die met wetten en gevangenisstraf moet worden beschermd in ieder geval.

Dit is ook erg ironisch.
[..]

En bijna 400 jaar later wordt het Vaticaan ditmaal van buitenaf onder druk gezet om een ketter te veroordelen vanwege zijn mening of geloof.

Sommigen in dit topic vinden het zelfs reden hem ervoor te vermoorden.
Je haalt de zaken door elkaar:

Galileo werd niet door de (wetenschappelijke) buitenwereld verketterd, maar werd door de kerkelijke wereld veroordeelt en zelfs met de dood bedreigt.

De Britse bisschop Richard Williamson wordt door de (wetenschappelijke) buitenwereld veroordeelt, maar weer in zijn ambt gezet door de kerk.

Geloof
"All great truths begin as blasphemies" - George Bernard Shaw, Ierse vrijdenker (1856 - 1950)
"Religion is regarded by common people as true, by the wise as false, and by rulers as useful" - Lucius Annaeus Seneca, Romeinse filosoof (4 BC - 65 AD)
pi_65856112
Waarom zouden trouwens diverse kampbeulen bekend hebben dat er mensen werden vergast in de vernietgingskampen? Hoess zou volgens de negationisten gemarteld zijn maar dan blijven nog tig andere bekentenissen overeind staan. Bekentenissen in rechtzalen, niet echt een plek waar gemarteld wordt.

Irma Grese tijdens de Bergen Belsenrechtszaak :
quote:
Were you ever told anything about the gas chamber by your senior officers? — No, the prisoners told me about it.

You have been accused of choosing prisoners on these parades and sending them to the gas chamber. Have you done that? — No; I knew that prisoners were gassed.
De vragen gaan over Auschwitz overigens, daar heeft Grese de meeste tijd doorgebracht. Tijdens die rechtszaak ontkent ze vrij veel maar de gaskamers dus niet.

Josef Kramer tijdens dezelfde rechtszaak :
quote:
Did Kommandant Hoess say anything to you about the gas chambers? — I received a written order from him that I had nothing to do with either the gas chambers or the transports. The Political Department which was in every camp had a card index system of prisoners and was responsible for personal documents and for any sort of transports or incoming prisoners. At Auschwitz the Political Department was also responsible for all the selections from incoming transports for the gas chamber. In the crematorium the S.S. and prisoners – Sonderkommando – were under the command of the Kommandant of Auschwitz, Hoess. As the place where the transports generally arrived was in the middle of my own camp I was sometimes present at their arrival. The people who took part in supervising and who were responsible for the security, were partly from Auschwitz No. 1, and partly from my own camp at Birkenau, but the selection of these people who had to supervise was done by the Kommandant of Auschwitz No. 1. The actual selections of the internees were made only by the doctors. Those who were selected for the gas chambers went to the different crematoria, those who were found to be fit for work into two different parts of my camp, because the idea was that in a few days they were to be re-transferred to different parts of Germany for work.
Naar de gaskamer in een crematorium. Als je wil ontluizen heb je geen crematorium nodig dat direct naast de gaskamer ligt.


Eigenlijk best treurig dat een figuur als Williamson wederom het reeds als pseudowetenchappelijke werk van Leuchter weer ophaalt. Leuchter is al jaren geleden onderuit gehaald als charlatan.
pi_65856185
quote:
Op zondag 8 februari 2009 17:57 schreef NorthernStar het volgende:

[..]

Ik kan geen andere historische waarheid bedenken die met wetten en gevangenisstraf moet worden beschermd in ieder geval.
Dat heeft me ook altijd wel verbaasd. Is het ook strafbaar om de Tutsi slachtingen door de Hutu's te ontkennen? Mag je zeggen dat Stalin eigenlijk best een geschikte kerel was en dat het best meeviel met zijn misdaden? Blijkbaar wel want we lijken collectief te doen alsof het niet is gebeurd.
En iemand als Napoleon, die wordt nu door iedereen gezien als een groot staatsman, terwijl sommige dingen die hij geflikt heeft hem ook bijna op 1 lijn met Hitler kunnen zetten... maar dat vergeet men ook liever.
pi_65856214
quote:
Op zondag 8 februari 2009 17:43 schreef Ericr het volgende:
Meningen zijn geen bewijs. Negationisten zijn er vooral goed in om bewezen zaken zo te verdraaien dat het in hun straatje past. Of 'onderzoek' uit te voeren dat amper wetenschappelijk te noemen is. Een goed voorbeeld is het prutswerk van Fred Leuchter die onderzoek in een veld waar hij niet voor geschoold is. Diezelfde Leuchter wordt ook door Williamson aangehaald. Volgens Williamson is Leuchter een expert op het gebied van gaskamers maar die vermeende expertise schrijft Leuchter hooguit zichzelf toe. De staten waarvoor Leuchter zou gewerkt hebben ontkennen iedere relatie met Leuchter.
Leuchter heeft wel degelijk voor de Amerikaanse overheid gewerkt als specialist in executiemodaliteiten.
quote:
De video waarin Williamson zich toont als zogenaamde expert op het gebied van vergassen. Precies een papegaai, standaardriedeltje wat zo'n beetje iedere negationist afsteekt.
Voor mij is het geen issue, maar je moet je wel realiseren dat je geen sterk verhaal hebt. Her en der is het expliciet strafbaar om de historische werkelijkheid te bediscussieren, iedereen die er wat op aan te merken heeft krijgt het verwijt dat het hetzelfde riedeltje is en wordt en krijgt het stempeltje antisemiet.

Ik ben ervan overtuigd dat er miljoenen joden in gaskamers zijn vermoord. Maar dat is óndanks dit soort gedoe, en zeker niet dankzij. Als je nou niks te verbergen hebt, waarom dan niet gewoon die argumenten weerleggen, gewoon zonder eerst stempeltjes te plakken?
Wees gehoorzaam. Alleen samen krijgen we de vrijheid eronder.
pi_65856269
Nou, die bisschop heeft wel een punt hoor, we willen nou eerst wel eens de bewijzen voor die Holocaust zien
abonnement Unibet Coolblue Bitvavo
Forum Opties
Forumhop:
Hop naar:
(afkorting, bv 'KLB')