Ik weet wel uit voorgaande series, dat die kandidaten idd altijd in een hotel nog een tijdje kwamen te zitten.quote:Op zaterdag 7 februari 2009 00:15 schreef Toad het volgende:
Uit het vliegtuigverhaal kan je toch sowieso weinig opmaken? Iedere moldeelnemer blijft toch tot het eind van de opnames in het land waar gespeeld wordt?
Volgens mij haal je wat dingen door elkaar.quote:Op zaterdag 7 februari 2009 02:20 schreef evert het volgende:
toch nog even over 'paradise'. het paradijs lag tussen de eufraat en de tigris, en dat is niet jordanie....
Ja ik vond het ook vreemd dat ze naar Jordanië vertrokken! Ik blijf Rick als mol zien.quote:Op vrijdag 6 februari 2009 18:35 schreef Athlon_2o0o het volgende:
Echt belachelijk dat ze ineens naar Jordanië gaan. Doe dat dan het volgende seizoen.
mijne ookquote:Op zaterdag 7 februari 2009 00:08 schreef Haunter het volgende:
mijn gevoel gaat uit naar Vivienne.
Anders. Niet minder.quote:Op zaterdag 7 februari 2009 14:09 schreef kenwel het volgende:
Afgelopen donderdag was een van de beste afleveringen, wel gek dat ze Noord-Ierland verlaten voor Jordanië. Daar is de sfeer misschien ook goed maar het landschap vele male minder.
Froukje... vind dat paradijs / mol / khuld ofzo best wel iets eigelijk. en wat heeft Rick al toegevoegd aan het spel? Waar heeft ie geld binnengehaalt?quote:Op zaterdag 7 februari 2009 15:26 schreef cptmarco het volgende:
ik heb vanaf afgelopen donderdag de topics niet meer gevolgd en ik heb net de aflevering bekeken...
Wie van de dames wou ook al weer een zomerjurkje bewaren tijdens de dubbeldekopdracht?
Het is in ieder geval geen aanwezige speler waar heel erg op gelet wordt, a la Dennis of Sebastiaan. Is een goede uitgangspositie in ieder gevalquote:Op zaterdag 7 februari 2009 15:39 schreef SMutzskii het volgende:
[..]
Froukje... vind dat paradijs / mol / khuld ofzo best wel iets eigelijk. en wat heeft Rick al toegevoegd aan het spel? Waar heeft ie geld binnengehaalt?
You Never Give Me Your Money van The Beatles. Zie ook het begin van dit topic, direkt na de OP.quote:Op zondag 8 februari 2009 13:56 schreef Dirty-Little-Monkey het volgende:
Wat is trouwens de muzikale hint en waar lijkt deze naar te verwijzen. Ik zie dat Jon en Sebastiaan het meest genoemd worden als afvaller en ik heb op dit moment Sebastiaan als afvaller, maar een echte reden heb ik niet. Waarom wordt er niet over gediscussieerd?
| Forum Opties | |
|---|---|
| Forumhop: | |
| Hop naar: | |