Mag toch hopen van niet. Hoe kom je daarbij?quote:Op donderdag 5 februari 2009 14:18 schreef ericajax het volgende:
Klopt het dat die gozer die losging tegen Van Basten na Heerenveen-thuis een jaar stadionverbod heeft gehad?
Dat zou werkelijk waar belachelijk zijn...
Dat is dan echt te triest voor woordenquote:Op donderdag 5 februari 2009 14:18 schreef ericajax het volgende:
Klopt het dat die gozer die losging tegen Van Basten na Heerenveen-thuis een jaar stadionverbod heeft gehad?
Dat zou werkelijk waar belachelijk zijn...
Vraag het aan Capello. "FC Twente, het enige dat ik van FC Twente weet is dat ze uit het land van Ajax komen''quote:Op donderdag 5 februari 2009 14:06 schreef Geweldenaar het volgende:
Maar iedere club in Europa sprak de naam van Twente met respect uit.
He Calimero, dat zongen ze gisteren ook in Enschede!quote:Op donderdag 5 februari 2009 13:56 schreef Geweldenaar het volgende:
Hoe ik overkom interesseert me niets, ik ben gewoon blij voor de supporters en de beleidsbepalers van jouw club dat hun arrogante gedrag eindelijk weer eens wordt afgestraft. Dit jaar weer helemaal niets in Amsterdam, wat een heerlijk gevoel!!
Op 410-forum zeggen ze dat dit niet klopt (schijnt gebeld te zijn die gast).quote:Op donderdag 5 februari 2009 14:18 schreef ericajax het volgende:
Klopt het dat die gozer die losging tegen Van Basten na Heerenveen-thuis een jaar stadionverbod heeft gehad?
Dat zou werkelijk waar belachelijk zijn...
Staat op forum van onze tifosi.quote:Op donderdag 5 februari 2009 14:21 schreef TIM-846 het volgende:
[..]
Mag toch hopen van niet. Hoe kom je daarbij?
Oh kreeg te horen net, dat het daar juist werd gemeld..quote:Op donderdag 5 februari 2009 14:23 schreef Aanvoerder het volgende:
[..]
Op 410-forum zeggen ze dat dit niet klopt (schijnt gebeld te zijn die gast).
Voor een sportverslaggever maak je anders wel verdomd veel grammaticale fouten in je stukjes.quote:Op donderdag 5 februari 2009 14:21 schreef Geweldenaar het volgende:
Ik ben sportverslaggever, dus ik gebruik dure woorden wanneer ik wil. En het woord trollerige postjes heb je ook niet van jezelf, want deze term gebruikte Sjimz net ook al. Dus de originialiteit in jouw bijdragen is ver te zoeken. De laatste jaren doet Twente zeker niet meer onder voor jouw cluppie, al is dat voor jou en je soortgenootjes heel moeilijk te accepteren. Ik heb de jaren zeventig aangehaald om aan te geven dat Twente toen wel degelijk een prachtige periode gekend, al deed iemand dit anders voorkomen.
quote:Op donderdag 5 februari 2009 14:24 schreef Scorpie het volgende:
[..]
Voor een sportverslaggever maak je anders wel verdomd veel grammaticale fouten in je stukjes.
Daarnaast zit je hier toch echt verkeerd; het Twente-topic is een stukje verderop.
Wel typisch overigens, dat je onder een kloon verder post, heb je iets te verbergen met je oude account?
Ach, dat hersenloos gepeupel uit het oosten des lands, dat zich Twente-supporter noemt, is sowieso al onderontwikkeld, dus verbaast me niks dat ze hier komen trollenquote:Op donderdag 5 februari 2009 14:22 schreef Aanvoerder het volgende:
[..]
Vraag het aan Capello. "FC Twente, het enige dat ik van FC Twente weet is dat ze uit het land van Ajax komen''![]()
Dat er kaasboeren hier in het topic moeten komen jennen, ok. Die hebben een reele kans om kampioen te worden, maar het getroll van al die Tukkers is samengevat dit: ""
Denk het niet, want dan zit ik te dicht in de buurt van die deurwaarder met dat paardengebit.quote:Op donderdag 5 februari 2009 14:26 schreef Damzkieee het volgende:
Geweldenaar werkt bij TC Tubantia denk ik
Dan heb je het echt niet begrepen. Jullie eigen voorzitter zit in de raad van bestuur van nota bene de uitgever van die rode krant man. En die van jullie heeft een ontplofte loempia als hoofd, en geen paardengebit.quote:Op donderdag 5 februari 2009 14:27 schreef Geweldenaar het volgende:
[..]
Denk het niet, want dan zit ik te dicht in de buurt van die deurwaarder met dat paardengebit.
