Dan kan hij zich toch nog wel eens meldenquote:Op donderdag 5 februari 2009 01:31 schreef golfer het volgende:
Steer is met stip(jes) bezig aan het studeren?
donequote:Op donderdag 5 februari 2009 01:31 schreef kres het volgende:
Oh jee Steer met een kleine letter...
Isa kan jij het ff fixen ?
Bedankt
Je bent een schat...quote:Op donderdag 5 februari 2009 01:36 schreef MissHobje het volgende:
[..]
done
dan wel niet door Isa maar dat moet geen probleem zijn dacht ik zo
Truste
Mogguh Kres mn kind, hoe heb je geslapen?quote:Op donderdag 5 februari 2009 05:51 schreef kres het volgende:
[..]
Je bent een schat...![]()
Bedankt...![]()
Good morning to you all......
Klopt niet helemaal maar wel aardig op de hoogte...quote:Op donderdag 5 februari 2009 08:31 schreef Isabeau het volgende:
Goedemorgen, lekker gedoucht en nu eventjes niks doen achter een pc hier. En niet tegen mij praten als ik er niet benMaar ik lees het dus wel terug
Ben ik een beetje op de hoogte als ik heb begrepen dat Leintjeuh zwanger is, kres een zwangere garnaal heeft en papa wordt, kres tevens naar de rijsttafelmeet komt, Bluezz er leuk uitziet en leuke mokken heeft, Liejannuh zich aanstelt over haar vetrolletje (zie je wel dat al die spiegels niet goed zijn) en door heeft dat ze best veel kcal mag eten op een dag en er waren nog een paar dingen waar ik op wilde reageren, maar dat ben ik vergetenO ja, circus zonder wilde beesten is okay
PF's liftplafond is apart, golfer heeft levertjes gemaakt maar ik weet niet meer van welk beest en ik heb niet gelezen of onthouden hoe Liejannuh de knolselderijpuree nou vond en Bluezz d'r koppie leeg heeft gemaakt door keukenkastjes op te ruimen. O ja, Nynke en Sunny zijn allebei gevallen!
Vervelend en kusje tegen de pijn. * Isabeau blaast een handkusje
Als dingen niet klopen: mea culpaik lees selectief.
En sporten ging gisteren niet zo lekker. Krachttraining ging prima, maar het hardlopen heb ik overgeslagen. Dat doe ik vanavond nog. De weegschaal in de sportschool was wederom lief, en mijn vetpercentage was ook weer omlaag. Ook leuk om uit te rekenen hoeveel kg vet er af isOp naar het getal van vorig jaar februari
(duurt nog wel een jaartje in dit tempo
)
Ja, wanneer heb je tijd?quote:Op donderdag 5 februari 2009 08:39 schreef Isabeau het volgende:
Blij dat je blij bent, VorkIk zie graag de mensen waar ik om geef in blije toestand
Al heb ik die mensen al veel te lang niet gezien
Beter rustig en het eraf houden dan snel en daarna weer aankomen. Dat weet je zelf ook.quote:Op donderdag 5 februari 2009 08:31 schreef Isabeau het volgende:
En sporten ging gisteren niet zo lekker. Krachttraining ging prima, maar het hardlopen heb ik overgeslagen. Dat doe ik vanavond nog. De weegschaal in de sportschool was wederom lief, en mijn vetpercentage was ook weer omlaag. Ook leuk om uit te rekenen hoeveel kg vet er af isOp naar het getal van vorig jaar februari
(duurt nog wel een jaartje in dit tempo
)
Nou, het is niet vies ofzo. En met een flinke schep creme fraiche en wat peper is het ook best goed te eten. Het is alleen de smaak die voor mij heel erg vreemd is.quote:Op donderdag 5 februari 2009 09:03 schreef Vrok het volgende:
Als knolselderijpuree smaakt zoals het klinkt, nou laat dan maar zitten.
Een oudje bij Lein's werk dacht dat ze zwanger wasquote:Op donderdag 5 februari 2009 08:59 schreef Karrel_Laaglawaai het volgende:
Goedmorgen!
Isa bedankt voor de samenvatting, Leintjeuh zwanger? Gefeliciteerd dan, maar misschien is dat wel het stuk dat niet klopt.
Zo, bijna weekend. ik ben er klaar voor
Vanavond het restje onder de grill, met wat geraspte kaas?quote:Op donderdag 5 februari 2009 09:08 schreef Liejannuh het volgende:
[..]
Nou, het is niet vies ofzo. En met een flinke schep creme fraiche en wat peper is het ook best goed te eten. Het is alleen de smaak die voor mij heel erg vreemd is.
Maar afijn, ik had veel gemaakt, dus ik eet het vanavond weer en dan laat ik wel weten wat ik er vnav on van vond.
Klinkt goed dat recept. Het is dusdanig gezond (en goedkoop, want ik was van de week in de supermarkt en alle groenten waren duur!quote:Op donderdag 5 februari 2009 09:12 schreef Isabeau het volgende:
[..]
Een oudje bij Lein's werk dacht dat ze zwanger wasmaar die lieve mensjes zijn een ietsiepietsie niet bij de tijd.
Liejannuh: Nou ja, ik vind het helemaal niet raar als je de auto pakt, want om nou drijfnat en verkleumd op je werk aan te komen lijkt me ook niet handig. Ik heb trouwens thuis nog wel een lekker recept ,met knolselderij, maar dat is incl aardappelen en gehakt.
Forum Opties | |
---|---|
Forumhop: | |
Hop naar: |