Ik zou er een keeper bijzetten. Stekelaar is niet in vorm, maar hem nou helemaal weglatenquote:Op donderdag 5 februari 2009 14:36 schreef DurQ het volgende:
Angstgegnermaar wel dicht bij het vuur
![]()
Maargoed, nog steeds erg teleurgesteld over het toch wel bijna zeker verspelen van de titel! Heb me er eigenlijk bij neergelgd, en hoop dit jaar nog een paar leuke wedstrijden te zien van Ajax. En misschien kunnen ze nog wat leuks verrichten in Florence!
Verder hoop ik nog steeds op Silva in de basis! Lindgren zal voor Vitesse ook wel weer fit zijn. Dan graag spelen met:
Silva - Oleguer - Wielaert - vermaelen
Gabri -Verthongen - Lindgren
Suarez - Cvitanich - Sulejmani
VERTONGHENquote:Op donderdag 5 februari 2009 14:36 schreef DurQ het volgende:
Angstgegnermaar wel dicht bij het vuur
![]()
Maargoed, nog steeds erg teleurgesteld over het toch wel bijna zeker verspelen van de titel! Heb me er eigenlijk bij neergelgd, en hoop dit jaar nog een paar leuke wedstrijden te zien van Ajax. En misschien kunnen ze nog wat leuks verrichten in Florence!
Verder hoop ik nog steeds op Silva in de basis! Lindgren zal voor Vitesse ook wel weer fit zijn. Dan graag spelen met:
Silva - Oleguer - Wielaert - vermaelen
Gabri -Verthongen - Lindgren
Suarez - Cvitanich - Sulejmani
Stekelaarquote:Op donderdag 5 februari 2009 14:38 schreef Damzkieee het volgende:
[..]
Ik zou er een keeper bijzetten. Stekelaar is niet in vorm, maar hem nou helemaal weglaten
11 punten achter, eerst winnen, dan boeien de namen me ietsquote:
Kruising tussen Stekelenburg en Huntelaarquote:
Ik hoop dat Anita eindelijk uit de basis verdwijnt (MVB kennende weet ik niet of dat ook gebeurd). Verder Sulejmani linksbuiten en bij gebrek aan een echte 10 in de selectie op dit moment dan maar met de punt naar achteren op het middenveld. Vermaelen is ook weer terug na een schorsing, dus hopelijk zijn we ook weer van Schilder af.quote:Op donderdag 5 februari 2009 14:37 schreef Damzkieee het volgende:
OT: Zondag zelfde opstelling? Denk dat Vitesse wel lastig gaat worden
Tjeh, die wilde Marco zo graag houden. Das elke keer zo. Komt er interesse en dan mag hij niet weg, speelt hij prompt 2 keer, en vervolgens zit hij de rest van het seizoen op de bankquote:Op donderdag 5 februari 2009 14:40 schreef thewishmaster het volgende:
[..]
Ik hoop dat Anita eindelijk uit de basis verdwijnt (MVB kennende weet ik niet of dat ook gebeurd). Verder Sulejmani linksbuiten en bij gebrek aan een echte 10 in de selectie op dit moment dan maar met de punt naar achteren op het middenveld. Vermaelen is ook weer terug na een schorsing, dus hopelijk zijn we ook weer van Schilder af.
Met Anita in de basis wint Ajax dit seizoen volgens mij echt geen wedstrijd meer.quote:Op donderdag 5 februari 2009 14:41 schreef Damzkieee het volgende:
[..]
Tjeh, die wilde Marco zo graag houden. Das elke keer zo. Komt er interesse en dan mag hij niet weg, speelt hij prompt 2 keer, en vervolgens zit hij de rest van het seizoen op de bank
Misschien ben je nog gebanned?quote:Op donderdag 5 februari 2009 14:26 schreef Geweldenaar het volgende:
[..]
Met mijn oude account kon ik niet meer posten.
Ik wist t niet precies meerquote:
Hij was ook wanhopig. Net als ik trouwens. Het gevoel dat je zoveel onrecht wordt aangedaan op dat moment en je weet dat er niks aan te doen is is gewoon verschrikkelijk klote. Marco van Basten voelt de druk die op Ajax ligt. Hij is onervaren als trainer en merkt dat die druk anders is dan als speler. Hij is een echte perfectionist en wil alles controleren. Wat opzich een goede eigenschap is voor een trainer. Het feit dat hij geen invloed heeft op beslissingen van scheidsrechters maakt hem wanhopig inderdaad. En als die beslissingen dan ook nog vreselijk verkeerd zijn en Ajax het gewoon zo hard nodig had om te winnen dan weet je als coach van gekkigheid ook niet meer wat je moet doen. En iedereen die zegt dat we eerst naar onszelf moeten kijken en dan pas naar de scheidsrechter heeft zeker geen gelijk. Het moet toch niet zo zijn dat je pas mag klagen als je zelf minimaal 60% balbezit hebt gehad of minimaal 6 kansen waarvan 1 op de paal. Al had Heracles 10 levensgrote kansen en Ajax 0 dan nog zou die goal goedgekeurd moeten worden. Ik denk dat de meeste mensen zich wat meer moeten inleven in een coach die onder druk staat en genaaid word door arbitrage. Van Basten is ook niet gek trouwens die ziet ook wel dat het niet goed ging maar het analyseren van de wedstrijd had gedaan moeten worden met de wetenschap dat Ajax wel met 3-2 had gewonnen.quote:In Van Bastens wereld is nauwelijks ruimte voor tegenspraak
Door WILFRED GENEE
Gelukkig word je allemaal ouder en wijzer. Daarom zat ik met stijgende verbazing te kijken naar het idiote gedrag van Marco van Basten richting de vierde official na Ajax-Heracles. Natuurlijk was de fout van het arbitrale trio uiterst pijnlijk, maar de reactie van Van Basten had iets van een opgefokte trainer bij een plaatselijke amateurvereniging. Zijn opmerking: ‘Dit is een heel belangrijke wedstrijd voor ons hoor!’ had zelf iets wanhopigs.
Dat zijn dus van die dingen, iedereen ziet het, behalve MvB, en daar hebben we er al een paar van gehad, dat soort voorbeelden...quote:Op donderdag 5 februari 2009 14:44 schreef thewishmaster het volgende:
[..]
Met Anita in de basis wint Ajax dit seizoen volgens mij echt geen wedstrijd meer.
Nou daar zal die nog niet over na hebben gedacht.quote:Op donderdag 5 februari 2009 14:46 schreef Cheiron het volgende:
[..]
Misschien ben je nog gebanned?
Marco moet (als de blessures het eens toelaten) eens een wedstrijd of 5 achter elkaar met dezelfde opstelling spelen. Niet Pietje links, dan weer rechts, dan weer achter zetten. Gewoon een logische opstelling kiezen en de poppetjes in hun rol laten groeien. Als je constant blihjft wisselen heb je er ook geen fuck aan dat de groep bij elkaar blijft, want ze leren toch niet samenspelen
Lastig voetballen voor hem als Suarez en Sulejmani steeds naar binnen trekken.quote:Op donderdag 5 februari 2009 14:55 schreef Cavalier1 het volgende:
Een halfjaar Cvitanich achter de rug. Krijgt hij nog steeds zo veel steun. Ik vind het nog steeds bagger. Pure middelmaat, Ajax onwaardig. Weg gegooid geld.
quote:Op donderdag 5 februari 2009 14:53 schreef DurQ het volgende:
[..]
Ik wist t niet precies meer![]()
En trouwens, Stekelaar gewoon op doel houden hoor! Denk niet dat hij zijn crediet heeft verloren na een paar slechte wedstrijden...dan kun je net zogoed de hele eeste selectie niet gebruiken op dit moment
Toch zie je normaal gesproken dat een coach zich ontwikkelt. Toen MVB net bondscoach was stelde hij bijvoorbeeld Denneboom op. Na afgelopen EK (toen er een op zich logisch elftal stond) hoopte ik dat hij zijn beginnersfouten wel zou hebben verleerd. De laatste paar wedstrijden is hij echter weer in die fase Collins John/Romano Denneboom beland.quote:Op donderdag 5 februari 2009 14:56 schreef HeatWave het volgende:
[..]
Dat zijn dus van die dingen, iedereen ziet het, behalve MvB, en daar hebben we er al een paar van gehad, dat soort voorbeelden...
Je verliest ook geen wedstrijden doordat Anita opgesteld wordt.quote:Op donderdag 5 februari 2009 14:44 schreef thewishmaster het volgende:
[..]
Met Anita in de basis wint Ajax dit seizoen volgens mij echt geen wedstrijd meer.
Ik vond het overdreven dat Cvitanich werd bejubeld na een hattrick tegen ADO Den Haag, maar ik vind het ook kort door de bocht om hem nu helemaal af te kraken.quote:Op donderdag 5 februari 2009 14:59 schreef sjimz het volgende:
[..]
Lastig voetballen voor hem als Suarez en Sulejmani steeds naar binnen trekken.
Ik blijf vertrouwen in hem hebben.
| Forum Opties | |
|---|---|
| Forumhop: | |
| Hop naar: | |